Asustor prezentuje zaawansowane dyski NAS z serii AS400
0
AirSelfie2 - nowy wymiar kompaktowego drona
9 sierpień 2018
Pamiętacie AirSelfie, jednego z najmniejszych na świecie osobistych dronów? Teraz producent oficjalnie zaprezentował jego drugą generację, która oferuje szereg usprawnień względem poprzednika. Zobaczcie co się zmieniło.
0
HoldFast MoneyMaker Solo to nowa linia skórzanych pasów reporterskich
8 sierpień 2018
Firma HoldFast zaprezentowała MoneyMaker Solo - pojedynczy, skórzany i funkcjonalny pas reporterski inspirowany kultowymi już szelkami fotograficznymi producenta. Czy nowa linia okaże się równie popularna wśród wymagających użytkowników?
0
Cactus RQ250 - ultrakompaktowa lampa plenerowa trafia na Kickstartera
7 sierpień 2018
W lutym informowaliśmy Was o nowej lampie Cactus, która dzięki wygodnym rozwiązaniom i wyjątkowo kompaktowej obudowie ma szansę znacznie podnieść komfort pracy z błyskiem. Choć początkowo miała ukazać się w sprzedaży latem, póki co trafiła na Kickstartera.
0
Steadify to rozwiązanie, które ma zastąpić statywy i modopody
3 sierpień 2018
Steadify to „pierwszy nadający się do noszenia stabilizator do aparatów fotograficznych, dzięki któremu to Ty staniesz się statywem.“
5
Canon Zoemini - drukuj zdjęcia ze smartfona dzięki kieszonkowej drukarce na wkłady ZINK
2 sierpień 2018
Na polski rynek niebawem trafi kieszonkowa drukarka firmy Canon, która kompaktowymi wymiarami i poręcznością zachęcić ma do drukowania zdjęć z urządzeń mobilnych i dzielenia się nimi z przyjaciółmi.
0
Nowości Aputure w sprzedaży - lampy LED, softboksy i modyfikatory
1 sierpień 2018
Na polski rynek trafiaja nowe produkty z portfolio marki Aputure. Wśród nich znajdziemy lampy światła ciągłego Light Storm LS C300 i LS-mini20, 16-kątne softboxy i inne akcesoria.
1
Nissin MG-10 - wszechstronna lampa reporterska już dostępna w sprzedaży
31 lipiec 2018
O najnowszej lampie Nissin pisaliśmy w maju tego roku. Wtedy to producent zaprezentował model MG-10 odznaczający się dużą mocą i funkcjonalnością. Teraz ta reporterska lampa trafiła do sprzedaży.
0
Elinchrom wprowadza wsparcie TTL i HSS dla aparatów Sony, Olympus i Panasonic. Niedługo także dla Fujifilm
30 lipiec 2018
Dobra wiadomość dla użytkowników bezlusterkowców pracujących ze światłem błyskowym. Znany producent oświetlenia poinformował o aktualizacji oprogramowania transmiterów i rozszerzeniu pełnego wsparcia dla systemów Sony E, M43 i Fujifilm X.
0
Wakacyjna promocja na filtry Cokin Nuances. Rabaty nawet do 40%
0