Projekt „The Wax of Poland” Antoniny Konopelskiej to niecodzienne spotkanie z konkretnym bohaterem
0
Portret z Mistrzem, czyli fotograficzne warsztaty dla dzieci z Tomkiem Sikorą
2 październik 2018
Fujifilm i Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na warsztaty dla najmłodszych miłośników fotografii, którzy będą mieli okazję zostać sportretowani przez Tomka Sikorę i wykonać portrety swoim opiekunom.
0
Po co uczyć się fotografii? Dowiedz się na wystawie absolwentów Studium Fotografii ZPAF
2 październik 2018
Wystawa Dyplomy 2018 to wynik wielomiesięcznej pracy najwytrwalszych słuchaczy Studium Fotografii ZPAF. Kilkanaście autorskich projektów prezentujących różne spojrzenia na otaczający świat można oglądać do 12 października.
0
Jubileuszowa 10 edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 8 października
2 październik 2018
W ramach 10 edycji niezwykle popularnego cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ odbędzie się sześć spotkań, których gośćmi będą Tomek Sikora, Izabela Jaroszewska, Karol Hordziej, Vanessa Winship, Marta Zgierska i Kacper Kowalski. Start już w najbliższy poniedziałek w Warszawie.
0
Promocja na lampy Rotolight. Do końca października poszczególne modele i zestawy kupicie taniej nawet o 2 tys. złotych
1 październik 2018
W ramach specjalnej promocji na lampy Rotolight do końca października 2018 roku taniej kupimy modele NEO 2, AEOS, Anova Pro 2 oraz zawierające je zestawy.
0
Od negatywu do wydruku fotograficznego, czyli szkolenie Medikon dla początkujących
1 październik 2018
Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób wywołać negatyw, przygotować zdjęcie do druku lub efektywnie zarządzać barwą? Jeśli tak to jednodniowe warsztaty „Ciemnia hybrydowa - od negatywu do wydruku“ są właśnie dla Ciebie.
0
Wystawa „Dzień dobry”, czyli prace najlepszych polskich twórców i otwarcie nowej siedziby galerii Jednostka
28 wrzesień 2018
Dorota Buczkowska, Weronika Gęsicka, Andrzej Kramarz, Rafał Milach, Maciej Pisuk, Andrzej Tobis, Tomek Tyndyk to artyści, których prace złożyły się na wystawę „Dzień dobry”, która oficjalnie inauguruje działalność galerii Jednostka w nowej siedzibie przy ul. Andersa 13 w Warszawie. Wernisaż 4 października.
0
Niezwykłość codzienności - przetestuj aparat Fujifilm XF10 i wygraj drukarkę Instax Share
28 wrzesień 2018
Fujifijlm XF10 to nowoczesny kompakt, który sprawi, że Twoje codzienne przygody nabiorą na Instagramie nowego życia. Sprawdź czy pasuje do twojego stylu życia i wygraj mobilną drukarkę Instax Share SP-2, dzięki której swoimi przygodami podzielisz się w atrakcyjnej formie instaksowych zdjęć.
0
Warsztaty fotografii ślubnej z Maciejem Suwałowskim
27 wrzesień 2018
Sklep BEiKS zaprasza na wyjątkowe warsztaty z realizującym zlecenia na całym świecie fotografem ślubnym i ambasadorem marki Sony Maćkiem Suwałkowskim. Podczas zajęć uczestnicy poznają branżowe sztuczki i porady i będą mieli okazję zastosować je w praktyce.
0
"Ruchome ściany" - wystawa Lecha Majewskiego w Galerii Przy Kozach
0
Amundsen Photo Awards - rusza konkurs dla fotograficznych odkrywców
26 wrzesień 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia do 18 listopada.
0
Jacob Aue Sobol: „Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“
24 wrzesień 2018
„Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“ powiedział kiedyś Jacob Aue Sobol, fotograf agencji Magnum Photos. Mówiąc te słowa miał myśli fotografowanie „z ręki”, pracę z intuicją i sercem oraz decydujący moment, w którym zapominamy, że trzymamy w rękach aparat. Właśnie taka jest wystawa „With and Without You“, której wernisaż odbędzie się 28 września w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
0
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 wrzesień 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
1
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 wrzesień 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Co decyduje o udanym portrecie? Odpowiedź poznasz podczas spotkania z Magdą Wunsche, Agnieszką Samsel i Markiem Adamskim
21 wrzesień 2018
Już w najbliższy wtorek, 25 września o godzinie 18:00 odbędzie się ostatnie z czterech spotkań w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2". Jego bohaterami będą: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel oraz Marek Adamski. Artyście będą rozmawiać o powstawaniu portretów, kostiumach i scenografii podczas sesji.
0
Pop/On Reloaded | Olympus Night - 10-lecie działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza
20 wrzesień 2018
Olympus zaprasza do Soho Factory na wyjątkowe wydarzenie z okazji 10-lecia działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza. Oprócz najnowszego projektu fotografa będziecie mieli okazję zapoznać się i przetestować sprzęt producenta. Wzorem pokazów mody wydarzenie ma charakter jednorazowy.
0
Poznaj obiektywy Sigma Cine. Bezpłatne seminarium dla filmowców w sklepach BEiKS
20 wrzesień 2018
BEiKS zaprasza na bezpłatne spotkania szkoleniowe dotyczące obiektywów filmowych z linii Sigma Cine. Wydarzenia odbędą się 2 i 3 października w Warszawie i Kraśniku.
0
„Między dymem a… rzeczywistością“ Tomasza Juszkiewicza to fotograficzna opowieść o ludziach i ich historiach
20 wrzesień 2018
„Ludzie w mojej fotografii są najważniejsi, a ich losy, dobre czy złe, uczą nas jak żyć, jak stawać się lepszym“ - mówi Tomasz Juszkiewicz, autor dokumentu „Między dymem a…rzeczywistością“. Wernisaż jego fotografii już w przyszły czwartek w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
0