Wystartował Zeiss Photography Award 2019. Do wygrania nagroda o łącznej wartości 15 tys. euro
0
Ostatnie wolne miejsca na „Portret Bez Barier“, czyli warsztaty fotograficzne inne od wszystkich
27 listopad 2018
Jak sprawić, żeby osoba fotografowana poczuła się przy nas swobodnie? Jak przełamać swoje opory przed zrobieniem nieznajomemu zdjęcia? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na warsztatach „Portret bez barier“, które odbędą się już w ten weekend w warszawskim Domu Kultury Kadr.
0
„Eksperyment“ to wystawa najlepszej XX-wiecznej fotografii stworzona w hołdzie lwowskim twórcom okresu międzywojennego
27 listopad 2018
Projekt wystawy „Eksperyment! Fotografia początku XX wieku we Lwowie oraz jej polscy i ukraińscy kontynuatorzy XX i XXI wieku” powstał w hołdzie lwowskim twórcom fotografii i filmu okresu międzywojennego. Ekspozycję można już oglądać w trzech łódzkich galeriach.
0
Warsaw Photo Days 2018 - dziś upływa termin zgłoszeń
27 listopad 2018
Tematem nadchodzącej edycji festiwalu jest Manipulacja. W ramach programu Open, w grudniu w warszawskich galeriach będziemy mieli okazję zobaczyć 12 najlepszych konkursowych serii podejmujących ten obszerny temat. Zgłoszenia można nadsyłać do jutra, 28 listopada. Na zwycięzcę czeka 5000 zł. 
0
Karol Nienartowicz gościem specjalnym WroFoto
27 listopad 2018
Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu WroFoto. Tym razem gościem specjalnym będzie uznany fotogram krajobrazowy, Karol Nienartowicz, który przedstawi swoje spojrzenie na górską przyrodę i przestrzeń.
1
„Teatr nie-Teatr” Tobiasza Papuczysa to cykl, którego tematem jest przede wszystkim ludzkie zagubienie i samotność
26 listopad 2018
„Przedstawione na wystawie fotografie zwracają uwagę na współczesną relację między aktorem i widzem“ - podkreśla Tobiasz Papuczys, autor projektu „Teatr nie-Teatr”. Jego prace już można oglądać w Centrum Kultury w Lublinie.
0
Sony przedłuża promocję Black Friday na wybrane produkty do końca weekendu
24 listopad 2018
24 godziny wyprzedaży to za mało? Skorzystaj z przedłużonej, weekendowej oferty na wybrane produkty Sony. Do 25 listopada kup wybrane aparaty i obiektywy z 5-letnią gwarancją gratis lub/i zwrotem Cashback nawet do 5000 zł. Tylko u autoryzowanych dealerów Sony.
2
ShowOFF 2019 - ruszył nabór do kolejnej edycji konkursu. Pokaż swoje zdjęcia podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie
23 listopad 2018
Już można zgłaszać prace do 11. odsłony sekcji ShowOFF festiwalu MFK, oferującego debiutantom możliwość zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności. Nabór trwa do 13 stycznia 2019 roku.
0
Przetestuj wybrany monitor z serii BenQ SW i wygraj własny egzemplarz SW240 - wyniki pierwszego etapu
23 listopad 2018
Poznaliśmy nazwiska osób, które sprawdzą możliwości zaawansowanych monitorów do edycji zdjęć: SW240, SW320 lub SW271. Na autora najlepszego testu czeka nagroda główna - BenQ SW240 z 24-calową matrycą IPS, 99% pokryciem Adobe RGB i kalibracją sprzętową.
0
Najlepsze zdjęcia World Press Photo 2018 w opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej
0
Black Friday w wydawnictwie Galaktyka - wszystkie książki 50% taniej i rabat dla naszych czytelników
22 listopad 2018
Wszyscy zainteresowani książkami na temat fotografii mogą w najbliższy weekend nabyć fantastyczne tytuły z portfolio wydawnictwa Galaktyka za pół ceny. Jest też specjalna oferta dla czytelników Fotopolis.
0
Możliwość przedłużenia gwarancji na aparaty Panasonic Lumix tylko do końca listopada
22 listopad 2018
Jeśli jeszcze nie zdążyliście odebrać przedłużonej 5-letniej gwarancji na swojego Lumiksa, radzimy się pospieszyć. Promocja kończy się 30 listopada.
0
Już w ten weekend Warszawskie Targi Książki Artystycznej! Zobacz czego możesz się spodziewać
22 listopad 2018
Trzecia edycja Warszawskich Targów Książki Artystycznej już w najbliższy weekend! Właśnie poznaliśmy program wydarzeń towarzyszących imprezie.
0
Ucz się fotografii ulicznej od fotografów Magnum Photos. Słynna agencja rusza ze swoim pierwszym internetowym kursem
21 listopad 2018
Bruce Gilden, Martin Parr, Susan Maiselas czy Mark Power to tylko kilku fotografów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w pierwszym kursie na nowej edukacyjnej platformie agencji.
0
Kumulacja promocji na Black Friday - produkty fotograficzne Sony aż do 30% taniej
21 listopad 2018
Z okazji Black Friday, Sony A7 II, A7R II i inne produkty kupicie ze sporym rabatem. Mało? Do tego wybrane aparaty i obiektywy z 5-letnią gwarancją gratis i zwrotem Cashback nawet do 5 000 zł. Razem aż do -30%. Tylko u autoryzowanych dealerów sprzętu fotograficznego Sony.
1
Vanessa Winship „she dances on Jackson“ - zobacz premierową w naszym kraju wystawę cenionej brytyjskiej fotografki
21 listopad 2018
Wystawa „she dances on Jackson“ będzie pierwszą prezentacją fotografii Vanessy Winship. Wernisaż z udziałem artystki już dziś w Warszawie.
0
Grand Prix Fotofestiwal 2019 - trwa nabór zgłoszeń
20 listopad 2018
Grand Prix Fotofestiwal 2019 czeka na Wasze prace. Na laureata nagrody głównej czeka 10 tys. zł oraz wystawa podczas kolejnej edycji Fotofestiwalu w Łodzi. Poza tym to świetna okazja dla fotografów z całego świata na zaprezentowanie swoich osobistych i unikalnych projektów.
0
„Return“ Piotra Kucia to magia fotografii otworkowej. Wenisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Szczecinie
19 listopad 2018
„Czarowanie światłem jest jedynym narzędziem w świecie filmu i fotografii, które tworzą magię obrazu“ - komentuje Piotr Kucia, autor wystawy „Return“. Wernisaż jego zdjęć otworkowych odbędzie się 22 listopada w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
1