akcesoria filmowe

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria filmowe" w serwisie fotopolis.pl:
Gudsen Moza Air 2 - ręczny gimbal o udźwigu 4,2 kg
Gimbale to jedne z najbardziej popularnych akcesoriów filmowych ostatnich lat. Pewnym problemem do niedawna był jednak ich udźwig. Raz na zawsze rozprawić ma się z nim nowy gimbal Gudsen, któremu przy okazji nie brakuje funkcjonalności.
13 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Blind Spot Power Junkie - urządzenie, dzięki któremu przestaniesz martwić się o wydajność akumulatora
Jednym z największych problemów w dzisiejszej pracy fotografa lub filmowca jest zasilanie. Zwłaszcza jeśli zamierzamy przez dłuższy czas pracować w terenie. Uporać się z nim może pomóc urządzenie Power Junkie, które zastąpi nam powerbanki, a do tego zasili dowolny aparat.
16 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Nowości Aputure w sprzedaży - lampy LED, softboksy i modyfikatory
Na polski rynek trafiaja nowe produkty z portfolio marki Aputure. Wśród nich znajdziemy lampy światła ciągłego Light Storm LS C300 i LS-mini20, 16-kątne softboxy i inne akcesoria.
1 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
1
MUWI - niedroga jazda z silnikiem, którą zmieścisz w kieszeni. Udźwignie nawet lustrzankę
W czasach mediów społecznościowych, mobilność ma dla twórców ogromne znaczenie. Jak jednak połączyć ją z profesjonalnie wyglądającymi rezultatami? Twórcy miniaturowej jazdy MUWI twierdzą, że znają odpowiedź na to pytanie.
26 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
MIOPS Capsule360 - system, który zastąpi zmotoryzowaną głowicę, jazdę i slider
Różnego rodzaju jazdy i slidery to chleb powszedni większości osób zajmujących się filmowaniem. Do tej pory niewiele widzieliśmy jednak urządzeń, które łączyłoby wszystkie te światy w jednym systemie.
18 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Rekorder Atomos Ninja V w ofercie BEiKS
Już niebawem w ofercie sklepu BEiKS pojawi się nowy kompaktowy rekorder Atomos Ninja V, przeznaczony dla użytkowników belzusterkowców i lustrzanek.
18 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Feiyu Tech G6 - ekran LCD, możliwość sterowania ustawieniami kamery i bateria, która starczy na 12 godzin pracy
Chiński producent w krótkim czasie opanował rynek stabilizatorów, oferując bardzo dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Feiyu Tech G6, najnowszy gimbal do kamer sportowych oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i wyznaczać ma standardy innym producentom.
26 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
2
BEiKS na Film Video Foto 2018 - innowacyjne produkty nominowane do nagrody targów
Podczas nadchodzących targów FVF 2018 BEiKS zaprezentuje szereg rozwiązań foto-video, między innymi zgłoszone do konkursu o medal targów lampy Akurat Cosmo i ULA-1, rekorder Atomos Sumo, oprogramowanie Edius Pro 9 czy serię statywów Miller CX. Oprócz tego zobaczymy na przykład monitory Postium oraz statywy Sachtler.
9 Kwi 2018
Promocja
1
Syrp Magic Carpet Pro - profesjonalny filmowy slider, który możesz dowolnie przedłużać
Syrp dał się już poznać jako producent oryginalnych zmotoryzowanych głowic i sliderów. Ich najnowsze dziecko ma być jednym z najlepszych tego typu rozwiązań na rynku.
20 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Produkty Quadralite i Genesis od teraz kupicie w salonach Fotojoker
Znane, lubiane i przystępne cenowo akcesoria z oferty marek Genesis i Quadralite, dzięki nowej współpracy dystrybutora trafiają na półki salonów Fotojoker.
15 Mar 2018
Promocja
0