Skorzystaj z promocji Calibrite - przy zakupie kalibratora Display HL otrzymasz dysk 1 TB gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Październik 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowsze kolorymetry Display Pro HL i Display Plus HL objęte zostały atrakcyjną promocją. Kupując jeden z nich otrzymasz w prezencie dysk zewnętrzny o pojemności 1 TB i wartości ok. 300 zł.

Calibrite wystartowało z nową promocją. Przy zakupie dowolnego urządzenia Display HL otrzymasz dysk zewnętrzny o pojemności 1TB gratis. Ten pojemny dysk zewnętrzny to kompaktowe, łatwe w użyciu rozwiązanie do przechowywania wszystkich plików. Złącze USB umożliwia szybkie, bezproblemowe transfery plików i jest kompatybilne zarówno z systemami Windows, jak i Mac. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca do przechowywania czy tworzenia kopii zapasowych zdjęć lub plików, to doskonałe uzupełnienie Twojego warsztatu pracy.

Jakie produkty objęte są promocją?

Promocją objęte są dwa najpopularniejsze modele kalibratorów:

To nowe modele Calibrite wyposażone w przełomowe czujniki o wysokiej luminancji, zaprojektowane z myślą o dokładniejszej kalibracji i profilowaniu wyświetlaczy, włączając najnowsze ekrany mini-LED i OLED. Calibrite Display Pro HL umożliwia dokładny pomiar wyświetlaczy o jasności do 3000 nitów, natomiast Display Plus HL aż 10 000 nitów (cd/m2).

W połączeniu z najnowszą wersją oprogramowania Calibrite Profiler działają 30% szybciej. Nowe oprogramowanie kalibrujące jest przy tym spolszczone i oferuje rozbudowany system pomocy także po polsku.

Terminy i szczegóły promocji

Promocja dostępna przez autoryzowanych partnerów Calibrite w Polsce. Aby skorzystać z oferty należy kupić kwalifikowany produkt do 31 grudnia 2023 i wypełnić formularz zgłoszenia udziału w promocji do 31 stycznia 2024 na stronie www.calibrite.com/pl/hd-promo

Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 14 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz kod promocyjny wraz z instrukcjami, jak otrzymać dysk zewnętrzny. Dostawa może potrwać do 14 dni roboczych od czasu wykorzystania kodu. Obowiązuje opłata za dostawę i obsługę zamówienia wynosząca 45 zł brutto.

Więcej informacji w regulaminie promocji – www.calibrite.com/hd-promo-terms-and-conditions

Dowiedz się więcej o kalibracji i produktach Calibrite

Sięgnij po dawkę wiedzy i inspiracji. Zajrzyj na strony:

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7