WhiteBison SOOC Studio - przenośne studio do packshotów

WhiteBison SOOC Studio - przenośne studio do packshotów
WhiteBison to firma prowadzona przez studentów z RPA. Ich pierwszym produktem jest SOOC Studio, będące kompaktową i przenośną komorą bezcieniową, przeznaczoną do fotografii produktowej. Tym, co ją wyróżnią jest wbudowane oświetlenie niwelujące potrzebę korzystania z zewnętrznych lamp.
Lekkie, przenośne komory bezcieniowe nie są niczym nowym. Zwykle jednak problemem jest konieczność noszenia ze sobą zestawu lamp. Uporać się z tą kwestią postanowili studenci z RPA. Zaprojektowane przez nich WhiteBison SOOC Studio, to kompletne, wygodne i przenośne sudio, przeznaczone do fotografii produktowej. Złożone, ma wymiary zwykłej teczki. Po rozłożeniu i podłączeniu do źródła prądu, staje się bezcieniowym sześcianem o wymiarach 45 x 40 x 30.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Akcesorium wyposażone jest w równo oświetlające całą scenę taśmy LED o temperaturze 6000 K, a za tło służy łatwy do wyczyszczenia, eleastyczny plastik. Produkt można kupić za pośrednictwem strony internetowej producenta, jednak w związku z dużą popularnością już w kilka dni od premiery pierwsza seria została w całości wykupiona. Na razie też występują pewne ograniczenia co do opcji wysyłki. Według informacji udostępnionych przez firmę SOOC Studio powinno trafić do europejskiej sieci sprzedaży na początku zimy 2015.Za SOOC Studio zapłacimy 3,599 randów czyli około 290 dolarów. Nie wiemy jeszcze w jakiej cenie produkt będzie oferowany na rynku europejskim. Więcej informacji i przykładowe zdjęcia wykonane za pomocą studia znajdziecie na stronie whitebison.co.za.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8