NEC Color Preset - budżetowa alternatywa dla monitorów fotograficznych
0
Rotolight NEO 2 - najbardziej funkcjonalny kompaktowy LED na rynku teraz z możliwościami lampy błyskowej i większą mocą
7 wrzesień 2017
Oświetlacze Rotolight NEO to bez wątpienia jedne z najbardziej poręcznych i uniwersalnych kompaktowych lamp światła ciągłego na rynku. Usprawnienia drugiej generacji sprawiają, że jeszcze mocniej dystansują się od konkurencji. Otrzymujemy między innymi funkcję błysku HSS i prawie 2 razy większa moc.
0
Spekular to uniwersalny system oświetleniowy, który możemy dowolnie modyfikować
5 wrzesień 2017
Jeżeli poszukujecie funkcjonalnego i wszechstronnego systemu oświetleniowego, to mamy dobrą wiadomość. Firma Spiffy Gear powróciła z kolejnym ciekawym projektem modułowych lamp LED, który powinien zainteresować niejednego fotografa.
0
Marumi Exus Solid - nowe wyjątkowo odporne filtry ochronne
5 wrzesień 2017
Jeżeli często fotografujemy w trudnych warunkach, warto wyposażyć naszą optykę w filtry ochronne. To w końcu znacznie mniejszy wydatek niż wymiana soczewki obiektywu. Nowe superodporne filtry Marumi zapewnić mają 7-krotnie większą wytrzymałość niż standardowe rozwiązania.
0
Photonicz One - wodoodporna lampa LED z zerowym czasem przeładowania i trybem HSS o pełnej mocy. Czy to dojdzie do skutku?
5 wrzesień 2017
W ostatnich latach widzieliśmy wiele rewolucyjnych rozwiązań z zakresu oświetlenia. Projekt lampy Photonicz One obiecuje jednak zupełnie nową erę oświetlenia błyskowego za 750 dolarów. Czy to w ogóle możliwe?
0
Logitech Craft - bezprzewodowa klawiatura z pokrętłem, które usprawnić ma pracę w programach graficznych
4 wrzesień 2017
Fotografowie ciągle szukają sposobu na zwiększenie efektywności pracy na etapie edycji i postprodukcji. Większa wygodę i płynność procesu obróbki obiecuje firma Logitech z nową klawiaturą Craft. Czy rzeczywiście ma szansę zmienić nasz sposób pracy?
0
Dron Lily powraca z martwych. Teraz jeszcze mocniejszy niż wcześniej
4 wrzesień 2017
Lily miał być dronem wyjątkowym i stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Pomimo sukcesu w serwisie Kickstarter projekt nie został zrealizowany. Teraz pod skrzydłami Mota Group, Lily powraca do życia oferując znacznie więcej niż pierwsza odsłona konsumenckiego drona.
3
Rotolight obniża ceny. Lampy Neo tańsze o 750 zł
2 wrzesień 2017
Oświetlacze Rotolight NEO to jedne z najbardziej funkcjonalnych i poręcznych paneli LED na rynku. Teraz na polskim rynku kupicie je w promocyjnej cenie.
1
WD My Cloud Home, czyli wszystkie dane w jednym miejscu
1 wrzesień 2017
Spora powierzchnia dyskowa, szereg funkcjonalnych aplikacji, dostęp z każdego miejsca na ziemi oraz odpowiednie przechowywanie danych - to tylko niektóre cech rozwiązania WD My Cloud Home.
0
Quadralite wprowadza lampę i wyzwalacz radiowy do aparatów Fujifilm, Olympus i Panasonic
0