Quadralite na 34. Małopolskich Targach Ślubnych! To okazja, by poznać możliwości sprzętu oświetleniowego dla wymagających twórców
0
Creative Masterclass to warsztaty, dzięki którym okiełznasz moc światła
6 grudzień 2018
Weź udział w wyjątkowych warsztatach Creative Masterclass, które poprowadzą Emil Biliński i Piotr Werner. Zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym. Start 19 grudnia w Krakowie.
1
Przedstawiciele kultury i show-biznesu w obiektywie niemieckiego fotografa gwiazd. Wystawa Anatola Kotte od piątku w IFF
5 grudzień 2018
Instytut Fotografii Fort zaprasza na wernisaż pierwszej polskiej wystawy Anatola Kotte, który od przeszło 40 lat fotografuje bohaterów masowej wyobraźni. Start już w piątek 7 grudnia 2018.
0
Poland On Air - premiera albumu oraz wystawy fotografii lotniczych Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa
5 grudzień 2018
15 miesięcy pracy, 40 godzin w powietrzu i ponad 10 000 przejechanych kilometrów by wykonać zdjęcia lotnicze 12 największych polskich miast - tak w wielkim skrócie przedstawia się album „Poland On Air“ autorstwa Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa.
0
Diana Lelonek i Rafał Milach nominowani do Paszportów Polityki 2018
5 grudzień 2018
Tegoroczną odsłonę Paszportów Polityki w kategorii „sztuki wizualne“ zdominowała fotografia jako medium. Nominacje do tej prestiżowej nagrody otrzymali Diana Lelonek i Rafał Milach. Zwycięzców poznamy 8 stycznia.
0
Panasonic rusza z ofertą dla vlogerów. Aparat Lumix G80 z mikrofonem Rode i dodatkową baterią kupisz w zestawie promocyjnym
3 grudzień 2018
Chcesz zabrać się za kręcenie vlogów, lub po prostu tworzenie materiałów wideo? W ramach nowej promocji, zestaw gotowy do pracy otrzymasz w atrakcyjnej cenie.
0
Już dziś spotkanie z Martą Zgierską w ramach WJF VOL. 10
3 grudzień 2018
Gościem dzisiejszego spotkania 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami będzie Marta Zgierska, która opowie o procesie twórczym, poszukiwaniu własnego języka i potrzebie refleksji. Spotkanie odbędzie się w Warszawie.
1
Zimowa promocja Olympus - E-M10 III i E-M5 II z obiektywem do 900 zł taniej. Do 2850 zł zwrotu za sprzęt profesjonalny
1 grudzień 2018
Jak co roku, jesień i zima upływa pod znakiem promocji cashback firmy Olympus. Do 15 stycznia 2019 roku, kupując wybrane produkty z oferty możemy liczyć na duży zwrot gotówki.
0
Tomasz Lazar autorem plakatu dla Paryskiej Opery Narodowej
30 listopad 2018
Tomasz Lazar wykonał fotografię do plakatu promującego balet „Kopciuszek” wystawiany przez Paryską Operę Narodową, która świętuje jubileusz 350-lecia istnienia.
0
Katarzyna Kubiak zwyciężczynią Leica Street Photo 2018
0
Dni otwarte z aparatem Canon EOS R w salonach BEiKS
28 listopad 2018
Zastanawiasz się czy najnowszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R to aparat dla Ciebie? 12 i 13 grudnia 2018 roku będziesz miał okazję przetestować go podczas dni otwartych w warszawskim i kraśnickim salonie BEiKS.
0
„Portret osobisty vol. 2” - wystawa zdjęć Wunsche i Samsel, Grynberga, Milacha, Nabrdalika
28 listopad 2018
Wystawa „Portret osobisty vol. 2” wieńczy projekt „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 2”, podczas którego znakomici polscy fotografowie - duet Magda Wunsche i Agnieszka Samsel, Mikołaj Grynberg, Rafał Milach oraz Maciek Nabrdalik wraz z bohaterami doświadczali istoty portretu fotograficznego i interpretowali ją w autorski sposób. Wernisaż już dziś w Warszawie.
0
Wystartował Zeiss Photography Award 2019. Do wygrania nagroda o łącznej wartości 15 tys. euro
28 listopad 2018
Czwarta edycja prestiżowego Zeiss Photography Award czeka na Wasze zgłoszenia. W tym roku tematem przewodnim konkursu są „niespodziewane i zaskakujące“ historie. Zdjęcia można nadsyłać do początku lutego 2019 roku. Na laureata czeka pula nagród o łącznej wartości 15 tys. euro.
0
Ostatnie wolne miejsca na „Portret Bez Barier“, czyli warsztaty fotograficzne inne od wszystkich
27 listopad 2018
Jak sprawić, żeby osoba fotografowana poczuła się przy nas swobodnie? Jak przełamać swoje opory przed zrobieniem nieznajomemu zdjęcia? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na warsztatach „Portret bez barier“, które odbędą się już w ten weekend w warszawskim Domu Kultury Kadr.
0
„Eksperyment“ to wystawa najlepszej XX-wiecznej fotografii stworzona w hołdzie lwowskim twórcom okresu międzywojennego
27 listopad 2018
Projekt wystawy „Eksperyment! Fotografia początku XX wieku we Lwowie oraz jej polscy i ukraińscy kontynuatorzy XX i XXI wieku” powstał w hołdzie lwowskim twórcom fotografii i filmu okresu międzywojennego. Ekspozycję można już oglądać w trzech łódzkich galeriach.
0
Warsaw Photo Days 2018 - dziś upływa termin zgłoszeń
27 listopad 2018
Tematem nadchodzącej edycji festiwalu jest Manipulacja. W ramach programu Open, w grudniu w warszawskich galeriach będziemy mieli okazję zobaczyć 12 najlepszych konkursowych serii podejmujących ten obszerny temat. Zgłoszenia można nadsyłać do jutra, 28 listopada. Na zwycięzcę czeka 5000 zł. 
0
Karol Nienartowicz gościem specjalnym WroFoto
27 listopad 2018
Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu WroFoto. Tym razem gościem specjalnym będzie uznany fotogram krajobrazowy, Karol Nienartowicz, który przedstawi swoje spojrzenie na górską przyrodę i przestrzeń.
1
„Teatr nie-Teatr” Tobiasza Papuczysa to cykl, którego tematem jest przede wszystkim ludzkie zagubienie i samotność
26 listopad 2018
„Przedstawione na wystawie fotografie zwracają uwagę na współczesną relację między aktorem i widzem“ - podkreśla Tobiasz Papuczys, autor projektu „Teatr nie-Teatr”. Jego prace już można oglądać w Centrum Kultury w Lublinie.
0