Top Photographer Challenge to nowy „talent show“ na Instagramie, w którym każdy może wziąć udział

2
Michał Chrzanowski
18 Czerwiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Adorama powraca z kolejnym programem dla młodych talentów. Top Photographer Challenge prowadzony jest na Instagram TV (IGTV) w otwartej dla każdego formie comiesięcznych fotograficznych wyzwań.

Kiedy w 2016 roku Adorama wspólnie z Nigelem Barkerem, uznanym fotografem mody, wystartowała z programem Top Photographer nikt nie spodziewał się, że połączenie fotografii z popularnym formatem „talent show“ okaże się tak dużym sukcesem. Teraz duet powraca z Top Photographer Challenge, kolejnym ciekawym pomysłem, dzięki któremu mają znaleźć nową generację twórców treści.

- Niezależnie od tego, czy fotografujesz za pomocą telefonu, czy wysokiej klasy aparatu, możesz zgłosić się do Nigela, aby poddać swoje zdjęcie krytyce NA ŻYWO i wygrać miesięczną nagrodę - zaznaczają organizatorzy.

Do tej pory formuła Top Photographer Challenge była niespotykana. Program jest prowadzony w aplikacji Instagram TV (IGTV), a więc jest otwarty dla każdego. Pierwsze wyzwanie właśnie się rozpoczęło i powinno przypaść do gustu przede wszystkim portrecistom. Najlepsze zdjęcia konkursowe wystarczy do 5 lipca opublikować na swoim instagramowym profilu z oznaczeniem między innymi @adorama, @nigelbarker oraz wstawieniem #TopPhotographer oraz #TPCcloseup. Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 lipca na żywo na Instagramie i otrzyma aparat Canon EOS R z dwoma obiektywami i dodatkowymi akcesoriami (łączna wartość nagród to 5 tys. dolarów).

Wszystko co trzeba zrobić to wejść na dedykowaną stronę Adoramy i zapoznać się z comiesięcznymi fotograficznymi wyzwaniami oraz regulaminem konkursu.

zdjęcie główne: fot. Ben Dutton / Unsplash

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jesienne rabaty na aparaty i obiektywy Nikon - można oszczędzić do 1720 zł
Jesienne rabaty na aparaty i obiektywy Nikon - można oszczędzić do 1720 zł
Nikon ruszył z jesienno-zimowymi promocjami, którymi objętych jest kilkadziesiąt korpusów i obiektywów ze wszystkich systemów producenta. To doskonała okazja na zakup...
0
0
Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej OFFO 2019 - Pinhole na Górnym Śląsku
Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej OFFO 2019 - Pinhole na Górnym Śląsku
Już w tym tygodniu rozpocznie się festiwal fotograficzny, w którym rozumienie słowa aparat jest ograniczone tylko wyobraźnią twórców. Do końca listopada będzie można zobaczyć...
0
0
Ostatnie dni Vintage Photo Festival 2019. Oto dlaczego warto odwiedzić Bydgoszcz
Ostatnie dni Vintage Photo Festival 2019. Oto dlaczego warto odwiedzić Bydgoszcz
Międzynarodowy Festiwal Miłośników Fotografii Analogowej w Bydgoszczy to przedsięwzięcie zrodzone z pasji do fotografii oraz głębokiego przekonania o tym, że...
0
0
Powiązane artykuły