Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
0
Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke - kolorowe filmy o ciekawych efektach
26 październik 2017
Dobre wieści dla fanów analoga. Na rynku pojawiły się właśnie dwa nowe kolorowe filmy Dubblefilm Moonstruck i Sunstroke.
0
Wywoływanie zdjęć ze smartfona w kwadratowym formacie? To możliwe dzięki drukarce Instax Share SP-3 SQ
25 październik 2017
Firma Fujifilm zaprezentowała dziś Instax Share SP-3 SQ - kolejną generację kompaktowej drukarki. W odróżnieniu od poprzednika, umożliwia ona natychmiastowe wywoływanie zdjęć ze smartfona w kwadratowym formacie.
0
Nowe filtry LEE Reverse ND z łatwością poskromią jasny horyzont
24 październik 2017
Firma LEE zaprezentowała nową rodzinę filtrów szarych. Seria Reverse ND została zaprojektowana, by otrzymać „perfekcyjnie wyeksponowane zdjęcia wschodów i zachodów słońca“ - obiecuje producent.
0
Fomei Digitalis Pro T - lampa studyjna i plenerowa w jednym
23 październik 2017
Fotografowie pracujący zarówno w studiu, jak i w plenerze otrzymują kolejną ciekawą propozycję. Oferta czeskiego producenta oświetlenia rozszerzyła się właśnie o lampy Digitalis Pro T, z których dzięki podwójnemu systemowi zasilania skorzystacie także w terenie.
0
Wiral Lite - przenośna, zmotoryzowana jazda, którą zmieścisz do plecaka. Udźwignie nawet lustrzankę
20 październik 2017
Slidery i jazdy są powszechnie używanym sposobem na to, by tchnąć w ujęcia nieco życia i filmowego charakteru. Zwykle jednak daleko im do kompaktowości. Zmienia to wyjątkowo uniwersalny Wiral Lite, który otwiera przed filmującymi nowe możliwości.
0
Irix Edge 100 - nowy system filtrów prostokątnych wkracza na rynek. Co oferuje?
20 październik 2017
Marka Irix rozszerza ofertę o kolejne rozwiązanie dla fotografów krajobrazowych. Tym razem jest to nowy system filtrów prostokątnych Edge 100, który cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe funkcje i wygoda obsługi.
0
HP ZBook X2 zawstydza konkurencję. Posłuży zarówno za zestaw terenowy jak i za główną stację roboczą
19 październik 2017
Większość zawodowych fotografów korzysta zarówno z komputerów stacjonarnych jak i laptopów. Nowy HP Zbook X2 zaciera granice między jednym i drugim i może stać się wyjątkowo ciekawą alternatywa dla topowych przenośnych urządzeń Apple i Microsoft.
0
Quadralite Pulse Kit to kompletne zestawy oświetleniowe do fotografii portretowej i produktowej
19 październik 2017
Firma Quadralite zaprezentowała ciekawe zestawy oświetleniowe, które mogą zainteresować bardziej zaawansowanych fotografów. Obydwa komplety zostały przygotowane w taki sposób, aby stanowiły pełny zestaw narzędzi niezbędnych do zajęcia się danym typem zdjęć.
0
Surface Book 2 - czy wszechstronna bestia Microsoftu zagrozi pozycji MacBooka?
0