Pixelmator Pro - nowy zaawansowany edytor zdjęć na Maca już dostępny
1
Zaznaczanie obiektów w Photoshopie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomoże w tym sztuczna inteligencja Adobe
29 listopad 2017
Firma Adobe uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej nadchodzącej aktualizacji Photoshopa CC. Nowe funkcje programu będą korzystać z technologii sztucznej inteligencji "Adobe Sensei“, a jedna z nich sprawi, że zaznaczanie obiektów na zdjęciach wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.
0
Luminar 2018 już dostępny w sprzedaży. Zobacz, co się zmieniło
17 listopad 2017
Najnowsza wersja Luminara jest już dostępna do pobrania zarówno na komputery z Mac OS, jak i Windows. Czy program ma szansę zastąpić Lightrooma? Producent nie ma, co do tego wątpliwości. Zobaczcie dlaczego.
2
Edius Pro 9 już dostępny w sprzedaży
15 listopad 2017
Najnowsza odsłona Edius Pro 9 to jeszcze więcej formatów, więcej dostępnych wariantów rozdzielczości i więcej możliwości edytowania materiału. Program służący do profesjonalnej obróbki materiału nieliniowego, w tym produkcji 4K, jest już dostępny w polskiej sprzedaży.
0
On1 Photo RAW 2018 - oficjalnie zaprezentowany. Teraz jest jeszcze mocniejszy niż kiedykolwiek
10 listopad 2017
Najnowsza odsłona On1 Photo RAW to mnóstwo nowości takich jak: możliwość łączenia zdjęć w HDR lub panoramę, zaawansowane funkcje maskowania, czy chociażby funkcja Paint with Color Brush.
0
Teraz w aplikacji VSCO sam utworzysz 10 ulubionych presetów
10 listopad 2017
Aplikacja VSCO staje się coraz mocniejszych narzędziem do mobilnej edycji zdjęć. Teraz ten popularny program umożliwia także zapisanie aż 10 dowolnie stworzonych presetów.
2
Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszej wersji Affinity Photo
6 listopad 2017
Już jest - Affinity Photo w wersji 1.6. Aktualizacja ma zapewniać zupełnie nowe funkcje oraz gwarantować „ogromne zwiększenie wydajności“, dzięki czemu edycja dużych plików ma być szybsza i płynniejsza. A to nie wszystko.
5
Luminar 2018 zaprezentowany. Pozornie ma wszystko, by zastąpić Lightrooma
2 listopad 2017
Na rynku nie brakuje ostatnio programów, które w teorii zastąpić mają produkty Adobe. W większości wypadków nie są one jeszcze wystarczająco dopracowane. Najnowsza wersja programu Luminar może być temu jednak bliższa niż kiedykolwiek.
1
Wtyczki Nik Collection powrócą. Zadba o to DxO
27 październik 2017
DxO wykupiło od Google prawa do Nik Collection. Firma nie tylko przejęła cały pakiet popularnych wtyczek, lecz także będzie go rozwijać „dla dobra wspólnoty fotografów“. Nowa wersja ma pojawić się w połowie przyszłego roku.
0
Capture One wprowadza symulacje filmów analogowych
0
Adobe Scribbler - koloryzacja monochromatycznych zdjęć w ułamku sekundy
23 październik 2017
Adobe pracuje nad nową technologią służącą do efektywnej i natychmiastowej koloryzacji zdjęć. Scribbler to „interaktywny system generowania obrazów opartych na głębokiej nauce”. Na razie ta technologia jest w początkowej fazie testów, jednak otrzymane efekty mogą robić wrażenie.
0
MacPhun Luminar - nadchodząca aktualizacja ma zmienić oblicze gry
20 październik 2017
Firma MacPhun zapowiedziała ważną aktualizację Luminara - wielokrotnie nagradzanego programu do edycji zdjęć. Uaktualnienie softu ma być w pełni darmowe i połączy zalety pracy z dyskami twardymi i platformami pamięci masowej w chmurze.
0
Lightroom CC i Lightroom Classic CC - wszystko, co musisz wiedzieć o nowych programach Adobe
18 październik 2017
Popularny Adobe Lightroom jaki znaliśmy do tej pory zmienił się właśnie na naszych oczach. I jest to zmiana nieunikniona, do której będzie trzeba przywyknąć. Zamiast jednego programu otrzymamy jego dwie odsłony - każda zaprojektowana z myślą o innym odbiorcy.
8
Control Room - ta aplikacja umożliwia sterowanie Lightroomem za pomocą smartfona lub tabletu
11 październik 2017
Widzieliśmy już wiele pomysłów na upłynnienie pracy z Adobe Lightroom, m.in. wykorzystanie kontrolerów Midi czy padów do gier. Tym razem otrzymujemy rozwiązanie budżetowe, ale nie mniej funkcjonalne. Za pomocą aplikacja Control Room większością funkcji programu będziecie mogli sterować za pomocą smartfona.
2
Adobe Photoshop Elements 2018 - obróbka zdjęć jeszcze szybsza i łatwiejsza. Są też zaskakujące funkcje, jak "otwieranie" oczu modelom
6 październik 2017
Adobe zaprezentowało kolejną odsłonę aplikacji, która pomóc ma w obróbce zwykłych, codziennych zdjęć osobom, które nie korzystają z zaawansowanych funkcji standardowej wersji Photoshopa. Nowa wersja oferują jeszcze większą automatyzację i wyjatkowe funkcje, jak np. otwieranie zamkniętych na zdjęciach oczu.
1
On1 Photo RAW to główny konkurent Lightrooma. A teraz jest jeszcze mocniejszy niż kiedykolwiek
4 październik 2017
Najnowsza odsłona On1 Photo RAW to mnóstwo nowości takich jak: możliwość łączenia zdjęć w HDR lub panoramę, zaawansowane funkcje maskowania, czy chociażby funkcja Paint with Color Brush. Czy w takim razie doczekaliśmy się pogromcy Lightrooma?
6
Fotografowanie nocnego nieba łatwiejsze niż kiedykolwiek
2 październik 2017
Ian Norman z Lonely Spec opracował wyjątkowo zaawansowany kalkulator, który dobierze odpowiedni czas naświetlania. Wszystko po to, by w kadrze uchwycić perfekcyjne i nieporuszone gwiazdy. Co więcej, to narzędzie jest w pełni darmowe.
0
Snapseed otrzymał ważną aktualizację. Wraz z nią nowe filtry, odświeżony design i nie tylko
21 wrzesień 2017
Google zaprezentowało dziś najnowszą odsłonę Snapseed - jedną z popularniejszych aplikacji do mobilnej edycji zdjęć. Wersja 2.18, dostępna na iOS i Androida, wprowadza szereg oczekiwanych zmian, w tym kompletnie odświeżony wygląd interfejsu oraz kilka nowych filtrów artystycznych.
1