Topaz Photo AI - trzy ważne narzędzia AI w jednym programie

Autor: Maciej Luśtyk

20 Wrzesień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Topaz Labs prezentuje program Topaz AI, który zamyka wcześniejsze dokonania firmy w jednej wygodnej aplikacji, która wykorzystuje „sztuczną inteligencję” do powiększania, odszumiania i wyostrzania zdjęć.

Jeśli słyszeliście już o algorytmach pozwalających na inteligentną interpolację zdjęć z pewnością natrafiliście też na ofertę firmy Topaz Labs. Od pewnego czasu oferowała ona aplikacje Topaz Denoise AI, Topaz Sharpen AI oraz wspomnianą Topaz Gigapixel AI, służące odszumianiu, wyostrzaniu i powiększaniu zdjęć z wykorzystaniem układów AI. Jeśli jednak nie lubicie kupować pojedynczych pluginów, firma ma dla was ciekawą propozycję. Od teraz wszystkie te funkcje będą dostępne w ramach jednej nowej aplikacji.

Topaz AI, bo tak nazywa się nowy program, oferuje wszystkie możliwości wspomnianych wyżej systemów, a ponadto oferuje funkcję Autopilot, w ramach której automatycznie przeanalizuje zdjęcie i nałoży odpowiednie (według siebie) korekcje przy wykorzystaniu dostępnych modułów.

Aplikacja Topaz AI może działać jako osobny program oraz jako wtyczka do popularnych programów: Adobe Lightroom Classic, Adobe Photoshop i Capture One.

Cena i dostępność

Narzędzia Topaz AI dostępne są na komputery Mac i Windows w cenie 199 dolarów (około 935 zł). Do 7 października obowiązuje zniżka, w ramach której program dostępny jest za 159 dolarów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie topazlabs.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Photoshop on the Web - przeglądarkowa wersja PS oficjalnie dostępna
Photoshop on the Web - przeglądarkowa wersja PS oficjalnie dostępna
Po ponad dwóch latach w fazie beta, Adobe oficjalnie prezentuje przeglądarkową wersję Photoshopa. Ma wszystkie podstawowe funkcje i wykorzystuje nowości AI, ale niestety nie jest...
5
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
Filmlab prezentuje najnowszą generację swojej aplikacji do wygodnej digitalizacji negatywów przy pomocy aparatów cyfrowych. Producent obiecuje, że dzięki nowym algorytmom, rezultaty...
9
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Adobe zaprezentowało nową odsłonę webowej aplikacji Express, służącej do szybkiego i wygodnego tworzenia różnego rodzaju grafik, filmików i animacji na potrzeby internetu. Nowe Adobe...
7
Powiązane artykuły