Oto 5 porad, dzięki którym wykonasz spektakularne portrety, również w ostrym słońcu
1
Spracowane ręce, czyli zgłębiane tematu w fotografii podróżniczej. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz.2
18 grudzień 2017
Zapraszamy do drugiego odcinka wideoporadników Szkoły Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Tym razem fotograf bierze na warsztat kwestię fotografii tematycznej i zgłębiana poszczególnych motywów.
0
Zobacz jak uniknąć podstawowych błędów podczas sesji portretowej
12 grudzień 2017
Jesteś początkującym fotografem i chcesz nauczyć się wykonywać rewelacyjne portrety? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik serwisu Adorama jest właśnie dla Ciebie.
0
Niebieska godzina, czyli kiedy najlepiej wykonywać nocne pejzaże. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz.1
10 grudzień 2017
Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona powraca na Fotopolis z nową porcją wideoporadników, w które w przystępny sposób podejmują różne fotograficzne zagadnienia. Na pierwszy ogień idzie miejsca fotografia nocna! Zapraszamy do oglądania.
0
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na rok 2018
7 grudzień 2017
Praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile zawsze wyglądały profesjonalnie w tym stale zmieniającym się środowisku. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez serwis Makeawebsitehub.
1
Skuteczna edycja oczu, czyli wideoporadnik o tym, jak nie zrujnować dobrego portretu
5 grudzień 2017
Edycja oczu to jeden z trudniejszych i kluczowych aspektów retuszu portretu. W swoim najnowszym poradniku, fotograf Dani Diamond prezentuje skuteczną technikę i podpowiada, w jaki sposób ustrzec się błędów w Photoshopie.
0
Jak wykorzystać zastane warunki kreatywnie - radzi Marcin Dobas
28 listopad 2017
O czym należy pamiętać podczas pracy w terenie oraz co zrobić, gdy pogoda nam nie sprzyja? O swojej sesji zdjęciowej dla National Geographic opowiada Marcin Dobas.
0
Porady oświetleniowe dla początkujących. Rodzaje światła i ich zastosowanie
28 listopad 2017
Pierwsza wizyta w studio fotograficznym może przytłaczać. Do czego służą te wszystkie modyfikatory i jak ich używać? Jak efektywnie pracować z kilkoma lampami? Ten wideoporadnik przybliży Wam niezbędne podstawy fotografii studyjnej.
0
Dzięki tym 8 wskazówkom wykonasz spektakularne portrety w każdych warunkach
27 listopad 2017
Fotografia portretowa tylko z pozoru wydaje się łatwa. Oprócz perfekcyjnego opanowania oświetlenia i umiejętności dostosowania go do modela trzeba także pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.
0
7 sposobów na skuteczną edycję oczu w Photoshopie
0