Fotografujesz smartfonem? Masz szansę wygrać publikację w National Geographic, najnowszy komputer i 10 tys. euro
2
„Wiadomości z Bliskiego Wschodu“ Dawida Kopy to opowieści o miejscu, w którym strach przenika się z nadzieją
13 sierpień 2018
„Bliski Wschód… dziś jest to trudne miejsce dla życia, miejsce, w którym wydaje się, że cierpienie odnalazło dla siebie dom“ - mówi Dawid Kopa, autor wystawy „Wiadomości z Bliskiego Wschodu“. Wernisaż już w najbliższy piątek we Wrocławiu.
0
„Plewiński. Na scenie“ - premiera albumu jednego z najbardziej wszechstronnych polskich fotografów
13 sierpień 2018
„Plewiński. Na scenie“ to wyjątkowy album z około dwustoma fotografiami prezentującymi polskie życie teatralne od 1959 roku. Premiera tej jedynej w swoim rodzaju publikacji odbędzie się 15 września w ramach Dni Otwartych Muzeum Historii Fotografii w Krakowie.
0
Przedłużona 3-letnia gwarancja na pełnoklatkowe lustrzanki Canon w sieci Proclub
10 sierpień 2018
W ramach specjalnej akcji promocyjnej, przy zakupie wybranych modeli pełnoklatkowych lustrzanek Canon w sklepach Proclub, otrzymacie na nie przedłużoną 3-letnia gwarancję. Promocja obowiązuje do 30 września 2018.
0
#365x100 WOLNOŚĆ to projekt łączący fotografię, z pięknem historii i nauki
10 sierpień 2018
Już jutro odbędzie się wielkie święto fotografii. To właśnie w sobotę, 11 sierpnia ruszy projekt #365x100 WOLNOŚĆ - wystawa historycznych zdjęć oraz bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży.
0
Warszawska Praga w obiektywie Tadeusza Rolke. Wernisaż już dziś w galerii Le Guern
9 sierpień 2018
W swoim nowym projekcie “Będzie dobrze” Tadeusz Rolke opowiada o Pradze - dzielnicy równie malowniczej, co zaniedbanej. Odchodzi jednak od tradycyjnego dokumentu, z którego jest znany i swoją uwagę skupia na detalu.
0
Nie martw się o sprzęt i odetchnij pełną piersią. Kupując pełnoklatkową lustrzankę Canon bezpłatnie przedłużysz gwarancję do 3 lat
8 sierpień 2018
Canon i serwis CSI ruszyli z promocją, w ramach której gwarancję na pełnoklatkowe lustrzanki producenta, które kupicie do 30 września, będziecie mogli bezpłatnie przedłużyć na okres 3 lat.
0
„Pamiętam swoje narodziny“ Weroniki Gęsickiej - już jutro autorskie oprowadzanie po wystawie
8 sierpień 2018
Wystawa Weroniki Gęsickiej „Pamiętam swoje narodziny“ to kolejny projekt, w którym autorka zajmuje się tematyką pamięci i mechanizmami jej działania. To również jednocześnie premierowa odsłona nowych prac artystki.
0
Festiwal „W Ramach Sopotu“ to fotografia w najlepszym wydaniu. Znamy wszystkie szczegóły
6 sierpień 2018
Już po raz czwarty wrzesień upłynie pod znakiem Festiwalu „W ramach Sopotu“. Jak co roku widzowie będą mieli okazję zobaczyć nowe projekty fotograficzne rezydentów festiwalu, prezentowane w Państwowej Galerii Sztuki, a także premierowe i najnowsze wystawy czołowych polskich artystów i fotografów w galeriach Sopot Centrum.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabrdalika - ostatnie dni na zgłoszenia
2
„Jesteśmy“ Tomka Sikory to wystawa fotografii w hołdzie równości
27 lipiec 2018
„Jesteśmy“ to dalszy ciąg walki Tomka Sikory z ksenofobią i strachem. Cykl barwnych portretów połączonych z elementami natury będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w Galerii Na Płocie.
2
“To się nie zdarza” Agi Szuścik to opowieść o chorobie, która stawia życie artysty pod znakiem zapytania
26 lipiec 2018
Jako fotografowie, opowiadamy zazwyczaj o życiu i dramatach innych osób. Co jednak gdy tego typu historia przytrafia się nam samym? O tym właśnie opowiada osobisty projekt Agi Szuścik, który w sierpniu będziemy mieli okazję zobaczyć w Krakowie.
0
Kalibruj jak zawodowiec - 4-dniowa promocja na profesjonalne narzędzia X-Rite
25 lipiec 2018
X-Rite uruchamia czterodniową promocję na flagowe rozwiązania kontroli koloru dedykowane wszystkim wymagającym fotografom. Poszczególne narzędzia kupicie taniej nawet o ponad 3 tys. zł.
0
Ostatnie dni promocji cashback na aparaty, obiektywy i kamery Sony. Zwrot do 5 tys. zł
25 lipiec 2018
Najbliższy tydzień to ostatnia chwila na to, by nabyć sprzęt Sony w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Specjalne oferty na modele A7R II, A6300, kompakty z serii RX i wiele innych tylko do 31 lipca.
0
„LaChapelle. Songs For The World”, czyli przekrojowa wystawa ikony fotografii
25 lipiec 2018
5 września w Starym Browarze w Poznaniu odbędzie się inauguracja wystawy „LaChapelle. Songs For The World”. Niepokorny, znany z bezkompromisowego, popartowskiego i nierzadko skandalicznego podejścia do sztuki fotografii, David LaChapelle przez lata działalności wypracował charakterystyczny i trudny do podrobienia styl.
0
Nadciąga druga edycja bezpłatnych warsztatów fotografii sportowej Quadralite z Kają Wróblewską i Maciejem Niechwiadowiczem
24 lipiec 2018
Na początku lipca informowaliśmy Was o warsztatach fotografii sportowej w ramach tegorocznego roadshow marki Quadralite. Okazuje się, że odzew był tak duży, że producent zaplanował 2 edycję wydarzenia, która odbędzie się 17 sierpnia w Bielsku-Białej.
0
Jesienny fotoplener w Karpatach Ukraińskich z niezapomnianymi widokami z Połoniny Borżawa
24 lipiec 2018
Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na fotograficzny trekking po ukraińskim Zakarpaciu. Podczas trzydniowych zajęć możesz liczyć na przepiękne widoki z Połoniny Borżawa, niezapomniany przejazd koleją najdłuższym tunelem całych Karpat, najważniejsze zabytki Użhorodu, historycznej stolicy Rusi Zakarpackiej.
0
“Newcomers” Marcina Zaborowskiego to dramatyczne spojrzenie na jedną z największych katastrof humanitarnych naszych czasów
23 lipiec 2018
Prześladowania birmańskiej mniejszości Rohingjów to według ONZ “podręcznikowy przykład czystek etnicznych. Sytuację tej społeczności dokumentował od 5 lat, współpracujący z National Geographic Marcin Zaborowski. Jego zdjęcia od najbliższej środy będziecie mogli oglądać w Starej Galerii ZPAF.
0