Adobe Lightroom

Wszystkie artykuły z tagiem: "Adobe Lightroom" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom, zarządzanie kolorem i kalibracja monitora. Wszystko to w lutowym kursie Fotowarsztaty.com
Tokina, EIZO i serwis fotowarsztaty.com zapraszają na rozszerzony weekendowy kurs Adobe Lightroom w dniach 2-3 lutego 2019 roku. Uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnych monitorów graficznych i zgłębią tajniki kalibracji.
11 Sty 2019
Promocja
0
Aktualizacja Lightroom Mobile - wsparcie dla plików RAW na iOS i wiele więcej
Adobe zaprezentowało dużą aktualizację mobilnej wersji Lightrooma. Wreszcie otrzymujemy możliwość pracy ze wszystkimi rodzajami plików RAW na iOS, ale pojawiło się także kilka innych ciekawych opcji.
14 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – kadrowanie na 7 sposobów
Kadrowanie jest oczywistym sposobem poprawy kompozycji zdjęcia. W dzisiejszym poradniku pokażemy kilka ukrytych możliwości, które w tym zakresie daje Lightroom.
16 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
1
Wypróbujcie nowe funkcje przeglądarkowej wersji programu Lightroom
Już niedługo Adobe zaprezentuje nowe funkcje programu Lightroom on the Web, który pozwala uzyskać dostęp do naszej biblioteki zdjęć z każdego urządzenia podłączonego do sieci. Twórcy zapraszają do ich przetestowania. Na początek sprawdzimy działanie ciekawej wyszukiwarki.
23 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – edycja w klimacie retro
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć efekt zdjęcia retro, który będzie się charakteryzował wysyconymi barwami i zwiększonym kontrastem.
6 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – monochromatyczne presety do pobrania
Agfa Scala 200X, Fujifilm Acros czy Kodak Tri-X to tylko kilka symulacji popularnych monochromatycznych klisz filmowych, które możecie pobrać w przygotowanym przez nas pakiecie. Poza opisanymi filmami znalazło się także kilka bonusów, których nie publikowaliśmy.
28 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile 2.0 - ważna aktualizacja dla urządzeń z systemem Android
Firma Adobe zaprezentowała nową aktualizację programu Lightroom Mobile. Wersja 2.0 wprowadza wiele kluczowych rozwiązań - w tym jedno, które funkcjonalność oraz ergonomię użytkowania wzbija na zupełnie nowy poziom.
23 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Agfa Scala 200X
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pozostajemy w monochromatycznej tematyce. Na tapetę wzięliśmy kolejny popularny czarno-biały film - Agfa Scala 200X.
20 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Kodak T-MAX 400
W dzisiejszym odcinku naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy kolejną cyfrową symulację monochromatycznego filmu. Tym razem na tapetę wzięliśmy kliszę Kodak T-MAX 400.
13 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - jak skonfigurować tablet graficzny
W dzisiejszym odcinku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy kilka prostych kroków, dzięki którym praca za pomocą tabletu graficznego zwiększy efektywność postprodukcji zdjęć w programie Lightroom.
7 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0