Weź udział w Festiwalu Fotoforma. Druga edycja staruje już w czerwcu

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Marzec 2024
Artykuł na: 6-9 minut

Nadchodzi II edycja Festiwalu Fotoforma! Już 13 i 14 czerwca 2024 r. to wyjątkowe wydarzenie ponownie zagości na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. 2 dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z mistrzami oraz pasjonatami z całej Polski.

Fotoforma zaprasza na II edycję największej imprezy świata foto i wideo w Polsce - Festiwal Fotoforma 2024 już 13-14 czerwca 2024! Bilet wstępu na festiwal kosztuje 49 zł za dwa dni.

Sprzedaż została już uruchomiona na stronie www.festiwalfotoforma.pl. Bilet obejmuje również bezpłatny parking wokół stadionu.

„Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszej edycji Festiwalu Fotoforma, od razu wiedzieliśmy, że zorganizujemy kolejne. Niemal 8000 osób, które odwiedziło PGE Stadion Narodowy, pokazało, że takiego wydarzenia brakowało w Warszawie. Fotoforma się rozwija, idzie do przodu, i tak też będzie z Festiwalem, który na stałe wpisuje się w kalendarz twórców z całej Polski. W tym roku, nasze wydarzenie odbędzie się aż na dwóch piętrach, dzięki czemu wraz z partnerami, współpracownikami i przyjaciółmi, będziemy mogli zaoferować jeszcze więcej atrakcji” – mówi Michał Tobiasz, CEO i współwłaściciel sklepu Fotoforma.

W tym roku nastąpiło kilka zmian

Nowy jest termin - wydarzenie odbędzie się na w dniach 13-14 czerwca, a nie jesienią, jak miało to miejsce podczas pierwszej edycji.

Po raz drugi, Festiwal Fotoforma ugoszczą wnętrza PGE Stadionu Narodowego w Warszawie. To miejsce w samym centrum stolicy Polski, dobrze znane, profesjonalne i świetnie skomunikowane. W tym roku jednak, do dyspozycji gości i wystawców, będą aż dwa piętra! Dzięki temu będzie więcej miejsca na warsztaty, wykłady oraz stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie.

Odbędzie ponad 60 wykładów z udziałem renomowanych fotografów i filmowców. Mocnym punktem wydarzenia będą warsztaty typu Masterclass (dodatkowo płatne), które w zeszłym roku, błyskawicznie się wyprzedały. Do tego, uczestnicy Festiwalu Fotoforma 2024 mogą liczyć na wystawy fotograficzne w strefie chillout i na całym terenie festiwalu oraz fotospacery.

Swoje stoiska zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy sprzętów foto-video-druk na świecie, a eksperci marek obecnych na festiwalu, z przyjemnością odpowiedzą na pytania, przedstawią swoje sprzęty, doradzą.

Nie zabraknie stref tematycznych: druku, światła, fotoalbumów, finansowania, usług. To będą specjalne powierzchnie wystawiennicze, na których przy pomocy ekspertów, uczestnicy zgłębią tajniki profesjonalnego filmowania, oświetlenia studyjnego oraz druku. Same konkrety i testy na żywo. Tam też porównasz bogatą ofertę fotoalbumów i innych fotoproduktów największych polskich firm z tej branży. Będzie także strefa finansowania, w której doradcy finansowi pomogą dobrać wsparcie na rozwój swojego biznesu foto-video.

Festiwal Fotoforma 2024 to unikalna okazja do wypróbowania sprzętów przed zakupem. Przyjdź na stoisko producenta lub do bezpłatnej wypożyczalni, przetestuj sprzęt i kup w mega promocyjnej, festiwalowej cenie. W jednym miejscu, do dyspozycji będą setki produktów różnego rodzaju.

Nie samym sprzętem fotograf żyje, dlatego też Fotoforma zorganizuje dwa konkursy: fotograficzny i filmowy. Do wygrania będą niesamowite nagrody oraz możliwość pokazania swojej twórczości tysiącom uczestników Festiwalu. Zgłoszone prace oceni profesjonalne Jury złożone z renomowanych polskich fotografów i filmowców, a wręczenie nagród odbędzie się w czasie festiwalu. Więcej informacji o konkursach zostanie podanych niebawem.

Festiwal Fotoforma 2024 to będzie święto twórców foto i wideo

Festiwal Fotoforma 2023 odwiedziło blisko 8000 osób z całej polski. To było prawdziwe święto twórców foto i wideo. W tym roku może być tylko lepiej i ciekawiej. To idealny moment, aby podszkolić się z fotografii, wymienić doświadczenia z innymi uczestnikami oraz uczyć się od najlepszych. To też świetna szansa, by spotkać ludzi pełnych pasji oraz chcących pogłębiać swoją wiedzę. Z czasem, organizatorzy udostępnią szczegółowy grafik wykładowców, prowadzących warsztaty, czy wystawców na stronie www.festiwalfotoforma.pl.

O Organizatorze

Organizatorem Festiwalu jest Fotoforma - specjalistyczny sklep z rozwiązaniami do fotografii, filmowania i druku. Sklep, który zaraża pasją do tworzenia, doradza, wspiera przy decyzjach zakupowych. Oferuje wsparcie posprzedażowe, bezpieczeństwo zakupów, daje gwarancję rzetelności, legalności pochodzenia sprzętu, oraz wysokiej dostępności i szybkiej dostawy.

Fotoforma to nie tylko stacjonarne salony przy ul. Andersa 21 w Warszawie oraz Odrzańskiej 24/29 we Wrocławiu. To także www.fotoforma.pl, czyli jeden z największych i najszybciej rosnących sklepów internetowych z branży foto i wideo w Polsce. W Fotoformie można znaleźć też wypożyczalnię i komis sprzętu foto-video oraz fotolab.

Firma rozwija pasję i umiejętności fotografów i filmowców poprzez organizację licznych warsztatów, szkoleń, spotkań autorskich, dni otwartych. Przedstawicieli sklepu można spotkać na imprezach branżowych na terenie całego kraju. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, jest organizacja Festiwalu Fotoforma w Warszawie. Więcej informacji na Fotoforma.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Spotkanie z Andrzejem Kiełbowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Andrzejem Kiełbowiczem w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem gościem będzie polsko-kanadyjski fotoreporter i podróżnik, Andrzej Kiełbowicz. Start 28 maja o...
3
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Powiązane artykuły