Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem

0

Autor: Krzysztof Mularczyk

23 Październik 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED

Namiot bezcieniowy Newell M40 to mobilne studio fotograficzne. Z jego pomocą wykonasz atrakcyjne zdjęcia produktowe na potrzeby aukcji internetowych oraz profesjonalnych katalogów. Zestaw zawiera komplet teł, mały statyw oraz własne oświetlenie LED.

Przenośne studio fotograficzne

Po rozłożeniu namiot bezcieniowy Newell M40 jest sześcianem o boku 44 cm i waży 2,6 kg. Posiada dwa "wejścia". Zdjęcia można wykonywać zarówno z góry, jak i z boku, na wprost lub pod kątem. Na przykład górne okno idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zdjęć typu "flat lay".

Lekka rama wykonana z aluminium ma zapewniać odpowiednią sztywność konstrukcji, a wytrzymały materiał poszycia odporność na uszkodzenia. Montaż namiotu jest prosty i szybki. Po złożeniu natomiast cały zestaw zajmuje niewiele miejsca. Bez problemu można więc zabrać go ze sobą na zlecenie fotograficzne u klienta.

Oświetlenie w zestawie

Namiot został wyposażony w dwa panele LED o maksymalnej jasności 8000 luksów. Świecą temperaturą barwową 5500 K z wysokim współczynnikiem oddania barw CRI na poziomie 92+. Nie wydzielają przy tym nadmiernej ilości ciepła. Można więc fotografować przez długie godziny, bez obaw o przegrzanie lampy, uszkodzenie namiotu, czy fotografowanego obiektu. Newell gwarantuje do 50 000 godzin bezawaryjnej i bezproblemowej pracy.

Co ważne, pozycję paneli można dowolnie regulować w celu osiągnięcia różnych setupów oświetleniowych. Wnętrze namiotu zostało ponadto pokryte specjalnym materiałem, który równomiernie rozprowadza generowane przez lampy światło. Dodatkowy dyfuzor pozwala z kolei uzyskać efekt rozproszonego, miękkiego oświetlenia, redukując przy tym powstawanie odblasków, odbić oraz cieni na fotografowanym produkcie.

Dodatkowe akcesoria i cena

W zestawie znajdują się trzy kolorowe tła (białe, czarne oraz pomarańczowe) wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na wilgoć i zagniecenia. Jest też niewielki statyw wraz z uchwytem na telefon komórkowy.

Newell M40 kosztuje 279 zł.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox UL150 - bezgłośna lampa o dużej mocy wchodzi na rynek
Godox UL150 - bezgłośna lampa o dużej mocy wchodzi na rynek
Cisza na planie! Godox wprowadza na polski rynek bezgłośną lampę światła ciągłego LED UL150 o mocy 150 W.
3
0
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0