Nowe akcesoria w ofercie Rotolight
0
Fotodiox DLX Stretch - nowy adapter 3 w 1 do bezlusterkowców potrafi więcej niż inne
4 lipiec 2017
Amerykański producent co i rusz prezentuje kolejne ciekawe akcesoria i adaptery. Tym razem jest to adapter 3 w 1, który oferuje rozszerzone możliwości przy pracy ze szkłami z innych systemów.
0
Benro Slim: statyw na każdą okazję i niejedną fotograficzną podróż
3 lipiec 2017
Kompaktowe, funkcjonalne i wszechstronne - w takich słowach możemy najlepiej opisać najnowszą kolekcję podróżniczych statywów Benro Slim.
2
Rollei Vario Chrome - nowy slajd wkracza na rynek
3 lipiec 2017
Kolejna dobra wiadomość dla miłośników fotografii analogowej. Już niebawem ich wybór rozszerzy się o nowy film pozytywowy Rollei.
1
Styl, funkcjonalność i niezawodność: to trzy atrybuty nowej torby Billingham Hadley One
29 czerwiec 2017
Jeżeli poszukujecie wytrzymałej i klasycznie wyglądającej torby fotograficznej, to mamy dobrą wiadomość. Swój wzrok powinniście skierować w stronę firmy Billingham, która zaprezentowała swoje najnowsze dzieło - model Hadley One.
0
WD My Passport Ultra - jeszcze bardziej stylowy i funkcjonalny
28 czerwiec 2017
Jeżeli poszukujecie ciekawie wyglądającego i funkcjonalnego dysku przenośnego to mamy dobrą wiadomość. Na rynku właśnie pojawiła się nowa generacja My Passport Ultra. „Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących zebrać w jednym miejscu wszystkie aspekty swojego cyfrowego życia“ - obiecuje producent.
0
Foldio 3 - przenośny zestaw bezcieniowy do fotografii produktowej teraz jeszcze lepszy
14 czerwiec 2017
W przeszłości widzieliśmy już kilka podejść do tematu przenośnego zestawu do fotografii produktowej. Nowa generacja Foldio zaskakuje jednak wygodą i funkcjonalnością.
1
Camtraptions PIR Motion Sesnor - fotografowanie zwierząt z bliska prostsze niż kiedykolwiek
14 czerwiec 2017
Wśród zwycięskich zdjęć konkursów fotografii przyrodniczej coraz częściej pojawiają się ujęcia wykonane przy pomocy fotopułapek. Nowy czujnik firmy Camtraptions przenosi wygodę tego rozwiązania na wyższy poziom.
0
Tenba Roadie to najnowsza odsłona fotograficznych walizek dla profesjonalistów
12 czerwiec 2017
Firma Tenba odświeżyła kolekcję fotograficznych walizek dla najbardziej wymagających użytkowników. Modele wchodzące w skład linii Roadie są jeszcze bardziej odporne i funkcjonalne. Poza tym korzystają z kilku ciekawych i nowatorskich rozwiązań.
0
Sandmarc Drama & Scape to zestawy filtrów polaryzacyjnych i ND do smartfona
0