Nikon rozszerza swoją ofertę o karty XQD
0
Adapter Hasselblad XV pozwoli podpiąć ponad 60 klasycznych obiektywów do bezlusterkowego X1D
17 sierpień 2018
Na rynek trafił adapter, którzy docenią wszyscy użytkownicy bezlusterkowego aparatu średnioformatowego Hasselblad X1D. Pozwoli on na korzystanie z klasycznych, analogowych szkieł systemu V.
0
Chroma Chrono - pierwsza wielokolorowa lampa błyskowa
17 sierpień 2018
Jeśli jesteście miłośnikami filtrów żelowych, z pewnością zainteresuje Was lampa Chroma Chrono, która jest w stanie wyemitować 16 milionów kolorów i programować sekwencje błysku.
1
Blind Spot Power Junkie - urządzenie, dzięki któremu przestaniesz martwić się o wydajność akumulatora
16 sierpień 2018
Jednym z największych problemów w dzisiejszej pracy fotografa lub filmowca jest zasilanie. Zwłaszcza jeśli zamierzamy przez dłuższy czas pracować w terenie. Uporać się z nim może pomóc urządzenie Power Junkie, które zastąpi nam powerbanki, a do tego zasili dowolny aparat.
0
Leica Elpro E52 - adapter, który zamieni szkła systemów M i TL w obiektywy makro
13 sierpień 2018
Dla wszystkich posiadaczy aparatów Leica, którzy chcieli by spróbować swoich sił w fotografii makro producent przygotował adapter Elpro E52, który znacznie skróci minimalną odległość ogniskowania.
0
Asustor prezentuje zaawansowane dyski NAS z serii AS400
9 sierpień 2018
Firma Asustor zapowiedziała wprowadzenie na rynek dwóch nowych urządzeń NAS z serii AS400. Modele te są pierwszymi konsumenckimi rozwiązaniami posiadającymi moduł 10gb Ethernet za pośrednictwem złącza RJ45. Ale to nie jedyne udogodnienia.
0
AirSelfie2 - nowy wymiar kompaktowego drona
9 sierpień 2018
Pamiętacie AirSelfie, jednego z najmniejszych na świecie osobistych dronów? Teraz producent oficjalnie zaprezentował jego drugą generację, która oferuje szereg usprawnień względem poprzednika. Zobaczcie co się zmieniło.
0
HoldFast MoneyMaker Solo to nowa linia skórzanych pasów reporterskich
8 sierpień 2018
Firma HoldFast zaprezentowała MoneyMaker Solo - pojedynczy, skórzany i funkcjonalny pas reporterski inspirowany kultowymi już szelkami fotograficznymi producenta. Czy nowa linia okaże się równie popularna wśród wymagających użytkowników?
0
Cactus RQ250 - ultrakompaktowa lampa plenerowa trafia na Kickstartera
7 sierpień 2018
W lutym informowaliśmy Was o nowej lampie Cactus, która dzięki wygodnym rozwiązaniom i wyjątkowo kompaktowej obudowie ma szansę znacznie podnieść komfort pracy z błyskiem. Choć początkowo miała ukazać się w sprzedaży latem, póki co trafiła na Kickstartera.
0
Steadify to rozwiązanie, które ma zastąpić statywy i modopody
5
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!