symulator

Wszystkie artykuły z tagiem: "symulator" w serwisie fotopolis.pl:
Set.a.light 3D Studio - symulator, który pozwoli zaplanować sesję w najdrobniejszym szczególe
By nauczyć się operować światłem, trzeba spędzić w studiu wiele godzin, a i tak za każdym razem dowiadujemy się czegoś nowego. We właściwym ustawieniu lamp pomagają diagramy udostępniane przez niektórych fotografów, jednak to wszystko nic w porównaniu z tym, co do zaoferowania ma wirtualny symulator set.a.light 3D Studio.
17 Sie 2016
Maciej Luśtyk
2
Przetestuj obiektywy Fujinon na tablecie
Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o specjalnej stronie internetowej Fujifilm, na której można wirtualnie przetestować wszystkie obiektywy z serii X. Teraz producent zaprezentował analogiczną aplikację na tablety z systemem Android i iOS.
12 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Kompleksowy kalkulator głębi ostrości autorstwa polskiego fotografa
W sieci możemy znaleźć ciekawą stronę umożliwiająca szczegółowe sprawdzenie tego jak będzie rozkładała się głębia ostrości w zależności od parametrów ekspozycji, ogniskowej obiektywu i rozmieszczenia obiektów w kadrze. Twórcą aplikacji jest polski fotograf i programista Michał Bemowski.
18 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm umożliwia wirtualne przetestowanie obiektywów ze swojej oferty
Przed zakupem obiektywu zwykle przeszukujemy internet w celu zasięgnięcia opinii i przejrzenia zdjęć zrobionych danym modelem. Zwykle jednak zdjęcia przykładowe obejmują tylko jeden model obiektywu i ciężko za ich pomocą porównać kilka modeli. Fujifilm postanowiło ułatwić ten proces i na swojej stronie udostępniło możliwość wirtualnego przetestowania wszystkich obiektywów z serii X.
30 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0