JOBY prezentuje nową linię statywów GorillaPod 3K PRO

0
Michał Chrzanowski
27 Czerwiec 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Zaawansowany statyw, kompaktowa głowica kulowa i elastyczny statyw przeznaczony dla vlogerów - oto trzy elastyczne rozwiązania, które tworzą najnowszą serię GorillaPod 3K PRO.

Seria GorillaPod zdążyła już przekonać do siebie niemałą grupę odbiorców. Popularność zdobyła dzięki niecodziennej konstrukcji. Oryginalne statywy JOBY pozwalają na zamocowanie aparatu za pomocą trzech elastycznych i kulowych ramion do niemal każdej powierzchni - do gałęzi drzewa, latarni, poręczy, czy umożliwiają nawet stabilne rozłożenie na najbardziej nierównym terenie. Oferta firmy powiększyła się o nową linię GorillaPod 3K PRO, w której skład wchodzi: zaawansowany statyw zaprojektowany z myślą o bezlusterkowcach, kompaktowa głowica kulowa i elastyczny statyw przeznaczony dla vlogerów.

- Firma nigdy nie przestała rozwijać swoich produktów i słynie z innowacyjnych rozwiązań dla fotografów, blogerów, influencerów oraz YouTuberów. Ponieważ aparaty stają się coraz bardziej wyrafinowane pod względem konstrukcji, materiałów i wydajności wzrosło zapotrzebowanie na lepsze narzędzia stabilizujące i statywy. Nowa seria 3K PRO jest idealnym profesjonalnym rozwiązaniem z przeznaczeniem do bezlusterkowców - zaznacza producent.

Statyw GorillaPod 3K PRO

Jest to zaawansowany statyw GorillaPod opracowany specjalnie dla użytkowników zaawansowanych bezlusterkowców o łącznej wadze do 3 kg. Został wyposażony w elastyczne nogi wykonane z metalowych modułów pokrytych miękkim tworzywem, które można owinąć wokół słupów lub gałęzi drzew. Może być również używany w pozycji stojącej jako zwykły statyw lub trzymany jako ręczny uchwyt.

GorillaPod 3K Pro Rig

To z kolei rozwiązanie przeznaczone dla vlogerów i innych twórców. Łączy w sobie najnowszy zestaw GorillaPod 3K Pro z 2 dodatkowymi elastycznymi ramionami, które można wykorzystać do montażu akcesoriów takich jak oświetlenie i mikrofony. Został opracowany z myślą o lustrzankach lub bezlusterkowcach o wadze nie przekraczającej 3 kg.

GorillaPod Ballhead 3K Pro

Ostatnią z zaprezentowanych nowości jest kompaktowa głowica kulowa z przeznaczeniem pod cyfrowe lustrzanki (maksymalna waga zestawy to 3 kg). Posiada solidne, pojedyncze pokrętło regulacyjne, które umożliwia precyzyjne pozycjonowanie we wszystkich osiach. Jest również wyposażona w montaż kompatybilny ze szwajcarskim systemem szybkiego zwalniania Arca, który doskonale współgra ze współczesnymi bezlusterkowcami.

Po więcej informacji o najnowszych produktach z serii GorillaPod 3K PRO odsyłamy na stronę Focus Nordic - oficjalnego dystrybutora rozwiązań JOBY.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
1
0
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
49
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
11
0