Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
0
Datacolor SpyderX - precyzja, wygoda i pełna kalibracja w niespełna dwie minuty
12 luty 2019
Firma Datacolor zaprezentowała zaawansowane kalibratory SpyderX w wersjach Pro i Elite. Nowe modele mają zapewniać optymalne połączenie pomiędzy szybkością i dokładnością a prostotą obsługi.
1
Chemia CineStill dostępna także w proszku. Czy w końcu zobaczymy ją na naszym rynku?
11 luty 2019
CineStill zyskało rozgłos dzięki filmom tworzonym na bazie materiałów wykorzystywanych w kinematografii. Od niedawna oferuje także ciekawą chemię, która teraz stanie się dużo bardziej dostępna.
1
Była parasolka, przyszła pora na… daszek. Camera Canopy to nowy pomysł na ochronę sprzętu przed deszczem
8 luty 2019
Gdy myśleliśmy, że już żadne akcesorium nie może nas zaskoczyć, pojawia się coś takiego. W dodatku może się rozsuwać, by ochronić także długie zoomy. Dzieło geniuszu czy szaleństwa?
2
Filtr IR Chrome - fotografia w podczerwieni i efekty jak z kultowego filmu Kodak Aerochrome
7 luty 2019
Filtr IR Chrome to cyfrowy odpowiednik Kodak Aerochrome - legendarnego materiału światłoczułego, który zapewniał spektakularne kolorystyczne efekty.
0
WANDRD VEER 18 - superlekki i kompaktowy, pompowany plecak na aparat
6 luty 2019
Mogłoby się wydawać, że dmuchane akcesoria sprawdzą się co najwyżej na plaży, tymczasem firma WANDRD oferuje je w funkcji ochraniającej sprzęt. Plecak VEER 18 ma być doskonałym kompaktowym akcesorium na krótkie wypady z aparatem.
0
Mały Osmo do wielkich nagrań
4 luty 2019
Jest zaskakująco mały i poręczny, ale pozwala na filmowanie z wyjątkową płynnością i w profesjonalnej jakości - oto DJI Osmo Pocket.
0
Bowens powraca i prezentuje nową wersję plenerowej lampy XMT500
1 luty 2019
Tego chyba nikt się nie spodziewał. A jednak! Legendarny producent powraca zza światów i prezentuje odświeżoną odsłonę plenerowej lampy XMT500.
0
Fomei 32W LED Ring - większa moc i średnica pierścienia
30 styczeń 2019
Fomei wzbogaca ofertę LED-owych ring lightów o model 32W, który dzięki dużej mocy, regulowanej temperaturze barwowej i wysokim współczynniku CRI sprawdzić ma się tak w fotografii, jak i filmie.
0
Lomography B&W Potsdam 100 Kino Film teraz także w średnim formacie
0