Trzymaj kolory w ryzach - ostatnie dni promocji Calibrite

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Lipiec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Tylko do końca lipca, kupując wybrane wzorce ColorChecker, możesz otrzymać Target Holder o wartości 140 zł gratis. Dzięki niemu korzystanie ze wzorców na planie zdjęciowym będzie dużo wygodniejsze. Oferta ta łączy się także z promocją cenową na wybrane modele Passport. Zatem nie warto jej przegapić!

Profesjonalni fotografowie wiedzą, że to, co widzisz na monitorze albo oglądasz na wydruku, ma być spójne! I tu pojawia się gama produktów ColorChecker, które pomagają wyeliminować błędy zapisu kolorów podczas sesji i edycji zdjęć lub montażu wideo - umieść wzorzec w kadrze, sfotografuj go lub sfilmuj, a podczas edycji użyj zdjęcia/klatki z wzorcem jako referencyjnym źródłem kolorów. Ta prosta czynność pozwoli uniknąć frustracji związanej z dokładnym zapisem kolorów, a Ty zaoszczędzisz czas, zyskując pełną kontrolę nad swoimi obrazami.

Zobacz także:
Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]

Na przykładzie produktów Calibrite podpowiadamy, jakich narzędzi warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk [Czytaj więcej]

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz w kadrze wzorca rozmiarów ColorChecker Mini, Passport czy Classic, nowy uchwyt Calibrite Target Holder jest idealnym dodatkiem do Twojego zestawu...

Target Holder - wygodny uchwyt do Twojego wzorca kolorów

Target Holder to regulowany uchwyt, który bezpiecznie utrzymuje dowolne wzorce o rozmiarach 60 – 275 mm. Kompaktowa i solidna konstrukcja posiada dwa gwinty ¼ cala, co umożliwia zabezpieczenie uchwytu w dowolnej pozycji na statywie lub wysięgniku. Uchwyt jest kompatybilny z następującymi wzorcami Calibrite ColorChecker: Classic Mini/Classic/Digital SG/White Balance/Grey Balance Mini/Grey Balance/3-Step Greyscale/Video/Passport Photo 2/Passport Video/Passport DUO.

Zobacz także:
Joanna Kustra: “Kolor jest narracją”

Jej film o teorii barw ma już ponad milion odsłon na YouTube. O poszukiwaniu koloru, roli jaką pełni w fotografii i sposobie panowania nad nim, rozmawiamy z cenioną fotografką i edukatorką, Joanną Kustrą. [Czytaj więcej]

Teraz Target Holder możesz dostać za darmo

Calibrite uruchomiło właśnie atrakcyjną promocję. Kupując wybrane wzorce ColorChecker, możesz otrzymać Target Holder o wartości 140 zł gratis. Oferta dotyczy zakupów dokonanych w dniach 17 kwietnia – 31 lipca 2023. Aby z niej skorzystać, wystarczy zgłosić do 31 sierpnia 2023 zakup poprzez formularz na stronie Calibrite.

Promocja obejmuje następujące urządzenia: ColorChecker Classic Mini | ColorChecker Passport Photo 2 | ColorChecker Classic | ColorChecker Digital SG | ColorChecker White Balance | ColorChecker 3-Step Grayscale | ColorChecker Gray Balance Mini | ColorChecker Gray Balance | ColorChecker Passport DUO | ColorChecker Passport Video | ColorChecker Video.

Szczegóły promocji znajdziesz na stronie calibrite.com/pl/th-promo/

 

Wykorzystaj letnią promocję na modele ColorChecker Passport

Promocja na Target Holder łączy się także z promocyjnymi cenami na trzy wzorniki ColorChecker Passport.

  • Passport Photo 2 (-10%) - cena 539 zł brutto
  • Passport DUO (-20%) - cena 799 zł brutto
  • Passport Video (-21%) - cena 619 zł brutto

Jeśli jeszcze z niej nie skorzystaliście, trzeba się spieszyć. Akcja na Target Holder w gratisie trwa tylko do końca lipca, a ceny promocyjne do końca sierpnia 2023 r.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Nowa kompaktowa lampa LED Newell Cutie Pie to praktyczne oświetlenie, które wyróżnia się ciekawą budową i mnogością oferowanych funkcji.
1
Powiązane artykuły