Pixl-latr - niedrogi zestaw do digitalizacji negatywów. Także wielkoformatowych
0
Firma Aurora Aperture zaprezentowała drugą generację filtrów o zmiennej gęstości z rodziny PowerXND
19 czerwiec 2018
PowerXND-II 128 i PowerXND-II 2000 to dwa najnowsze modele filtrów szarych o zmiennej gęstości, które w sumie zapewnią regulację od -1 do aż -11 stopni ekspozycji.
0
MIOPS Capsule360 - system, który zastąpi zmotoryzowaną głowicę, jazdę i slider
18 czerwiec 2018
Różnego rodzaju jazdy i slidery to chleb powszedni większości osób zajmujących się filmowaniem. Do tej pory niewiele widzieliśmy jednak urządzeń, które łączyłoby wszystkie te światy w jednym systemie.
0
Tenba Cooper Backpack to funkcjonalny plecak fotograficzny na każdą okazję
13 czerwiec 2018
Odporna na warunki pogodowe konstrukcja, dwie komory z szybkim dostępem, jedna na sprzęt, druga na rzeczy osobiste, dodatkowe kieszenie na akcesoria i wygodny system nośny - to główne cechy plecaka z serii Tenba Cooper.
0
Fomei LED Wifi 100B i 210B - nowe lampy światła ciągłego do filmu i fotografii
12 czerwiec 2018
Fomei rozszerza swoją ofertę o dwa modele lamp LED z możliwością sterowania temperaturą barwową, komunikacja bezprzewodową i mocowaniem typu Bowens, które pozwoli na wygodne montowanie modyfikatorów.
0
Peak Design bezpłatnie wymieni wadliwe zaczepy V3 na nową wersję Anchor V4
12 czerwiec 2018
Ostatnio w sieci mogliśmy natrafić na komentarze o wadliwych zaczepach Anchor V3, gdzie cienka linka mocowania ulegała przetarciu. Teraz „wszyscy użytkownicy produktów z Anchor V3 mogą liczyć na otrzymanie bezpłatnego kompletu kotwic Anchor V4, w celu zastąpienia ich w posiadanych produktach“ - zaznacza producent.
0
Instant Magny 35 Instant Back to adapter do fotografii natychmiastowej, który przymocujesz do niemal każdego analoga na film 35 mm
12 czerwiec 2018
Zaprezentowany Instant Magny 35 Instant Back to rozwiązanie, którego świat fotografii jeszcze nie widział. Umożliwia korzystanie z analogowych aparatów i szybkie wywoływanie zdjęć natychmiastowych bez żadnych dodatkowych modyfikacji.
2
Nowe podróżnicze statywy w serii Manfrotto Befree - konstrukcja z włókna węglowego, głowica dla filmowców
8 czerwiec 2018
Seria Manfrotto Befree to jedne z najbardziej przyjaznych podróżnikom statywów na rynku, które łączą kompaktowe wymiary i niewielką wagę z dużą wytrzymałością. Nowe modele to propozycje dla najbardziej wymagających.
1
Kono! Rekorder i Monolit 64 - nowe filmy w ofercie
7 czerwiec 2018
Na rynku pojawiły się dwie nowe pozycje dla fanatyków fotografii analogowej. Filmy Kono! Rekorder i Monolit 64 to czarno-białe materiały o niskiej czułości, cięte z błon tworzonych na potrzeby niezwiązane z tradycyjną fotografią.
0
Nowe torby Tenba już na polskim rynku. Kolekcja Skyline, limitowana edycja Messenger DNA i plecaki typu Sling
0