Huawei Matebook X Pro, Matebook 14 i Matebook 13 - czy nowe chińskie notebooki zachwycą fotografów?
1
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
18 luty 2019
Popularność panchromatycznego filmu Kosmo Foto Mono 35 mm sprawiła, że producent postanowił rozpocząć także produkcję w wersji 120 do średnioformatowych aparatów.
0
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
15 luty 2019
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
0
Datacolor SpyderX - precyzja, wygoda i pełna kalibracja w niespełna dwie minuty
12 luty 2019
Firma Datacolor zaprezentowała zaawansowane kalibratory SpyderX w wersjach Pro i Elite. Nowe modele mają zapewniać optymalne połączenie pomiędzy szybkością i dokładnością a prostotą obsługi.
1
Chemia CineStill dostępna także w proszku. Czy w końcu zobaczymy ją na naszym rynku?
11 luty 2019
CineStill zyskało rozgłos dzięki filmom tworzonym na bazie materiałów wykorzystywanych w kinematografii. Od niedawna oferuje także ciekawą chemię, która teraz stanie się dużo bardziej dostępna.
1
Była parasolka, przyszła pora na… daszek. Camera Canopy to nowy pomysł na ochronę sprzętu przed deszczem
8 luty 2019
Gdy myśleliśmy, że już żadne akcesorium nie może nas zaskoczyć, pojawia się coś takiego. W dodatku może się rozsuwać, by ochronić także długie zoomy. Dzieło geniuszu czy szaleństwa?
2
Filtr IR Chrome - fotografia w podczerwieni i efekty jak z kultowego filmu Kodak Aerochrome
7 luty 2019
Filtr IR Chrome to cyfrowy odpowiednik Kodak Aerochrome - legendarnego materiału światłoczułego, który zapewniał spektakularne kolorystyczne efekty.
0
WANDRD VEER 18 - superlekki i kompaktowy, pompowany plecak na aparat
6 luty 2019
Mogłoby się wydawać, że dmuchane akcesoria sprawdzą się co najwyżej na plaży, tymczasem firma WANDRD oferuje je w funkcji ochraniającej sprzęt. Plecak VEER 18 ma być doskonałym kompaktowym akcesorium na krótkie wypady z aparatem.
0
Mały Osmo do wielkich nagrań
4 luty 2019
Jest zaskakująco mały i poręczny, ale pozwala na filmowanie z wyjątkową płynnością i w profesjonalnej jakości - oto DJI Osmo Pocket.
0
Bowens powraca i prezentuje nową wersję plenerowej lampy XMT500
0