Thomas Herbrich: „Zwracam uwagę na kwestie wiarygodności fotografii“
1
Rusza nabór do Studium Fotografii ZPAF
6 czerwiec 2019
Chcesz uczyć się fotografii od najlepszych? W najbliższy poniedziałek (10 czerwca) odbędzie się pierwsze spotkanie informujące o naborze do Studium Fotografii ZPAF.
0
Ponad 500 wielkoformatowych zdjęć 60 uznanych fotografów prasowych - ruszył Wojnowski Festiwal Fotografii
6 czerwiec 2019
Co roku mała mazurska wieś staje się wielką plenerową wystawą fotografii, na której można zobaczyć prace wybitnych polskich twórców. Oto dlaczego warto umieścić Wojnowo na mapie tegorocznych letnich wypraw.
0
Ruszyła 13. edycja Sony World Photography Awards, a wraz z nią mamy kilka nowości
5 czerwiec 2019
Nowa kategoria w sekcji profesjonalnej, która podkreśli znaczenie ochrony środowiska oraz zupełnie odmieniona formuła konkursu młodzieżowego - to główne zmiany 13. edycja Sony World Photography Awards, która czeka już na Twoje zgłoszenia.
0
Fotocamp 2019 - wydarzenie, które „zaciera granicę pomiędzy mistrzem a uczniem“ wystartuje 12 czerwca
4 czerwiec 2019
Kinowska, El Tanbouli - Jabłońska, Rybicka, Tomaszewski, Sikora - to tylko kilka osobistości ze świata fotografii, które są gośćmi tegorocznej edycji Fotocamp. Zapytaliśmy, dlaczego ich zdaniem jest to „fotograficzny Woodstock i impreza, której nie da się porównać do żadnej innej“.
0
Dni otwarte i warsztaty Quadralite z Arcadiusem Mauritzem w Poznaniu
3 czerwiec 2019
W czerwcu Quadralite zaprasza do Poznania na dwa wydarzenia, które zainteresują osoby korzystające z oświetlenia studyjnego. Dzień otwarty będzie okazją do zapoznania się z i przetestowaniu sprzętu, natomiast dzień później Arcadius Mauritz przybliży nam szerokie spektrum zagadnień związanych z sesjami portretu i aktu.
0
Znamy finalistów konkursu Fotograficzna Publikacja Roku. Jakie książki podbiły serca jurorów?
3 czerwiec 2019
Siódma edycja konkursu na najlepszą polską książkę fotograficzną roku powoli dobiega końca. Już 13 czerwca poznamy głównego zwycięzcę, a tymczasem zobaczcie jakie tytuły powalczą o tegoroczny laur.
0
Foto Camp 2019 - 4 dni warsztatów, spotkań, plenerów i… imprez z najlepszymi fotografami z branży
31 maj 2019
Foto Camp to impreza inna niż wszystkie. Niby festiwal, ale zdecydowanie w bardziej otwartej konwencji. Dzięki temu, że wszyscy - uczestnicy, prowadzący i zaproszone gwiazdy - będą przez kilka dni jeść, spać, spotykać się i bawić razem - nie będzie barier typowych dla innych festiwali czy warsztatów. Start 12 czerwca.
0
„No. 7“ to wyjątkowy album i wystawa absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2017/2018
30 maj 2019
Program Mentorski Sputnik Photos to zaawansowany kurs dla osób zainteresowanych fotografią dokumentalną oraz działaniami z jej pogranicza, które chcą tworzyć autorskie narracje fotograficzne. Już jutro otwarcie wystawy prac absolwentów rocznika 2017/2018.
0
Nowe promocje Olympus - cashback do 1200 zł na aparaty i obiektywy, specjalna oferta na model E-M1X
0
Został miesiąc na wzięcie udziału w konkursie BenQ. Do wygrania monitor 4K i akcesoria X-Rite. Wystarczy nagrać 60-sekundowy film
29 maj 2019
Uwolnij swoją kreatywność i zgarnij sprzęt BenQ i XRite! Wszystko co musisz zrobić to stworzyć film, w którym barwa i światło będą grały szczególną rolę.
0
Połącz rabaty i oszczędź do 1500 zł w ramach nowej promocji na produkty Sony
29 maj 2019
Jeśli nie załapaliście się na specjalne oferty Sony podczas targów FVF, to jeszcze nic straconego. Do końca weekendu w ramach promocji “Połączenie rabatów”, możecie zakupić sprzęt producenta w dużo niższych cenach.
0
Jak powinna wyglądać edukacja w fotografii? Odpowiedź poznasz na dzisiejszym spotkaniu z cyklu „Porozmawiajmy o…“
28 maj 2019
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…“. Tym razem będziemy mieli okazję posłuchać opowieści Beaty Mendrek, Artura Solowskiego, Antoniego Kreisa i Wotolda Cichockiego. Start o 18:30 w Galerii Katowice.
0
Mój Fyrtel 2019 - darmowe warsztaty dokumentu i reportażu ze znanymi fotografami. Zapisy tylko do 2 czerwca
27 maj 2019
Interesujesz się fotografią reportażową, pracujesz nad projektem długoterminowym, a może po prostu kochasz dokumentować swoją codzienność? Zgłoś się na bezpłatne warsztaty z Adrianem Wykrotą, Mariuszem Foreckim, Michałem Sita i Michałem Adamskim, organizowane przez PIX.HOUSE.
0
Pokaż swój projekt fotograficzny na TIFF Festival. Nabór do sekcji TIFF Open jeszcze tylko do 3 czerwca
24 maj 2019
Realizujesz bądź zrealizowałeś ciekawy projekt fotograficzny? Zaprezentuj go szerokiej publiczności na wrocławskim TiFF Festival. Dowiedz się jak aplikować.
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami - już jutro start krakowskiej odsłony popularnego cyklu
24 maj 2019
Już po raz trzeci rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Zaplanowano trzy spotkania ze znakomitymi gośćmi, którymi będą: Todd Hido, Marta Zgierska i Iwo Zmyślony. Start już jutro o 18:00 w Krakowie.
0
Loupedeck na targach Film Video Foto - duża dawka praktycznej wiedzy oraz promocja dla uczestników
21 maj 2019
Warsztaty z postprodukcji zdjęć, które poprowadzi Kamil Głowacki, sprawdzenie możliwości Loupedeck+ w praktyce oraz specjalna oferta cenowa przy zakupie konsoli - to wszystko czeka na uczestników targów Film Video Foto, którzy odwiedzą stoisko Loupedeck.
0
Do 25% rabatu na sprzęt Sony podczas targów Film Video Foto
21 maj 2019
Kolejny świetny powód, by odwiedzić tegoroczne targi Film Video Foto. U autoryzowanych dealerów Sony będziecie mieli okazję kupić aparaty i obiektywy Sony do 25% taniej. W ofercie m.in. bezlusterkowce A7R III, A7R II, A7S II, A7III, A9, kompakty z serii RX100 i masa szkieł.
0