Asus ProArt PQ22UC - przenośny ekran 10-bit 4K, który zawstydza profesjonalne monitory graficzne
1
X-Rite ColorChecker Passport Photo 2 - nowy wzorzec szarości i możliwość tworzenia profili ICC
12 kwiecień 2019
Po 10 latach X-Rite aktualizuje jedną ze swoich głównych i najbardziej popularnych pozycji - wzornik ColorChecker Passport. Otrzymujemy m.in. wzorzec 18-procentowej szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie, pozwalające na tworzenie profili ICC.
0
Lexar wraca na rynek w pełni sił! Przyglądamy się ofercie producenta na 2019 rok
11 kwiecień 2019
Ostatnimi czasy losy firmy Lexar to droga pełna wybojów i zakrętów. Jednak wygląda na to, że producent trafił na właściwe tory i w tym roku zamierza namieszać w segmencie kart pamięci.
0
Lexar Professional SL 100 Pro Portable SSD - czy to najszybsze miniaturowe przenośne dyski na świecie?
9 kwiecień 2019
Lexar wprowadza na rynek nową linię profesjonalnych, przenośnych dysków SSD, które kuszą wyjątkową szybkością w stosunkowo przystępnej cenie.
0
Sony SL-M i SL-C - nowe odporne dyski SSD dla fotografów i filmowców
8 kwiecień 2019
W ofercie Sony debiutują dwa nowe zewnętrzne dyski półprzewodnikowe, skierowane do twórców, którym zależy na szybkości i wytrzymałości zarazem.
0
Rode Wireless Go - miniaturowy mikrofon bezprzewodowy i transmiter w jednym. Najlepszy dla vlogera?
4 kwiecień 2019
W świecie wideo, dźwięk jest równie ważny co obraz. Nowy bezprzewodowy mikrofon, pełniący również funkcję mikroportu, dzięki kompaktowym wymiarom i wygodzie znacznie ułatwić ma uzyskanie wysokiej jakości nagrań zarówno vlogerom jak i zawodowcom.
0
Prism Lens FX prezentuje trzy filtry efektowe z wbudowanym pryzmatem. Cena może Was zaskoczyć
2 kwiecień 2019
Prism, Chromatic Flare oraz Split Glass to trzy filtry z wbudowanym w soczewkę pryzmatem, które mają gwarantować ciekawe i nietuzinkowe efekty świetlne.
3
Profoto Connect - transmiter bez przycisków, który sam dobierze parametry oświetlenia
27 marzec 2019
Wiele osób boi się pracy ze światłem błyskowym. Właśnie z myślą o nich powstał wyzwalacz Profoto Connect, który dostarczyć ma nam doskonałych ekspozycji bez konieczności zagłębiania się w szczegóły techniczne. Ale skorzystają z niego także zawodowcy.
0
Pięć powodów, dla których warto sprawdzić X-Rite ColorChecker Passport Photo
25 marzec 2019
Chcesz umiejętnie panować nad kolorami i barwą? Przedstawimy kilka powodów, dla których warto przyjrzeć się narzędziu X-Rite ColorChecker Passport Photo.
1
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
0