Palette Gear, modułowy kontroler do obróbki zdjęć, teraz także kompatybilny z Capture One
0
Nowy czytnik Newell pozwoli zgrać zdjęcia z karty SD na dysk bez komputera
6 grudzień 2018
Nowe akcesorium Newell to kąsek dla osób szukających niedrogiego i lekkiego rozwiązania do backupu zdjęć w plenerze. Dzięki niemu cały proces przeprowadzimy bez komputera, a dodatkowo  urządzenie oferuje funkcję odzyskiwania danych.
0
Shimoda - nowa marka fotograficznych plecaków dla najbardziej wymagających już na polskim rynku
4 grudzień 2018
“Projekt Shimoda zrodził się w wyniku bólu, znużenia i cierpienia które aktywni fotografowie znaleźli w górach” - pisze o nowych akcesoriach dystrybutor. Plecaki te stworzono pod kątem bezpiecznej pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach.
0
Quadralite Hexadecagon - nowe 16-kątne softboksy w ofercie Quadralite
3 grudzień 2018
Quadralite rozszerza swoją ofertę modyfikatorów i prezentuje serię softboksów Hexadecagon, które polubią szczególnie fotografowie mody i portretu.
0
Peak Design Travel Line - systemowy plecak fotograficzny dostępny w polskiej sprzedaży
3 grudzień 2018
Najnowszy plecak Peak Design ma być wszystkim tym czego poszukują najbardziej wymagający fotografowie i podróżnicy. Duża pojemność, unikalny system przechowywania sprzętu i rzeczy osobistych, odporna i wytrzymała konstrukcja - to tylko kilka cech plecaka z najnowszej kolekcji Travel Line, która właśnie trafiła na polski rynek.
0
Lume Cube Air - ultrakompaktowa lampa już dostępna w Polsce. Znamy cenę
3 grudzień 2018
Światło o natężeniu 400 LUX, odporna i kompaktowa obudowa, możliwość zanurzenia do 10 m pod wodą oraz wygodny sposób sterowania - to najważniejsze cechy najnowszej lampy Lume Cube Air, która właśnie zadebiutowała na polskim rynku.
0
Marzniesz na zleceniu? COOPH Heatable Photo Vest to podgrzewana kamizelka fotograficzna z polskim akcentem
28 listopad 2018
Niemiecka marka odzieży kierowanej do fotografów zaprezentowała bezrękawnik, który dzięki systemowi ogrzewania umilić ma wielogodzinną prace w niesprzyjających warunkach. Jak zawsze możemy też liczyć na praktyczne kieszenie, będące w stanie pomieścić nawet duże obiektywy.
0
Venus Optics zaprezentowało pierścieniową lampę makro
26 listopad 2018
Najnowsza lampa pierścieniowa LED Venus Optics to uzupełnienie obiektywu Laowa 25 mm f/2.8 Ultra Macro i rozwiązanie, które ma przypaść do gustu miłośnikom dużych zbliżeń.
0
Lume Cube Air to kostka, która rozświetli Ci mrok
22 listopad 2018
Światło o mocy 400 LUX, odporna i kompaktowa obudowa, możliwość zanurzenia do 10 m pod wodą oraz wygodny sposób sterowania - to najważniejsze cechy najnowszej lampy Lume Cube Air.
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
0