Olympus na World Travel Show 2018 - testy sprzętu i 3 dni fotograficznych warsztatów
0
Warsztaty Lumix dla fotografów i filmowców z Nickiem Driftwoodem i Jonasem Borgiem w warszawskim Studiu Bank
17 październik 2018
Chcesz poznać pełnię możliwości filmujących aparatów Lumix GH5 i GH5S? A może wycisnąć wszystko, co możliwe z fotografii ulicznej dzięki modelom GX9 i LX100II? Wszystko to znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów w Warszawie.
0
Już w piątek dzień otwarty z Tokiną w Gdańsku
17 październik 2018
Jesteś zainteresowany obiektywami Tokina? Całą gamę obiektywów będziesz miał okazję przetestować 19 października, podczas dnia otwartego w gdańskim salonie Cyfrowe.pl
0
„Zbrodnia“ to pierwsza w Polsce indywidualna wystawa prac Mac'a Adamsa
16 październik 2018
Już 25 października w przestrzeniach Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie odbędzie się wernisaż fotografii Maca Adamsa. „Zbrodnia“ to „sytuacje niejednoznaczne i równocześnie niepokojące, zdjęcia manipulujące percepcją widza“.
0
XIII BEiKS RoadShow - poznaliśmy więcej szczegółów
12 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Już jutro wystartuje IV Wielkopolski Festiwal Fotografii
12 październik 2018
Blisko 100 wydarzeń, w tym cała masa spotkań i liczne wystawy prac ponad 700 fotografów - tak w wielkim skrócie prezentuje się IV Wielkopolski Festiwal Fotografii. Start już jutro!
0
Gratka dla miłośników fotografii analogowej. Już dziś w Bydgoszczy rusza Vintage Photo Festival 2018
12 październik 2018
Czwarta edycja bydgoskiego Vintage Photo Festiwal to kilkanaście wystaw, seansy filmowe, warsztaty i premiery książek. Start już dziś w Bydgoszczy!
0
Dzień fotografii, gala konkursu „Mokotów - teraz!“ oraz cała masa spotkań, warsztatów i atrakcji
11 październik 2018
Najbliższa sobota będzie prawdziwym świętem fotografii. W Służewskim Domu Kultury odbędzie się „Dzień Fotografii“ w ramach którego możecie liczyć na spotkania i warsztaty z najznamienitszymi polskimi artystami. Poznamy także wyniki konkursu „Mokotów - teraz!“. A to jeszcze nie wszystko.
1
Oddaj swoją starą lustrzankę i odbierz do 1800 zł rabatu na zakup Sony A9 lub A7R III
11 październik 2018
Jesteś profesjonalnym fotografem i zależy Ci na najnowszym systemie? A może fotografia to Twoja pasja i rozważasz zmianę swojej lustrzanki na inny model? Jeśli tak to oddaj swój stary aparat i odbierz do 1800 zł rabatu na zakup Sony A9 lub A7R III.
2
Proclub zaprasza na Dzień Otwarty z Canon EOS R
0
Pomóż w wydaniu serii książek fotograficznych opowiadających o naszym kraju
11 październik 2018
PIX.HOUSE potrzebuje Twojej pomocy. Ruszył już wyjątkowy projekt, którego celem jest zebranie odpowiednich funduszy na druk fotograficznej serii wydawniczej o Polsce autorstwa Wykroty, Jeziorka, Liboski i Orłowskiego – cenionych polskich dokumentalistów.
0
Już dziś wernisaż wystawy „Granica. Rekonesans wizualny“ Wojciecha Sternaka
10 październik 2018
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na dzisiejszy wernisaż wystawy „Granica. Rekonesans wizualny“ autorstwa Wojciecha Sternaka. Start o godzinie 19:00.
0
Zobacz życie międzywojennej Warszawy na wystawie w Domu Spotkań z Historią
10 październik 2018
Dwudziestolecie międzywojenne to czas pełen kontrastów. Z jednej strony problemy społeczne, z drugiej prężny rozwój. Na najnowszej wystawie w DSH zobaczymy kilkaset zdjęć autorstwa fotoreporterów Ilustrowanego Kuriera Codziennego z tego okresy. Wernisaż już dziś w warszawskim Domu Spotkań z Historią.
0
Niezwykłość codzienności - przetestuj aparat Fujifilm XF10 i wygraj drukarkę Instax Share
9 październik 2018
To już naprawdę ostatni moment, aby móc wziąć udział w konkursie "Niezwykłość codzienności". Jeszcze tylko do najbliższego czwartku czekamy na zgłoszenia, z których wybierzemy 3 finalistów. Każdy z nich będzie mógł przetestować nowoczesny kompakt Fujifilm XF10, a autor najlepszej recenzji wygra mobilną drukarkę Instax Share SP-2. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
1
Dziś rusza 10. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“
8 październik 2018
Tomek Sikora będzie pierwszym gościem jubileuszowej, 10. odsłony „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. Tematem spotkania będą „kapitalne efekty, czyli jak artysta włącza publiczność w działania artystyczne”. Start już dziś o 19:00 w Warszawie.
0
Portret z Mistrzem, czyli fotograficzne warsztaty dla dzieci z Tomkiem Sikorą. Na zgłoszenia pozostało już tylko dwa dni
8 październik 2018
Fujifilm i Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na warsztaty dla najmłodszych miłośników fotografii, którzy będą mieli okazję zostać sportretowani przez Tomka Sikorę i wykonać portrety swoim opiekunom. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko przez dwa dni.
0
XIII BEiKS RoadShow - wygraj Edius 9 Pro
5 październik 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
5 październik 2018
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
0