Znudzony fotograficzną rutyną? Oto 8 prostych trików, które zwiększą kreatywność i pomogą uzyskać ciekawe efekty
0
Ten wideoporadnik pokaże Ci, jak skutecznie wycinać obiekty z tła w Photoshopie
2 luty 2018
Jeśli chodzi o dokonywanie złożonych selekcji oraz precyzyjne usuwanie tła w Photoshopie, to nie ma lepszego narzędzia do pracy niż Pióro. A w swoim najnowszym wideoporadniku popularny Phlearn pokazuje, jak za pomocą tego narzędzia osiągnąć jak najlepsze efekty.
0
Wirtualna galeria, blog czy własna strona internetowa? Zobacz, jakiego portfolio potrzebujesz
29 styczeń 2018
Każdy fotograf potrzebuje ładnego portfolio. Pomaga budować markę, zdobyć nowych klientów i pochwalić się najlepszymi kadrami. Dobrze wiedzieć gdzie je stworzyć. Oraz jakiego rodzaju ma być to portfolio.
7
Ten film pokaże Ci, jak w Photoshopie opanować technikę „dodge & burn“
26 styczeń 2018
„Dodge & burn“ to niezwykle popularna technika wykorzystywana w postprodukcji portretu. W swoim najnowszy tutorial Zoë Noble, profesjonalna fotografka i retuszerka, podpowiada jak sprawić, by twarz nabrała głębi i wymiarowości, a przy tym wciąż wyglądała naturalnie.
0
Masz trudności z odnalezieniem zdjęć w Lightroomie? Ten film podpowie Ci, jak efektywnie organizować swój system pracy
25 styczeń 2018
Nigel Danson powraca z kolejnym ciekawym poradnikiem. Tym razem pokazuje, w jaki sposób porządkować swoje foldery w Lightroomie, tworzyć odpowiednie katalogi oraz importować zdjęcia. A to dopiero początek.
0
Dlaczego zawsze warto mieć przy sobie aparat? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 5
22 styczeń 2018
Zapraszamy do piątego odcinka porad fotograficznych Bryana Petersona, w którym fotograf tłumaczy dlaczego warto mieć przy sobie aparat, nawet gdy wydaje się nam, że na swojej drodze nie napotkamy niczego spektakularnego.
0
Dobór przysłony, a wygląd zdjęcia. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 4
8 styczeń 2018
Zapraszamy do czwartego odcinka fotograficznych porad Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza na temat tego, jakich wartości przysłony używać, by wydobyć i zaakcentować fotografowane obiekty.
0
Oto 5 sposobów, dzięki którym ożywisz kolory w Photoshopie
5 styczeń 2018
Jeżeli chcesz zapoznać się z pięcioma niesamowitymi sposobami szybkiego i skutecznego ulepszania kolorów, to najnowszy tutorial przygotowany przez Tutvid jest właśnie dla Ciebie.
0
Trzymaj się tych 7 zasad a uchwycisz w kadrze idealny zimowy pejzaż
3 styczeń 2018
Nigel Danson powrócił z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem. Tym razem podzielił się siedmioma radami, dzięki którym fotografowanie w zimowych sceneriach może być łatwiejsze niż kiedykolwiek.
0
Fotografia portretowa dla początkujących. Zobacz, jak ogniskowa obiektywu wpływa na wygląd osoby na zdjęciu
3