Polacy tworzą symulator fotografa - wygląda jak spełnienie marzeń o grze tego typu

Autor: Maciej Luśtyk

15 Wrzesień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Chciałbyś ruszyć w świat z aparatem, ale nie masz czasu i… aparatu? Być może twoje pragnienia już niebawem zaspokoją polscy deweloperzy z Madnetic Games. W Photography Simulator będziemy mogli nawet latać dronem.

Pewnie zastanawialiście się kiedyś dlaczego jeszcze nie powstała gra, w której wcielalibyśmy się w fotografa. Cóż, powstała, i to nie jedna, ale żadna z nich nie skupiała się na samym fotografowaniu tak mocno, jak nadchodzącą gra z polskiego studia Madnetic Games.

Photography Simulator zapowiada się na ucztę dla "diehardowych" fanów fotografii, którzy nie mogą wyruszyć w teren. I dla wszystkich, którzy chcieliby się jej nauczyć

Tworzony przez Polaków Photography Simulator, jak sama nazwa wskazuje będzie symulatorem. Mamy więc przygotować się na dość fanatyczne podejście do tematu, wraz z koniecznością pamiętania o kartach pamięci i dodatkowych bateriach, wieloma możliwościami doboru i upgrade’u sprzętu, pełną kontrolą ustawień czy wyczekiwaniem na idealne światło i tropieniem zwierząt, które chcielibyśmy uchwycić w kadrze. Bo na chwilę obecną wygląda na to, że symulator będzie skupiał się na szeroko rozumianej fotografii przyrodniczej.

Jak pokazuje trailer, w grze będziemy w stanie odwiedzić różne miejsca na całym świecie i wykonywać wiele różnych czynności. Emocji zabraknąć nie powinno, a rozgrywkę urozmaicać będą takie smaczki jak fotopułapki, praca na statywie z długimi czasami ekspozycji czy możliwość polatania dronem. W zapowiedzi na Steamie pojawiają się także informacje o możliwości przyjmowania zleceń, współpracy z magazynami czy promowania się w mediach społecznościowych. Jednym słowem życie fotografa pełna gębą.

Cena i dostępność

Na chwilę obecną gra została jedynie zapowiedziana. Orientacyjna data premiery ani cena nie zostały jeszcze podane do wiadomości.

Więcej informacji i możliwość dodania gry do listy życzeń na Steamie znajdziecie na stronie store.steampowered.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Adobe Creative Cloud Express - webowy kombajn dla kreatywnych, którzy nie mają czasu na Photoshopa
Adobe Creative Cloud Express - webowy kombajn dla kreatywnych, którzy nie mają czasu na Photoshopa
Nowa apka Creative Cloud Express łączy w sobie funkcje Adobe Spark i szereg nowości, aby sprostać oczekiwaniom młodych twórców szukających sposobu na szybką pracę na...
7
Capture One 22 - bracketing HDR, panoramy, bezprzewodowy tethering i funkcje AI
Capture One 22 - bracketing HDR, panoramy, bezprzewodowy tethering i funkcje AI
Najnowsza wersja programu do edycji zdjęć Capture One jest już dostępna do pobrania. Nowa odsłona stawia przede wszystkim na wygodę pracy, wprowadzając funkcje,...
10
Masz Plan Fotograficzny Adobe CC? Programy Premiere Rush i Photoshop Express dostaniesz za darmo
Masz Plan Fotograficzny Adobe CC? Programy Premiere Rush i Photoshop Express dostaniesz za darmo
Adobe robi ukłon w stronę współczesnych twórców i udostępnia subskrybentom Planu Fotograficznego dwie ważne aplikacje, które pozwolą na jeszcze szybszą pracę w...
6
Powiązane artykuły