Adobe CC za darmo dla studentów i nauczycieli na czas epidemii

Autor: Andrzej Wencel

16 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

W związku z utrudnieniami wywołanymi przez epidemię COVID-19, od dziś można nieodpłatnie korzystać z pakietów edukacyjnych Adobe z domu. O ile studiujemy.

Adobe po raz kolejny wykazuje się dużą czujnością. Tym razem postanowiło wyjść na przeciw studentom i nauczycielom, umożliwiając zdalny dostęp do chmury z oprogramowaniem wszystkim, którzy ze względu na zagrożenie epidemiologiczne pozostają zamknięci w domach. 

Bezpiecznie z domu

„Ponieważ wiele szkół stoi w obliczu fizycznego zamknięcia i przechodzi na naukę online w związku z chorobą COVID-19, ogłaszamy, że zapewniamy większy dostęp do aplikacji komputerowych Adobe Creative Cloud w celu ułatwienia nauki na odległość” - czytamy na stronie Adobe. „Wierzymy, że dzięki dostępowi do chmury Creative Home dla studentów i nauczycieli możliwe będzie utrzymanie zajęć, pracy zespołowej i postępów uczniów”.

fot. Adobe

"Od dziś wszystkie uczelnie wyższe i klienci instytucjonalni na całym świecie, którzy udostępniają aplikacje Creative Cloud swoim studentom, mają możliwość udostępnienia im zdalnego dostępu ze swoich domów. To rozwiazanie będzie aktywne do 31 maja 2020 roku" - czytamy na stronie Adobe. 

To nie wszystko. Adobe postanowiło ułatwić też kontakt

Aby ułatwić pracę zdalną, firma udostępniła aplikacje Adobe Connect. Daje ona możliwość prowadzenia wirtualnych zajęć lub konferencjach internetowych. I tutaj ponownie dostęp do 90-dniowego okresu próbnego jest absolutnie darmowy.

Szczegóły i warunki czasowej oferty możecie poznać na blogu Adobe. 

Skopiuj link

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Nowa aktualizacja Lightrooma zamieni kita w jasną stałkę. Czy jest jeszcze sens kupować jasne obiektywy?
Nowa aktualizacja Lightrooma zamieni kita w jasną stałkę. Czy jest jeszcze sens kupować jasne...
Po co wydawać krocie na drogie obiektywy, skoro ich plastykę możemy zasymulować na etapie postprodukcji? Nowa aktualizacja Lightrooma wprowadza kolejne funkcje oparte o AI, m.in....
9
Newell BattFindr - aplikacja, która pozwoli łatwo znaleźć zamiennik akumulatora do aparatu
Newell BattFindr - aplikacja, która pozwoli łatwo znaleźć zamiennik akumulatora do aparatu
Nie znasz się na symbolach i oznaczeniach i niie wiesz, jaki zamiennik akumulatora będzie odpowiedni dla Twojego sprzętu? Z pomocą...
1
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe zapowiada szereg nowych, opartych o układy generatywnej AI funkcji programu Premiere, które pozwolą robić rzeczy, jakie wcześniej wydawały się niemożliwe. Rewolucja w edycji...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)