Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Luty 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz przekazanie inspirującej wiedzy podczas wykładów i warsztatów.

Foto-Plus zaprasza na kolejną, szóstą już edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz przekazanie inspirującej wiedzy podczas wykładów i warsztatów.

Jeżeli fotografowanie lub filmowanie to twoja pasja, zapisz się na EXPOzycję! Wydarzenie odbędzie się w dniach 4 i 5 kwietnia 2024 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków.

Podczas wydarzenia przewidziane są m.in. nastepujące atrakcje:

  • Testowanie sprzętu foto-wideo i porady ekspertów wszystkich liczących się marek
  • Ponad 50 wykładów i warsztatów prowadzonych przez wybitnych fotografów i filmowców
  • Specjalna oferta promocyjna dla uczestników wydarzenia

Marki jakie znajdziecie na EXPOzycji to między innymi:

Canon, Sony, Nikon, Panasonic, Fujifilm, Pentax, Ricoh,OM SYSTEM, Sigma, Blackmagic Design, Samsung, Atomos, Tamron, Samyang, Laowa, Vanguard, Voigtlander, Nec, Eizo, Wacom, Benq, Epson, Zeiss, Profoto, Quadralite, SmallRig, Manfrotto, nphoto, Zoom, Billingham, Tilta, Xeen, Newell, Irix, Gitzo, Zhiyun, Lowepro, Saramonic, Sirui, Feelworld, Nanlite, Hollyland, DJI, Moza, Leofoto, Benro, Angelbird, Shimoda, ThinkTank, Phottix, Viltrox.

Zarejestruj się i kup bilet

Weź udział w największym wydarzeniu branży foto-wideo w południowej Polsce. Zarejestruj się i kup bilet na EXPOzycję 2024 już teraz!

Bilet wstępu w cenie 20 zł umożliwia wielokrotne wejście na EXPOzycję w dniach 4 i 5 kwietnia 2024 r. i udział we wszystkich bezpłatnych wykładach i warsztatach.

Zorganizowane grupy młodzieży szkolnej - wstęp wolny po zarejestrowaniu.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia www.fotoplus.pl/expozycja

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Godox Show 2024 w Tarnowie - weekendowe spotkanie dla fotografów, filmowców i vlogerów
Godox Show 2024 w Tarnowie - weekendowe spotkanie dla fotografów, filmowców i vlogerów
W najbliższy weekend 27-28 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się Godox Show 2024 - wydarzenie, które zjednoczy entuzjastów vlogowania, gamingu, filmowania oraz fotografii....
4
O pięknie życia - fotograficzna podróż do czasów dzieciństwa w Starej Galerii ZPAF
O pięknie życia - fotograficzna podróż do czasów dzieciństwa w Starej Galerii ZPAF
- Wystawa, na którą mam przyjemność Państwa zaprosić, jest zapisem świata widzianego oczami chłopca - mówi Marek Szyryk, którego zdjęcia z przeszłości można oglądać na wystawie w...
5
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Premiery polskich projektów, zdjęcia międzynarodowych gwiazd fotografii, najciekawsze tematy fotograficzne sezonu i prace młodych twórców - Fotofestiwal ogłosił program blisko...
7
Powiązane artykuły