Photolemur 3.0 - program, który automatycznie obrabia zdjęcia wzbogacony o nowe funkcje
0
Kolejne odsłony programów Adobe Creative Cloud nie będą wspierać starszych wersji Windowsa i Mac OS
30 sierpień 2018
Jeżeli korzystacie z programów Adobe i jak wiele osób, wciąż pracujecie na Windowsie 7, a nawet na starszych wersjach Windowsa 10, mamy złą wiadomość. Kolejna aktualizacja będzie obsługiwać wyłącznie najnowsze wersje systemów.
2
DaVinci Resolve 15 - darmowy kombajn do edycji i obróbki wideo dostępny do pobrania
14 sierpień 2018
Kolejna odsłona edytora firmy Blackmagic to propozycja dla wszystkich, którym nie w smak subskrypcyjny model korzystania z oprogramowania Adobe. DaVinci Resolve wprowadza szereg zmian względem poprzednika i w jednej aplikacji zamyka kompletny zestaw narzędzi do postprodukcji filmów.
7
9 tys. presetów do Lightrooma w promocyjnej cenie
3 sierpień 2018
Edycja zdjęć to najbardziej czasochłonna część pracy fotografa. W upłynnieniu tego procesu mogą pomóc na liczne presety, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę od tej, którą oferuje PhotoWhoa.
2
ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian
3 sierpień 2018
Jeszcze lepsza wydajność programu, nowe narzędzia optymalizujące edycję zdjęć oraz wsparcie systemowe dla nowych aparatów, to tylko kilka zmian jakie wprowadza nowa bezpłatna aktualizacja ON1 Photo RAW.
0
EOS Inspector 2 - sprawdź przebieg swojego Canona
26 lipiec 2018
Zaktualizowana wersja programu EOS Inspector pozwoli sprawdzić przebieg migawki w aparatach Canona użytkownikom komputerów Apple. Do tego dostajemy kilka przydatnych, dodatkowych funkcji.
0
Pełna wersja Photoshopa na iPada? To możliwe! Adobe już pracuje nad takim rozwiązaniem
16 lipiec 2018
Najnowsza strategia Adobe jest prosta. Firma pragnie zapewnić pełną zgodność oprogramowania na wielu urządzeniach mobilnych, a pierwszym tego typu rozwiązaniem ma być Photoshop. Jednak na finalną wersję musimy jeszcze poczekać.
0
Najnowszy Luminar 2018 już dostępny. Zobacz, co wprowadza udostępniona aktualizacja
12 lipiec 2018
Po miesiącach oczekiwań firma Skylum udostępniła właśnie najnowszą aktualizację w wersji 1.3.0, która wprowadza szereg usprawnień zarówno dla użytkowników Mac OS, jak i Windows. Niestety na Digital Asset Manager, czyli system katalogowania zdjęć, musimy jeszcze poczekać.
0
Aplikacja Moment 3.0 zapewni pełną manualną kontrolę nad trybem fotograficznym i filmowym Twojego smartfona
11 lipiec 2018
Moment w wersji 3.0 ma „zapewnić doznania oraz ergonomię, jak w przypadku fotografowania zaawansowanym aparatem“ - obiecuje producent. Aplikacja jest już dostępna na iOS i Androida.
1
Nowy zestaw PhotoWhoa to ponad 4 tys. efektów do Photoshopa za niecałe 150 zł
0
NameThatLens pozwoli na łatwe przypisywanie danych EXIF do zdjęć wykonanych analogowymi obiektywami
4 lipiec 2018
Jeśli fotografujecie starymi, manualnymi szkłami na pewno podczas katalogowania zdjęć irytuje was fakt, że w plikach nie są zapisywane pełne dane EXIF. NameThatLens to prosty program, za pomocą którego szybko dodamy brakujące pozycje.
1
Luminar rośnie w siłę. Już niedługo otrzyma Digital Asset Manager, czyli system katalogowania zdjęć, na który czekaliśmy
3 lipiec 2018
Luminar ma teraz dobrą szansę stać się mocnym konkurentem Lightroma. Już niebawem firma Skylum udostępni darmową aktualizację wprowadzającą Digital Asset Manager (DAM), czyli systemu katalogowania zdjęć w Luminarze, na który czekali jego dotychczasowi użytkownicy.
2
Zbiorowa aktualizacja aparatów Leica. Sporo nowości w modelach M10, Q, CL, TL i TL2
2 lipiec 2018
Niemiecki producent wypuścił zbiorową aktualizację 5 najnowszych aparatów w swojej ofercie. Otrzymujemy poprawki, lepszą wydajność i nowe funkcje.
0
Adobe chce demaskować zmanipulowane zdjęcia. Firma opracowała już specjalny algorytm bazujący na sztucznej inteligencji
25 czerwiec 2018
Już niebawem wykrycie fotomontaży może sprowadzić się do kilku kliknięć. Adobe pracuje obecnie nad technologią, która pozwoli efektywnie i skutecznie rozpracowywać zmanipulowane obrazy.
2
Aurora HDR 2018 - zobacz nowości, które wprowadza aktualizacja do wersji 1.2.0
21 czerwiec 2018
Aktualizacja do wersji 1.2.0 ma zapewniać znaczącą poprawę wydajności, lepsze działanie kluczowych narzędzi czy chociażby wsparcie dla najnowszych aparatów. A najlepsze w tym jest to, że dla obecnych użytkowników Aurora HDR 2018, uaktualnienie programu jest całkowicie bezpłatne.
1
Kolejna aktualizacja Lightrooma, a wraz z nią szereg wyczekiwanych usprawnień
20 czerwiec 2018
Szybka synchronizacja presetów i profili, natychmiastowe implementowanie ustawień na różne zdjęcia, a także ogólna poprawa wydajności - to tylko niektóre z usprawnień Lightrooma zaproponowanych przez Adobe.
0
DxO prezentuje nową wersję wtyczek Nik Collection. Nowości nie ma, ale trzeba płacić
7 czerwiec 2018
Znane i lubiane wtyczki Nik Colletion powracają w nowej, zoptymalizowanej pod nowe systemy i aplikacje formie. Oprócz tego jednak zmienia się niewiele. Poza tym, że od teraz za pakiet zapłacimy ponad 250 złotych.
0
Uzyskaj nieskazitelny retusz skóry dzięki tym pędzlom i akcjom do Photoshopa
21 maj 2018
Opanowanie różnorodnych technik retuszu nie należy do łatwych zadań. Z pomocą przychodzą dedykowane pędzie i akcje, które sprowadzają skomplikowane procesy do jednego kliknięcia.
1