filmowanie

Wszystkie artykuły z tagiem: "filmowanie" w serwisie fotopolis.pl:
Poznaj obiektywy Sigma Cine. Bezpłatne seminarium dla filmowców w sklepach BEiKS
BEiKS zaprasza na bezpłatne spotkania szkoleniowe dotyczące obiektywów filmowych z linii Sigma Cine. Wydarzenia odbędą się 2 i 3 października w Warszawie i Kraśniku.
20 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
19 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Gudsen Moza Air 2 - ręczny gimbal o udźwigu 4,2 kg
Gimbale to jedne z najbardziej popularnych akcesoriów filmowych ostatnich lat. Pewnym problemem do niedawna był jednak ich udźwig. Raz na zawsze rozprawić ma się z nim nowy gimbal Gudsen, któremu przy okazji nie brakuje funkcjonalności.
13 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Oto 4 oświetleniowe sztuczki, dzięki którym lepiej opowiesz swoją filmową historię
Chcesz, aby Twoje filmy wyglądały jak kinowe produkcje? Zastosuj się do tych czterech rad dotyczących praktycznego oświetlenia sceny, a Twoje nagrania nabiorą rozmachu i głębi.
13 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Chcesz tworzyć filmy o podwójnej ekspozycji? Ten poradnik podpowie Ci, jak zacząć
Jeżeli kiedykolwiek chciałeś wykonać film o podwójnej ekspozycji, ale nie wiedziałeś jak się za to zabrać, to najnowszy wideoporadnik DSLR Video Shooter jest dla Ciebie. Caleb Pike podpowiada, jak tego dokonać bez dodatkowych świateł i zbędnego sprzętu.
25 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Fomei LED Wifi 100B i 210B - nowe lampy światła ciągłego do filmu i fotografii
Fomei rozszerza swoją ofertę o dwa modele lamp LED z możliwością sterowania temperaturą barwową, komunikacja bezprzewodową i mocowaniem typu Bowens, które pozwoli na wygodne montowanie modyfikatorów.
12 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Zobacz czym nakręcono filmy nominowane do tegorocznych Oscarów
Czy oglądając filmy też zastanawiacie się jakim sprzętem były realizowane? Oto czym nagrywano filmy nominowane do tegorocznych Oscarów. Czy znalazło się miejsce dla filmujących aparatów?
14 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Nadchodzi prawdziwa rewolucja. Czy już niebawem smartfonem nakręcimy film w 8K?
Prędkość zapisu w urządzeniach mobilnych może już wkrótce wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Zaprezentowano właśnie zupełnie nowy standard UFS 3.0, który ma oferować aż 2,9 GB/s transfer danych. Ale to nie wszystko.
5 Lut 2018
Michał Chrzanowski
3
Flick - Facebook wprowadza nową jednostkę czasu. Wszystko po to, by ułatwić pracę przy produkcji filmów
Choć często o tym zapominamy, Facebook to technologiczny gigant, którego aspiracje znacznie wykraczają poza temat mediów społecznościowych. Teraz w dość niekonwencjonalny sposób chce ułatwić pracę m.in. branży filmowej.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
DJI Mavic Air - zaawansowany dron filmowy, którego zmieścisz w kieszeni. Czy okaże się rewolucją?
Drony DJI bez wątpienia zrewolucjonizowały filmowanie z powietrza. Najnowszy model Mavic Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej i ma szansę stać się dla tego rynku tym, czym swojego czasu Canon 5D Mark II stał się dla aspirujących filmowców.
23 Sty 2018
Maciej Luśtyk
3