Top Photographer Challenge to nowy „talent show“ na Instagramie, w którym każdy może wziąć udział

Top Photographer Challenge to nowy „talent show“ na Instagramie, w którym każdy może wziąć udział

Adorama powraca z kolejnym programem dla młodych talentów. Top Photographer Challenge prowadzony jest na Instagram TV (IGTV) w otwartej dla każdego formie comiesięcznych fotograficznych wyzwań.

Kiedy w 2016 roku Adorama wspólnie z Nigelem Barkerem, uznanym fotografem mody, wystartowała z programem Top Photographer nikt nie spodziewał się, że połączenie fotografii z popularnym formatem „talent show“ okaże się tak dużym sukcesem. Teraz duet powraca z Top Photographer Challenge, kolejnym ciekawym pomysłem, dzięki któremu mają znaleźć nową generację twórców treści.

- Niezależnie od tego, czy fotografujesz za pomocą telefonu, czy wysokiej klasy aparatu, możesz zgłosić się do Nigela, aby poddać swoje zdjęcie krytyce NA ŻYWO i wygrać miesięczną nagrodę - zaznaczają organizatorzy.

Do tej pory formuła Top Photographer Challenge była niespotykana. Program jest prowadzony w aplikacji Instagram TV (IGTV), a więc jest otwarty dla każdego. Pierwsze wyzwanie właśnie się rozpoczęło i powinno przypaść do gustu przede wszystkim portrecistom. Najlepsze zdjęcia konkursowe wystarczy do 5 lipca opublikować na swoim instagramowym profilu z oznaczeniem między innymi @adorama, @nigelbarker oraz wstawieniem #TopPhotographer oraz #TPCcloseup. Zwycięzca zostanie ogłoszony 10 lipca na żywo na Instagramie i otrzyma aparat Canon EOS R z dwoma obiektywami i dodatkowymi akcesoriami (łączna wartość nagród to 5 tys. dolarów).

Wszystko co trzeba zrobić to wejść na dedykowaną stronę Adoramy i zapoznać się z comiesięcznymi fotograficznymi wyzwaniami oraz regulaminem konkursu.

zdjęcie główne: fot. Ben Dutton / Unsplash

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4