Pobierz ponad 1300 warstw i efektów premium na każdą okazję
2
Lightroom Classic przyspieszy i to znacząco. Zadba o to najnowsza aktualizacja
30 styczeń 2018
Adobe wreszcie zapowiedziało kluczowe usprawnienie Lightrooma, na które czeka wielu fotografów. Program po uaktualnieniu do wersji 7.2 ma być wydajniejszy i wyraźnie szybszy - nawet o 30% przy eksporcie zdjęć. Jest jednak pewien haczyk.
4
Skuteczne zaznaczanie obiektów za pomocą jednego kliknięcia? To możliwe dzięki kluczowej aktualizacji Photoshopa CC
24 styczeń 2018
Photoshop CC w wersji 19.1 wprowadza zapowiedzianą pod koniec ubiegłego roku funkcję Select Subject. Do skutecznego zaznaczania obiektów wykorzystuje ona technologię sztucznej inteligencji. A to nie wszystko. Jest także sporo ważnych nowości dla użytkowników Windowsa.
0
Presets Brewery - wtyczka, która pozwoli na używanie presetów z Lightrooma w Photoshopie
19 styczeń 2018
Presety dla wielu fotografów są punktem wyjściowym do dalszej obróbki dla wielu fotografów. Niestety pod tym względem ograniczone są osoby, które proces edycji opierają głównie o Photoshopa. Z pomocą przychodzi Presets Brewery.
0
Darktable - bezpłatna alternatywa Lightrooma teraz dostępna także na Windows
28 grudzień 2017
Jeśli poszukujecie funkcjonalnego programu do edycji RAW, ale nie chcecie płacić za licencje lub plany abonamentowe, to Darktable może okazać się świetnym rozwiązaniem.
2
To już oficjalne. Niedługo pojawi się nowa wersja wtyczek Nik Collection
27 grudzień 2017
Historia wtyczek do postprodukcji zdjęć Nik Collection to pasmo zawirowań, jednak po wykupieniu ich przez DxO fotografowie otrzymali w końcu nadzieję na ich dalszy rozwój. Teraz firma oficjalnie zapowiada nową wersję pakietu.
0
Niewidzialny znak wodny ochroni zdjęcia przed bezprawnym użyciem
22 grudzień 2017
Stosowanie znaków wodnych to popularna metoda zabezpieczenia zdjęć przed kradzieżą, a Imatag ma oferować zupełnie nową generację tego rozwiązania.
1
To już koniec. Adobe udostępniło ostatnią aktualizację Lightrooma 6
20 grudzień 2017
Właśnie zakończyła się pewna era. Najnowsza aktualizacja Lightrooma do wersji 6.14 jest ostatnim uaktualnieniem stacjonarnej odsłony programu.
4
Ważna aktualizacja Lightrooma CC, a wraz z nią sporo oczekiwanych funkcji
13 grudzień 2017
Firma Adobe udostępniła właśnie aktualizację całego ekosystemu związanego z Lightroomem CC. Wraz z nowym uaktualnieniem pojawia się kilka ważnych funkcji, których brakowało w pierwszej wersji programu.
0
Ponad 600 akcji do Photoshopa na każdą okazję
0
Capture One Pro 11 już dostępne. Nowa wersja wprowadza ważne zmiany
30 listopad 2017
Capture One to jeden z najchętniej wybieranych programów do postprodukcji przez profesjonalistów. Jego najnowsza odsłona wprowadza kilka istotnych, wpływających na proces edycji zmian.
2
Pixelmator Pro - nowy zaawansowany edytor zdjęć na Maca już dostępny
30 listopad 2017
Pamiętacie Pixelmator Pro - zaprezentowany we wrześniu edytor grafiki przygotowany specjalnie pod środowisko komputerów Apple. Program jest już dostępny do pobrania w App Store. 
1
Zaznaczanie obiektów w Photoshopie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomoże w tym sztuczna inteligencja Adobe
29 listopad 2017
Firma Adobe uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej nadchodzącej aktualizacji Photoshopa CC. Nowe funkcje programu będą korzystać z technologii sztucznej inteligencji "Adobe Sensei“, a jedna z nich sprawi, że zaznaczanie obiektów na zdjęciach wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.
0
Luminar 2018 już dostępny w sprzedaży. Zobacz, co się zmieniło
17 listopad 2017
Najnowsza wersja Luminara jest już dostępna do pobrania zarówno na komputery z Mac OS, jak i Windows. Czy program ma szansę zastąpić Lightrooma? Producent nie ma, co do tego wątpliwości. Zobaczcie dlaczego.
2
Edius Pro 9 już dostępny w sprzedaży
15 listopad 2017
Najnowsza odsłona Edius Pro 9 to jeszcze więcej formatów, więcej dostępnych wariantów rozdzielczości i więcej możliwości edytowania materiału. Program służący do profesjonalnej obróbki materiału nieliniowego, w tym produkcji 4K, jest już dostępny w polskiej sprzedaży.
0
On1 Photo RAW 2018 - oficjalnie zaprezentowany. Teraz jest jeszcze mocniejszy niż kiedykolwiek
10 listopad 2017
Najnowsza odsłona On1 Photo RAW to mnóstwo nowości takich jak: możliwość łączenia zdjęć w HDR lub panoramę, zaawansowane funkcje maskowania, czy chociażby funkcja Paint with Color Brush.
0
Teraz w aplikacji VSCO sam utworzysz 10 ulubionych presetów
10 listopad 2017
Aplikacja VSCO staje się coraz mocniejszych narzędziem do mobilnej edycji zdjęć. Teraz ten popularny program umożliwia także zapisanie aż 10 dowolnie stworzonych presetów.
2
Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszej wersji Affinity Photo
6 listopad 2017
Już jest - Affinity Photo w wersji 1.6. Aktualizacja ma zapewniać zupełnie nowe funkcje oraz gwarantować „ogromne zwiększenie wydajności“, dzięki czemu edycja dużych plików ma być szybsza i płynniejsza. A to nie wszystko.
5