Odkryj piękno ukraińskich Bieszczad na niezapomnianych warsztatach Tokiny
0
Przenieś się w czasie i odkryj nieznaną Warszawę na zdjęciach Tadeusza Rolke
21 marzec 2019
„Tadeusz Rolke. Fotografie warszawskie” to ponad 150 zdjęć stolicy z lat 50. i 60. Na wystawie zobaczycie obrazy zniszczonego po wojnie i odbudowującego się miasta, ale i reportaże z życia mieszkańców, fascynującą modę tamtego okresu czy portrety ludzi kultury i sztuki. Wernisaż już dziś, 21 marca w warszawskim Domu Spotkań z Historią.
0
Michał Szalast gościem z cyklu „Porozmawiajmy o…“
20 marzec 2019
Gościem najbliższego spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o…“ będzie Michał Szalast  - fotograf i filmowiec dokumentalista, laureat między innymi konkursu BZ WBK Press Photo.
0
Gdy człowiek przestaje panować nad maszyną - interaktywna instalacja fotograficzna Przemysława Jasielskiego w galerii Le Guern
20 marzec 2019
Szukacie nieco innego spojrzenia na przyszłość technologii i relacje człowieka z techniką? Odwiedźcie warszawską galerię Le Guern i wejdźcie w interakcję z maszyną Photo Robotoid stworzoną przez Przemysława Jasielskiego.
2
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
19 marzec 2019
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
0
„My Nordic Noir” Agaty Mayer to fotograficzna podróż do tajemniczego świata skandynawskich kryminałów
18 marzec 2019
Pełne tajemnic zdjęcia spowite klimatem skandynawskich kryminałów - te słowa najlepiej opisują wystawę „My Nordic Noir” Agaty Mayer. Wernisaż już 21 marca w Warszawie.
0
Już w sobotę bezpłatne warsztaty fotografii nocnej w Krakowie
15 marzec 2019
Chcesz podszlifować swój warsztat w zakresie zdjęć nocnych i ich obróbki? A może po prostu chcesz spotkać innych miłośników wałęsania się po mieście z aparatem? To wszystko już jutro podczas bezpłatnego spotkania fotowarsztaty.com.
0
Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie
15 marzec 2019
Najnowszy stałoogniskowy kompakt z matrycą APS-C, już niebawem trafi na sklepowe półki, a już teraz możecie zamawiać go w przedsprzedaży. Na kupujących czeka prezent.
1
„Męskie rozmowy” Zbigniewa Furmana od poniedziałku w Starej Galerii ZPAF
14 marzec 2019
Jak patrzeć na drugiego człowieka, by wydobyć z niego prawdę i piękno? Odpowiedź poznacie podczas wystawy portretów „Męskie rozmowy” Zbigniewa Furmana, której wernisaż już w najbliższy poniedziałek w Starej Galerii ZPAF.
0
Marcowa promocja Sony - do 1000 zł zniżki na aparaty i obiektywy
0
„Tu/Here“ Romualda Kutery to opowieść, w której czas i przestrzeń się przenikają
13 marzec 2019
Wrocławska Galeria FOTO-GEN zaprasza na wystawę projektu „Tu/Here“, który Romuald Kutera tworzy od 1974 roku. To wyjątkowa fotograficzna i filmowa opowieść, w której artysta odwołuje się do fundamentalnej wartości bycia „tu i teraz”. Wernisaż już w najbliższą sobotę, 16 marca.
0
Too Tired Project - fotografia w walce z depresją w Leica 6x7 Gallery Warszawa
12 marzec 2019
Macie doświadczenie z problemami psychicznymi, które odbiło się na Waszych zdjęciach? Pokażcie je podczas wyjątkowego spotkania #tootiredwarsaw w warszawskiej Leica 6x7 Gallery.
0
Interesuje Cię fotografia, ale nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź do Foto-Przychodni
12 marzec 2019
Co zamiast smartfona? Aparat cyfrowy, czy analogowy? Czym jest przysłona i ISO? Na te i wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedź na spotkaniach z serii Foto-Przychodnia. Start już 12 marca w Krakowie.
0
„Portrety spotkane“ Joanny Nowickiej to piękno drugiego człowieka i średnioformatowa magia
12 marzec 2019
„Niespiesznie, z otwartością i ciekawością ludzi, scenerii i sytuacji spotykam Portrety. Piękne twarze, interesujące osobowości, ciekawe miejsca. Różnorodność mnie pociąga i fascynuje, wywołuje skojarzenia oraz inspiruje“ - tak o swoich zdjęciach mówi Joanna Nowicka, której prace z cyklu „Portrety spotkane“ można już oglądać w Galerii Katowice ZPAF.
0
Daido Moriyama zwycięzcą Hasselblad Award 2019
12 marzec 2019
Japoński fotograf Daido Moriyama został tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody Hasselblad Foundation International Award in Photography. „Zdjęcia Moriyama odzwierciedlają surową wizję życia miasta oraz jego chaosu codziennej egzystencji i niezwykłych postaci“ - czytamy w werdykcie jury.
2
Już jutro kolejne spotkanie z cyklu „Przełom w kadrze”
12 marzec 2019
Rok 1989 był przełomowy nie tylko w Polsce, lecz także i na świecie. Jednak jak zapisał się na zdjęciach fotoreporterek i fotoreporterów pracujących w tamtym okresie? Na to pytanie poznacie odpowiedź już jutro w warszawskim Domu Spotkań z Historią.
0
Nadchodzi 16. Rybnicki Festiwal Fotografii - poznaliśmy szczegółowy program
11 marzec 2019
Spotkania autorskie z najlepszymi polskimi fotografami, liczne warsztaty oraz aż 16 wyjątkowych wystaw - tegoroczna edycja Rybnickiego Festiwalu Fotografii to pozycja obowiązkowa dla prawdziwych miłośników dobrej fotografii. Start już w ostatni weekend marca.
0
Oto zwycięzcy Tychy Press Photo 2019. Zobacz nagrodzone prace
11 marzec 2019
Niedawno informowaliśmy Was o rundzie finałowej, teraz znamy już zwycięzców. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z tegorocznej edycji konkursu Tychy Press Photo.
0