Top Photographer Challenge to nowy „talent show“ na Instagramie, w którym każdy może wziąć udział

2
Michał Chrzanowski
18 Czerwiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Adorama powraca z kolejnym programem dla młodych talentów. Top Photographer Challenge prowadzony jest na Instagram TV (IGTV) w otwartej dla każdego formie comiesięcznych fotograficznych wyzwań.

Kiedy w 2016 roku Adorama wspólnie z Nigelem Barkerem, uznanym fotografem mody, wystartowała z programem Top Photographer nikt nie spodziewał się, że połączenie fotografii z popularnym formatem „talent show“ okaże się tak dużym sukcesem. Teraz duet powraca z Top Photographer Challenge, kolejnym ciekawym pomysłem, dzięki któremu mają znaleźć nową generację twórców treści.

- Niezależnie od tego, czy fotografujesz za pomocą telefonu, czy wysokiej klasy aparatu, możesz zgłosić się do Nigela, aby poddać swoje zdjęcie krytyce NA ŻYWO i wygrać miesięczną nagrodę - zaznaczają organizatorzy.

Do tej pory formuła Top Photographer Challenge była niespotykana. Program jest prowadzony w aplikacji Instagram TV (IGTV), a więc jest otwarty dla każdego. Pierwsze wyzwanie właśnie się rozpoczęło i powinno przypaść do gustu przede wszystkim portrecistom. Najlepsze zdjęcia konkursowe wystarczy do 5 lipca opublikować na swoim instagramowym profilu z oznaczeniem między innymi @adorama, @nigelbarker oraz wstawieniem #TopPhotographer oraz #TPCcloseup. Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 lipca na żywo na Instagramie i otrzyma aparat Canon EOS R z dwoma obiektywami i dodatkowymi akcesoriami (łączna wartość nagród to 5 tys. dolarów).

Wszystko co trzeba zrobić to wejść na dedykowaną stronę Adoramy i zapoznać się z comiesięcznymi fotograficznymi wyzwaniami oraz regulaminem konkursu.

zdjęcie główne: fot. Ben Dutton / Unsplash

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Spotkanie z Justyną Mielnikiewicz. Dowiedz się jak powstawała jedna z najważniejszych książek fotograficznych ostatniego roku
Spotkanie z Justyną Mielnikiewicz. Dowiedz się jak powstawała jedna z najważniejszych książek...
Życie Ukrainy Justyna Mielnikiewicz dokumentuje nieprzerwanie od 2008 roku. Wieloletnia praca zaowocowała wyjątkowym projektem, który pod koniec zeszłego roku został...
4
0
Jesteś kobietą i fotografujesz? Dzięki Female in Focus masz szansę pokazać swoje zdjęcia w Nowym Jorku
Jesteś kobietą i fotografujesz? Dzięki Female in Focus masz szansę pokazać swoje zdjęcia w Nowym...
Female In Focus to konkurs stworzony z myślą o promowaniu fotografii wykonywanej przez kobiety. Zdjęcia 20 najlepszych autorek będą przez miesiąc prezentowane na...
110
1
Iluzoryczna wolność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka. Od 16 stycznia w galerii Pop-up Ogrodowa8
Iluzoryczna wolność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka. Od 16 stycznia w galerii Pop-up Ogrodowa8
Po wakacyjnym debiucie wystawy “Zamknięte” w Leica 6x7 Gallery, projekt fotografia i podróżnika Patryka Bułhaka trafia do Łodzi. Wernisaż już w czwartek o...
28
0
Powiązane artykuły