Sky Swap AI, Time-Lapse Creation, NoNoise AI - już za moment duża aktualizacja ON1 Photo RAW

Autor: Krzysztof Mularczyk

9 Wrzesień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowe funkcje podmiany nieba, redukcji szumów, czy tworzenia time lapse'ów zobaczymy w najnowszej wersji konkurenta Photoshopa i Lightrooma, czyli programu ON1 Photo RAW 2022

ON1 Photo RAW to oprogramowanie do edycji zdjęć, które łączy w sobie funkcjonalność Lightrooma i Photoshopa. Pozwala na katalogowanie plików, edycję RAW-ów, pracę na warstwach i nakładanie różnych efektów. Jego najnowsza aktualizacja przynosi jeszcze więcej możliwości i ciekawych funkcji.

Sky Swap AI, NoNoise AI, Time-Lapse Creation i wiele więcej...

Po pierwsze ON1 Photo RAW 2022 będzie kompatybilny z wtyczkami do Photoshopa, co jeszcze bardziej zwiększy jego możliwości i elastyczność.

W nowej wersji pojawi się zintegrowana z programem funkcja NoNoise AI, która w tamtym roku zadebiutowała jako osobna aplikacja. ON1 Photo RAW 2022 będzie zawierał także nową funkcję Sky Swap AI do automatycznego wykrywania i zastępowania nieba na zdjęciach przy użyciu zaawansowanej technologii maskowania. “Maska jest edytowalna za pomocą dowolnego z naszych potężnych narzędzi do maskowania i może być łatwo wykorzystana do zastosowania filtrów efektów lub lokalnych poprawek do istniejącego nieba - tłumaczy Dan Harlacher, wiceprezes ds. produktu. “Nie jest to rozwiązanie tylko dla tych, którzy chcą zastąpić niebo” - dodaje.

Jest również nowa funkcja Time-Lapse w module Browse. Za jej pomocą można dopasować wszystkie pojedyncze zdjęcia, które chcemy wykorzystać w poklatkowym ujęciu. Oprócz standardowych narzędzi edycyjnych do kadrowania i retuszu, wbudowana jest także automatyczna redukcja migotania i skalowanie czasowe.

Po premierze ON1 Photo RAW 2022, planowana jest już darmowa aktualizacja, która doda również zintegrowaną, napędzaną sztuczną inteligencją funkcję ON1 Resize, narzędzie Liquify Tool, ulepszone możliwości wyszukiwania i filtrowania, kadrowania i wypełniania oraz ulepszenia ON1 Photo RAW dla urządzeń mobilnych.

Ile kosztuje ON1 Photo RAW 2022?

ON1 Photo RAW 2022 będzie dostępny do pobrania pod koniec września. Dożywotnia licencja ma kosztować 99,99 dolarów, a dla posiadaczy poprzedniej wersji dowolnego oprogramowania ON1, Photo RAW 2022 będzie dostępny w cenie 79,99 dolarów. Będzie też dołączony do planów abonamentowych, które zaczynają się od 7,99 dolarów miesięcznie lub 89,99 dolarów rocznie. Zanim się na niego zdecydujemy, możemy wypróbować darmową wersję 14-dniową.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
Filmlab prezentuje najnowszą generację swojej aplikacji do wygodnej digitalizacji negatywów przy pomocy aparatów cyfrowych. Producent obiecuje, że dzięki nowym algorytmom, rezultaty...
9
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Adobe zaprezentowało nową odsłonę webowej aplikacji Express, służącej do szybkiego i wygodnego tworzenia różnego rodzaju grafik, filmików i animacji na potrzeby internetu. Nowe Adobe...
7
CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii
CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii
CEWE myPhotos to aplikacja, która ułatwi zarządzanie naszą prywatną galerią zdjęć. Jest całkowicie darmowe i oferuje 15 GB przestrzeni dyskowej gratis.
16
Powiązane artykuły