festiwal

Wszystkie artykuły z tagiem: "festiwal" w serwisie fotopolis.pl:
Paperlust Photobook Fest 2019 - nowy festiwal poświęcony książkom fotograficznym zawita do Krakowa
Organizowany przez Fresh From Poland festiwal PAPERLUST to nowe biennale na mapie wydarzeń fotograficznych w Europie i jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Polsce. Pierwsza edycja startuje już 24 maja.
7 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
1
Startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie 2019. Zobaczcie, co przygotowali organizatorzy
Po kilku spójnych i kompleksowych edycjach wracamy do festiwalu tematycznie otwartego. Postawiliśmy na doświadczanie fotografii - takiej, jaką lubimy, i takiej, która budzi emocje, pozostając z nami na długo - mówi Agnieszka Olszewska, dyrektorka festiwalu MFK, który startuje już 24 maja.
6 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Trwa Brzeski Festiwal Fotografii Otworkowej. Zobacz co przygotowali organizatorzy
To już czwarta edycja Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej. Święto fotografowania camerą obscurą potrwa w Brzegu w województwie opolskim jeszcze do niedzieli 28 kwietnia.
25 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Fotofestiwal 2019 rusza już w czerwcu. Program główny to fotograficzna podróż w nieznane
Czym są zjawiska nadprzyrodzone? Na jakie sposoby możemy opisywać naszą rzeczywistość? Jak wyjaśnić rzeczy umykające definicji? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć goście tegorocznego Fotofestiwalu
16 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Nadchodzi 16. Rybnicki Festiwal Fotografii - poznaliśmy szczegółowy program
Spotkania autorskie z najlepszymi polskimi fotografami, liczne warsztaty oraz aż 16 wyjątkowych wystaw - tegoroczna edycja Rybnickiego Festiwalu Fotografii to pozycja obowiązkowa dla prawdziwych miłośników dobrej fotografii. Start już w ostatni weekend marca.
11 Mar 2019
Michał Chrzanowski
0
Nadchodzi 16. Rybnicki Festiwal Fotografii - pozycja obowiązkowa dla prawdziwych miłośników dobrej fotografii
Spotkania autorskie z najlepszymi polskimi fotografami, liczne warsztaty oraz aż 16 wyjątkowych wystaw - tegoroczna edycja Rybnickiego Festiwalu Fotografii zapowiada się imponująco. Start już w ostatni weekend marca.
25 Lut 2019
Michał Chrzanowski
4
Olympus Perspective Playground - festiwal kreatywnej fotografii w końcu zawita do Polski
Olympus Perspective Playground to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć osób szukających spektakularnych wizualnych i praktycznych wrażeń na najwyższym poziomie. Start już 15 lutego we Wrocławiu.
17 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Warsaw Photo Days 2018 - dziś upływa termin zgłoszeń
Tematem nadchodzącej edycji festiwalu jest Manipulacja. W ramach programu Open, w grudniu w warszawskich galeriach będziemy mieli okazję zobaczyć 12 najlepszych konkursowych serii podejmujących ten obszerny temat. Zgłoszenia można nadsyłać do jutra, 28 listopada. Na zwycięzcę czeka 5000 zł. 
27 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Gratka dla miłośników fotografii analogowej. Już dziś w Bydgoszczy rusza Vintage Photo Festival 2018
Czwarta edycja bydgoskiego Vintage Photo Festiwal to kilkanaście wystaw, seansy filmowe, warsztaty i premiery książek. Start już dziś w Bydgoszczy!
12 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Finisaż Dni Fotografii Alternatywnej - wystawa uczestników warsztatów już dziś w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia
Organizowany przez ZPAF festiwal Dni Fotografii Alternatywnej powoli dobiega końca. Jego podsumowaniem będzie wystawa uczestników warsztatów technik archaicznych i alternatywnych. Wernisaż 17 września o godzinie 19:00.
17 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0