Cashback Sony w sklepie Fotoforma - zwroty do 2200 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Maj 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Do końca lipca w sklepie Fotoforma ponad 30 aparatów i obiektywów kupicie ze zwrotem do 2200 zł. Akcją łączy się z innymi promocjami producenta.

Wystartowała tegoroczna wiosenna promocja Cashback Sony. W ramach akcji w sklepie Fotoforma kilkadziesiąt modeli aparatów i obiektywów biorących udział w promocji kupicie z dużymi rabatami. Wśród nich topowe pełne klatki z linii A7 i A9, kamery z serii Cinema Line oraz aparaty kompaktowe Zwroty sięgają 2200 zł.

Produkty biorące udział w promocji

Aparaty i zestawy:

Obiektywy:

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji Sony Cashback należy do 31 lipca 2024 roku zakupić któryś z modeli objętych promocją, a następnie najpóźniej do 30 września 2024 roku zarejestrować zakup za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.sony.pl/cashback.

Podczas dokonywania zgłoszenia wymagane będzie przesłanie drogą elektroniczną numeru seryjnego produktu, zdjęcia numeru seryjnego wyciętego z opakowania oraz kopii wydruku dowodu zakupu / faktury z wyraźnym określeniem nazwy sprzedawcy, nazwy produktu oraz daty zakupu. Klient może dokonać maksymalnie dwóch zgłoszeń dotyczących danego modelu, a ogółem maksymalnie 5 zgłoszeń dotyczących produktów. Jedno zgłoszenie może dotyczyć tylko jednego produktu/zestawu.

Po pozytywnym zatwierdzeniu wniosku zwrot gotówki zostanie przesłany na numer konta podany w formularzu. Przekazanie Rabatu promocyjnego cashback nastąpi w ciągu 28 dni od spełnienia wszystkich kryteriów.

Więcej informacji o promocji znajdziecie na stronie https://fotoforma.pl/letni-cashback-sony-zyskaj-do-2200-zl-na-wybrane-aparaty-i-obiektywy. Akcja łączy się z innymi promocjami Sony, m.in. z dodatkowym cashbackiem na obiektywy. Wszystkie aktualne promocje producenta znajdziecie na stronie https://fotoforma.pl/promocje-sony.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Leica D-Lux 8 - nadchodzi "mała Leica Q"
Leica D-Lux 8 - nadchodzi "mała Leica Q"
Leica zapowiada kolejną generację kompaktu z serii D-Lux. Aparat otrzymał wzornictwo i ergonomię spójną z pełnoklatkowym modelem Leica Q, nadal będzie jednak oparty o matrycę formatu...
7
Panasonic Lumix S9 - małe wymiary, duże możliwości, super cena
Panasonic Lumix S9 - małe wymiary, duże możliwości, super cena
Panasonic zaprezentował swoją pierwszą kompaktowa pełną klatkę z segmentu amatorskiego. Lumix S9 zamyka możliwości modelu S5 II w niewielkiej konstrukcji kierowanej do twórców...
8
Analogowy kompakt Pentaxa będzie aparatem półklatkowym. Pojawił się pierwszy teaser
Analogowy kompakt Pentaxa będzie aparatem półklatkowym. Pojawił się pierwszy teaser
Pentax zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź swojego nowego analogowego kompaktu. Teaser potwierdza domysły, że będzie to aparat pozwalający naświetlić dwa zdjęcia na jednej...
8
Powiązane artykuły