Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Od teraz X-Rite i1Display Pro pozwoli skalibrować ekrany rejestratorów Atomos

0

Autor: Maciej Luśtyk

20 Maj 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Firmy Atomos nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich rekordery dyskowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób filmowców. Od teraz będzie można je skalibrować za pomocą X-Rite i1Display Pro.

Atomos jest jedną z najszybciej rozwijających się technologicznie firm, znaną z tworzenia najnowocześniejszych oraz łatwych w użyciu produktów dla filmowców, łączących profesjonalne nagrywanie, monitorowanie, odtwarzanie i edycję w jednym urządzeniu z ekranem dotykowym. Innowacje te umożliwiają szybszą, lepszej jakości i bardziej przystępną cenowo produkcję wideo dla filmowców i profesjonalistów z branży wideo.

Dokładne wyświetlanie barw na ekranie jest kluczowe dla branży filmowej i wideo. Do tej pory użytkownicy zewnętrznych rejestratorów, oprócz dedykowanego kolorymetru Atomos, nie mieli profesjonalnego rozwiązania do ich kalibracji. Ten stan rzeczy zmienia zawiązana niedawno współpraca między markami Atomos i X-rite.

X-Rite i1 Display Pro

- Współpraca z X-Rite i obsługa naszego sprzętu przez i1Display Pro dostarcza klientom profesjonalne i niezawodne rozwiązanie, które umożliwia ocenę kolorów na planie i dostarcza pewności, co do wyświetlanych barw - komentuje Jeromy Young, współtwórca i prezes firmy Atomos.

Od teraz, za pomocą kolorymetra i1 Display Pro bez problemu skalibrujemy rekordery: Ninja Blade, Samurai Blade, Ninja Assassin, Shogun, Shogun Studio, Ninja Flame, Shogun Flame i Shogun Inferno.

Więcej informacji o kalibratorze znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły