Tuby świetlne Quadralite QLTP 10% taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Lipiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor lamp Quadralite informuje o czasowej promocji na tuby LED z serii QLTP. Do 20 lipca kupicie je z 10-procentowym rabatem.

Materiał partnera

Tuby świetlne Quadralite QLTP zaprojektowane zostały z myślą o realizacji najbardziej kreatywnych wizji. Dzięki zastosowaniu technologii Pixel, zaprogramowanym efektom specjalnym oraz pełnemu spektrum barw, te nowoczesne lampy LED otwierają nieograniczone możliwości twórcze! Między 8, a 20 lipca dostępne do nabycia w sklepie Quadralite i u dealerów marki z rabatem -10%!

Technologia PIXEL

Tuby Świetlne Quadralite QLTP wyróżniają się zastosowaniem technologii PIXEL, która pozwala na niezależne emitowanie różnych kolorów przez poszczególne punkty świetlne. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć dynamiczne efekty świetlne, takie jak pulsowanie, migotanie czy płynne przejścia kolorystyczne, nawet na poziomie pojedynczych pikseli.

Efekty Specjalne

Zaprogramowane efekty specjalne, umożliwiają kreatywną pracę. Użytkownicy mają do dyspozycji 10 różnych trybów, które można dowolnie modyfikować, regulując prędkość i natężenie światła. 

Cechy Główne

  • Temperatura barwowa: 2800K-8000K
  • Możliwość wyświetlania więcej niż jednego koloru jednocześnie
  • Sterowanie: panel LCD, aplikacja mobilna lub DMX
  • Płynna regulacja mocy: od 0 do 100%
  • CRI: 96
  • TLCI: 99

Modele w Ofercie

Oferta Promocyjna

Od 8 do 20 lipca tuby świetlne Quadralite QLTP są dostępne z rabatem -10% w sklepach partnerskich Quadralite oraz na stronie store.quadralite.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły