Warsztaty Lumix dla fotografów i filmowców z Nickiem Driftwoodem i Jonasem Borgiem w warszawskim Studiu Bank
0
Już w piątek dzień otwarty z Tokiną w Gdańsku
17 październik 2018
Jesteś zainteresowany obiektywami Tokina? Całą gamę obiektywów będziesz miał okazję przetestować 19 października, podczas dnia otwartego w gdańskim salonie Cyfrowe.pl
0
„Zbrodnia“ to pierwsza w Polsce indywidualna wystawa prac Mac'a Adamsa
16 październik 2018
Już 25 października w przestrzeniach Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie odbędzie się wernisaż fotografii Maca Adamsa. „Zbrodnia“ to „sytuacje niejednoznaczne i równocześnie niepokojące, zdjęcia manipulujące percepcją widza“.
0
XIII BEiKS RoadShow - poznaliśmy więcej szczegółów
12 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Już jutro wystartuje IV Wielkopolski Festiwal Fotografii
12 październik 2018
Blisko 100 wydarzeń, w tym cała masa spotkań i liczne wystawy prac ponad 700 fotografów - tak w wielkim skrócie prezentuje się IV Wielkopolski Festiwal Fotografii. Start już jutro!
0
Gratka dla miłośników fotografii analogowej. Już dziś w Bydgoszczy rusza Vintage Photo Festival 2018
12 październik 2018
Czwarta edycja bydgoskiego Vintage Photo Festiwal to kilkanaście wystaw, seansy filmowe, warsztaty i premiery książek. Start już dziś w Bydgoszczy!
0
Dzień fotografii, gala konkursu „Mokotów - teraz!“ oraz cała masa spotkań, warsztatów i atrakcji
11 październik 2018
Najbliższa sobota będzie prawdziwym świętem fotografii. W Służewskim Domu Kultury odbędzie się „Dzień Fotografii“ w ramach którego możecie liczyć na spotkania i warsztaty z najznamienitszymi polskimi artystami. Poznamy także wyniki konkursu „Mokotów - teraz!“. A to jeszcze nie wszystko.
1
Oddaj swoją starą lustrzankę i odbierz do 1800 zł rabatu na zakup Sony A9 lub A7R III
11 październik 2018
Jesteś profesjonalnym fotografem i zależy Ci na najnowszym systemie? A może fotografia to Twoja pasja i rozważasz zmianę swojej lustrzanki na inny model? Jeśli tak to oddaj swój stary aparat i odbierz do 1800 zł rabatu na zakup Sony A9 lub A7R III.
2
Proclub zaprasza na Dzień Otwarty z Canon EOS R
11 październik 2018
Zaprezentowany niedawno pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R wywołał niemałe poruszenie w świecie fotografii. W związku z tym Proclub zaprasza do udziału w Dniach Otwartych, podczas których odbędzie się prezentacja nowego systemu i jego możliwości. Wstęp na spotkanie jest wolny.
0
Pomóż w wydaniu serii książek fotograficznych opowiadających o naszym kraju
0
Już dziś wernisaż wystawy „Granica. Rekonesans wizualny“ Wojciecha Sternaka
10 październik 2018
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na dzisiejszy wernisaż wystawy „Granica. Rekonesans wizualny“ autorstwa Wojciecha Sternaka. Start o godzinie 19:00.
0
Zobacz życie międzywojennej Warszawy na wystawie w Domu Spotkań z Historią
10 październik 2018
Dwudziestolecie międzywojenne to czas pełen kontrastów. Z jednej strony problemy społeczne, z drugiej prężny rozwój. Na najnowszej wystawie w DSH zobaczymy kilkaset zdjęć autorstwa fotoreporterów Ilustrowanego Kuriera Codziennego z tego okresy. Wernisaż już dziś w warszawskim Domu Spotkań z Historią.
0
Niezwykłość codzienności - przetestuj aparat Fujifilm XF10 i wygraj drukarkę Instax Share
9 październik 2018
To już naprawdę ostatni moment, aby móc wziąć udział w konkursie "Niezwykłość codzienności". Jeszcze tylko do najbliższego czwartku czekamy na zgłoszenia, z których wybierzemy 3 finalistów. Każdy z nich będzie mógł przetestować nowoczesny kompakt Fujifilm XF10, a autor najlepszej recenzji wygra mobilną drukarkę Instax Share SP-2. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
1
Dziś rusza 10. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“
8 październik 2018
Tomek Sikora będzie pierwszym gościem jubileuszowej, 10. odsłony „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. Tematem spotkania będą „kapitalne efekty, czyli jak artysta włącza publiczność w działania artystyczne”. Start już dziś o 19:00 w Warszawie.
0
Portret z Mistrzem, czyli fotograficzne warsztaty dla dzieci z Tomkiem Sikorą. Na zgłoszenia pozostało już tylko dwa dni
8 październik 2018
Fujifilm i Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na warsztaty dla najmłodszych miłośników fotografii, którzy będą mieli okazję zostać sportretowani przez Tomka Sikorę i wykonać portrety swoim opiekunom. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko przez dwa dni.
0
XIII BEiKS RoadShow - wygraj Edius 9 Pro
5 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
5 październik 2018
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
0
Projekt „The Wax of Poland” Antoniny Konopelskiej to niecodzienne spotkanie z konkretnym bohaterem
4 październik 2018
Cykl „The Wax of Poland” powstaje od pięciu lat. Antonina Konopelska powraca do niego ze zmienną regularnością, pomiędzy innymi projektami. Nie jest to obsesyjnie budowana kolekcja, ale zbiór, który od czasu do czasu domaga się aktualizacji - tym razem do wersji 3.1. Fotografie z tego projektu możecie już oglądać w warszawskiej Galerii Promocyjnej.
0