poradnik

Wszystkie artykuły z tagiem: "poradnik" w serwisie fotopolis.pl:
Pozycjonowanie strony internetowej fotografa - jak robić to skutecznie?
Skoro tworzysz swoją stronę WWW, to zależy Ci na tym, żeby Twoi przyszli klienci mogli Cię łatwo znaleźć. Dlatego musisz zainteresować się tematem pozycjonowania. Zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć własną wizytówkę w sieci, która pomoże Ci zdobyć nowych klientów.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Starszych kolegów rady dla początkujących (część I)
Fotografia uliczna wbrew pozorom nie należy do najprostszych. Ilość tematów i możliwości ich przedstawienia może skrępować niejednego amatora. Zapytaliśmy fotografów znanych ze sceny streetowej o rady, które mogą pomóc okiełznać ulicę.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zone focusing... i wszystko ostre
Jednym z największych problemów fotografii ulicznej jest poprawne ustawienie ostrości. W dynamicznych sytuacjach nawet najlepszy autofokus może nas zawieść. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, by ostrość mieć zawsze pod kontrolą.
8 Maj 2018
Maciej Luśtyk
1
15 lat w fotografii ślubnej - praktyczne rady weterana
"W ciągu kilkunastu lat wypracowałem sobie kilka zasad i nawyków, które sprawiają, że moja praca jest zawsze przyjemna i bezstresowa." - mówi nam Łukasz Halczak, fotograf z wieloletnim stażem, który ślubami zajmuje się już ponad 15 lat.
20 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
10
Jak zacząć, czyli pierwsze kroki w branży ślubnej
Fotografowanie ślubów i innych wydarzeń okolicznościowych to świetny sposób na zarabianie aparatem, ale jest to praca trudna i wyjątkowo odpowiedzialna. Zanim zdecydujecie się na wejście na rynek, dowiedzcie się, co Was tam czeka…
10 Kwi 2018
Maciej Zieliński
1
Zachowuj się! Czyli kodeks fotografa ślubnego dla początkujących
Jako fotografowie staramy się zrobić wszystko, by zdobyć dobre ujęcie. Fotografia ślubna, a w szczególności relacjonowanie ceremonii zaślubin rządzi się jednak własnymi prawami, których należy przestrzegać.
9 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
3
Jak wykonać makijaż do sesji portretowej? Praktyczne porady na każdą okazję
Wykonując sesje portretowe prędzej czy później znajdziemy się w sytuacji, kiedy np. z uwagi na ograniczony budżet, nie będziemy mogli skorzystać z pomocy profesjonalnego wizażysty. Nie powinniśmy jednak wtedy zupełnie zdawać się na umiejętności naszych modelek, wykonujących przecież codziennie swoje makijaże.
8 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zobacz, jak własnoręcznie wykonać stykówkę
Wywołałeś film i zastanawiasz się co dalej? Najprostszym, najszybszym i najtańszym sposobem na zorientowanie się, które kadry są udane jest wykonanie stykówki. Możesz to zrobić we własnym domu.
6 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
2
Stosuj się do tych 8 rad, a Twoje zdjęcia w przestrzeni miejskiej nabiorą rozmachu
W swoim najnowszym wideoporadniku ekipa COOPH podpowiada, w jaki sposób poskromić krajobraz miejskiej dżungli. Dzięki kilku prostym trikom Twoje fotografie mogą wyróżnić Cię z tłumu.
6 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Ten film pokaże Ci, w jaki sposób efektywnie wyostrzyć zdjęcia w Photoshopie
Unmesh Dinda z PiXimperfect powraca z kolejnym ciekawym tutorialem. Tym razem w niespełna 12-minutowym filmie pokazuje, jak sprawniej i efektywniej ostrzyć zdjęcia za pomocą kilku narzędzi dostępnych w Photoshopie.
5 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0