Zbiorowa aktualizacja aparatów Leica. Sporo nowości w modelach M10, Q, CL, TL i TL2
0
Adobe chce demaskować zmanipulowane zdjęcia. Firma opracowała już specjalny algorytm bazujący na sztucznej inteligencji
25 czerwiec 2018
Już niebawem wykrycie fotomontaży może sprowadzić się do kilku kliknięć. Adobe pracuje obecnie nad technologią, która pozwoli efektywnie i skutecznie rozpracowywać zmanipulowane obrazy.
2
Aurora HDR 2018 - zobacz nowości, które wprowadza aktualizacja do wersji 1.2.0
21 czerwiec 2018
Aktualizacja do wersji 1.2.0 ma zapewniać znaczącą poprawę wydajności, lepsze działanie kluczowych narzędzi czy chociażby wsparcie dla najnowszych aparatów. A najlepsze w tym jest to, że dla obecnych użytkowników Aurora HDR 2018, uaktualnienie programu jest całkowicie bezpłatne.
1
Kolejna aktualizacja Lightrooma, a wraz z nią szereg wyczekiwanych usprawnień
20 czerwiec 2018
Szybka synchronizacja presetów i profili, natychmiastowe implementowanie ustawień na różne zdjęcia, a także ogólna poprawa wydajności - to tylko niektóre z usprawnień Lightrooma zaproponowanych przez Adobe.
0
DxO prezentuje nową wersję wtyczek Nik Collection. Nowości nie ma, ale trzeba płacić
7 czerwiec 2018
Znane i lubiane wtyczki Nik Colletion powracają w nowej, zoptymalizowanej pod nowe systemy i aplikacje formie. Oprócz tego jednak zmienia się niewiele. Poza tym, że od teraz za pakiet zapłacimy ponad 250 złotych.
0
Uzyskaj nieskazitelny retusz skóry dzięki tym pędzlom i akcjom do Photoshopa
21 maj 2018
Opanowanie różnorodnych technik retuszu nie należy do łatwych zadań. Z pomocą przychodzą dedykowane pędzie i akcje, które sprowadzają skomplikowane procesy do jednego kliknięcia.
1
Nowa wersja ON1 Photo RAW już w czerwcu, a wraz z nią poprawa wydajności i szereg nowych funkcji
11 maj 2018
ON1 Photo RAW czeka sporo zmian. Producent ogłosił właśnie nadchodzącą aktualizację 2018.5, która ma przynieść zwiększenie szybkości i wydajności, niespotykane funkcje oraz nowy sposób przetwarzania RAW.
0
PIXEO to aplikacja, dzięki której odszukasz najpiękniejsze lokalizacje do sesji zdjęciowych
8 maj 2018
Bez względu na to, czy szukasz nowych miejsc do zdjęć w swoim mieście, czy też jesteś na wyjazdowej sesji, nowa aplikacja o PIXEO pomoże Ci odnaleźć wymarzoną lokalizację. Program zapewnia już ponad 10 000 wybranych przez fotografów miejsc z całego świata.
2
GIMP 2.10.0 - darmowy program do edycji doczekał się nareszcie ważnej aktualizacji
2 maj 2018
Rozwijany od przeszło dwóch dekad program GIMP uważany jest za darmową alternatywę dla Photoshopa. Własnie doczekał się pierwszej istotnej aktualizacji od 6 lat. Co nowego zobaczymy?
0
Prawdziwa magia! NVIDIA pokazała narzędzie, które skutecznie usunie lub odtworzy skomplikowane obiekty zdjęć
0
Photo Studio AR pozwala „symulować“ sesję zdjęciową z wykorzystaniem modeli 3D
20 kwiecień 2018
Photo Studio AR to najnowszy pomysł Surpuba AR - studia zajmującego się efektami specjalnymi. Aplikacja korzysta z rozszerzonej rzeczywistości (AR) i pozwala na ekranie urządzenia mobilnego wyświetlić rzeczywisty obraz z naniesionymi trójwymiarowymi modelami, a także symulować różne oświetlenie studyjne.
0
Capture One 11 doczekał się pierwszej poważnej aktualizacji
20 kwiecień 2018
Program Capture One w wersji 11.1 zyskał kilka nowych funkcji. Aktualizacja wprowadza ulepszoną wydajność importowania zdjęć, zaktualizowany workflow stylów, nowy koncentrator zasobów, ulepszone ustawienia LCC oraz obsługę nowych aparatów i obiektywów.
1
Ponad 2500 presetów do Lightrooma za niecałe 100 zł
18 kwiecień 2018
Jeśli kiedykolwiek eksperymentowaliście z presetami do Lightrooma, wiecie, że czasem niełatwo znaleźć ten właściwy. Dlatego PhotoWhoa przygotowało paczkę z aż 2500 presetami na każdą okazję.
1
Luminar Jupiter - kosmiczna aktualizacja, na którą czekali użytkownicy
17 kwiecień 2018
Zwiększona wydajność, a także lepszy silnik przetwarzania plików RAW i automatyczna korekta wad optycznych obiektywu - to kilka narzędzi z ponad 300 ulepszeń, które wprowadza najnowsza aktualizacja Luminara.
0
Ważna aktualizacja Lightrooma. Zobacz, co tym razem zaserwowało nam Adobe
4 kwiecień 2018
Zaprezentowana aktualizacja wprowadza sześć nowych profili Adobe RAW, ponad 40 wcześniej niespotykanych profili kreatywnych, zupełnie nową przeglądarkę profili oraz kilka ważnych funkcji i ulepszeń zarówno do wersji stacjonarnej, jak i mobilnej Lightrooma.
5
Twórz magiczne kompozycje jednym kliknięciem z wtyczkami StudioMagic
12 marzec 2018
Cyfrowa obróbka pozwala tworzyć niemal dowolne kompozycje i dodać zdjęciom tak pożądanej przez fotografów magii. Nauka odpowiednich technik i znalezienie właściwych ku temu narzędzi może jednak zając wiele dni, a nawet tygodni. Z pluginami StudioMagic uzyskanie takich efektów będzie dużo łatwiejsze.
1
Pobierz ponad 1300 warstw i efektów premium na każdą okazję
14 luty 2018
Jeśli ciągle poszukujesz nowych narzędzi i pomysłów, które pomagają Ci się wyróżnić na tle innych fotografów, to wszystko, co niezbędne do osiągnięcia tego celu znajdziesz w bogatym zestawie efektów i nakładek przygotowanych przez serwis Photowhoa.
2
Lightroom Classic przyspieszy i to znacząco. Zadba o to najnowsza aktualizacja
30 styczeń 2018
Adobe wreszcie zapowiedziało kluczowe usprawnienie Lightrooma, na które czeka wielu fotografów. Program po uaktualnieniu do wersji 7.2 ma być wydajniejszy i wyraźnie szybszy - nawet o 30% przy eksporcie zdjęć. Jest jednak pewien haczyk.
4