KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
0
Holga Printer - tania drukarka do instaksów, która nie potrzebuje zasilania
16 październik 2018
Chyba trudno o osobę, której nie świecą się oczy na widok zdjęć natychmiastowych. W dobie smartfonów, coraz większą popularnością cieszą się drukarki, które pozwalają w ten sposób drukować zdjęcia z telefonu. Zwykle jednak nie należą one do tanich.
0
TourBox to niedroga konsola, która usprawni pracę w programach graficznych
16 październik 2018
Choć może to brzmieć niewiarygodnie, często fotografowie spędzają znacznie więcej czasu na obróbce niż samym wykonywaniu zdjęć. Nic dziwnego, że wciąż powstają rozwiązania, które mają ten proces przyspieszyć. Twórcy konsoli TourBox obrali przy tym bardzo ciekawy kierunek.
0
Nissin i400 to kompaktowa lampa do bezlusterkowców i lustrzanek „entry-level“
15 październik 2018
i400 to najnowszy model lampy dostępny w ofercie Nissin, który ma łączyć w sobie wyjątkowo kompaktowe wymiary, moc oraz prostotę użytkowania. Do tego ma być kompatybilny z większością obecnie dostępnych aparatów na rynku.
1
Luna Display - rozwiązanie, które zamieni Twój tablet w drugi monitor
15 październik 2018
Pamiętacie Astropad - firmę, która opracowała program umożliwiający przekształcenie iPadów w tablety graficzne? Teraz powraca z nowym rozwiązaniem. Luna Display to specjalny adapter, który zamieni Twój tablet w drugi monitor do edycji zdjęć.
0
The Lab-Box - skrzynka do samodzielnego wywoływania filmów może w końcu trafić do sprzedaży
9 październik 2018
Pamiętacie jeszcze Lab-Box - urządzenie, dzięki któremu samodzielne wywoływanie filmów ma być wyjątkowo łatwe? Pomysł nie odszedł do lamusa i jest bardzo bliski realizacji, a pierwsze dostawy mogą rozpocząć się na przełomie roku.
1
ADOX HR-50 to nowy uniwersalny monochromatyczny film
8 październik 2018
Mamy dobre wieści dla fanów analoga. Właśnie zadebiutował ADOX HR-50 - nowy monochromatyczny film w formatach 135, 120 i 4x5, który ma świetnie sprawdzić się w streecie, krajobrazie, a nawet w portrecie.
0
FeiyuTech AK4000 i AK2000 oraz SPG2 - wiemy ile zapłacimy za nowe zaawansowane gimbale
5 październik 2018
Pod koniec września ofercie FeiyuTech pojawiły się dwa nowe gimbale przeznaczone dla profesjonalistów: AK4000 i AK2000 do współpracy z lustrzankami i bezlusterkowcami oraz nowy, usprawniony gimbal do smartfonów SPG2. Dziś poznaliśmy ich polskie ceny.
0
Dzięki tym zaślepkom gorącej stopki już nigdy nie zapomnisz, jaki film włożyłeś do swojego analoga
5 październik 2018
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć, jaką czułość ISO ma film, który jakiś czas temu załadowałeś do swojego analoga? Jeśli tak, to tak proste rozwiązanie jak numeryczne zaślepki do gorącej stopki mogą być dla Ciebie pomocne.
3
Microsoft prezentuje trzy nowości: Surface Studio 2, Surface Laptop 2 i Surface Pro 6
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!