Marzniesz na zleceniu? COOPH Heatable Photo Vest to podgrzewana kamizelka fotograficzna z polskim akcentem
0
Venus Optics zaprezentowało pierścieniową lampę makro
26 listopad 2018
Najnowsza lampa pierścieniowa LED Venus Optics to uzupełnienie obiektywu Laowa 25 mm f/2.8 Ultra Macro i rozwiązanie, które ma przypaść do gustu miłośnikom dużych zbliżeń.
0
Lume Cube Air to kostka, która rozświetli Ci mrok
22 listopad 2018
Światło o mocy 400 LUX, odporna i kompaktowa obudowa, możliwość zanurzenia do 10 m pod wodą oraz wygodny sposób sterowania - to najważniejsze cechy najnowszej lampy Lume Cube Air.
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 listopad 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Lastolite HaloCompact - nowy pomysł na blendę. Zmieścisz ją w kieszeni
14 listopad 2018
Blendy, choć nieocenione w pracy plenerowej, nie należą do najwygodniejszych w transporcie. Chyba, że dysponujecie nową, sprytnie przemyślaną konstrukcją Lastolite.
0
Quadralite Stroboss 60 Basic to podstawowa reporterska lampa za 315 zł
13 listopad 2018
Quadralite Stroboss 60 Basic to ciekawa lampa „na start“. Za 315 zł otrzymamy dużą moc błysku o stabilnej temperaturze barwowej, tryb HSS czy chociażby pełną kompatybilność z radiowym systemem Quadralite Navigator X.
0
Benro RedDog R1 to 3-osiowy gimbal, który może namieszać na rynku
8 listopad 2018
3-osiowa stabilizacja, ruchomy uchwyt umożliwiający pracę w dwóch trybach, trzy możliwości śledzenia obiektu w ruchu oraz funkcjonalna aplikacja mobilna - to najważniejsze cechy RedDog R1 premierowego gimbala w ofercie Benro.
3
Lomography Berlin 400 Kino Film - czarno-biały film kinematograficzny w wersji 135
7 listopad 2018
Lubicie czarno-białe kino? Teraz estetykę dawnych filmów będziecie mogli odtworzyć swoimi analogami, dzięki nowemu filmowi Lomography, ciętemu z materiału stworzonego na potrzeby kinematografii.
0
Tenba Axis to plecaki fotograficzne wzorowane na taktycznych torbach wojskowych
7 listopad 2018
Najnowsza kolekcja plecaków fotograficznych Tenba Axis to wręcz wojskowa wytrzymałość, mnóstwo miejsca na sprzęt i kilka ciekawych innowacji, które mają zainteresować najbardziej wymagających użytkowników.
1
Dubblefilm Jelly to nowy wstępnie naświetlony film z losowymi kolorystycznymi efektami
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!