Joby GorillaPod Micro - statyw częścią aparatu

Firma Joby zaprezentowała GorillaPod Micro, czyli nietypowy statyw, który po złożeniu staje się niemal częścią aparatu. Dostępne są dwie wersje - mniejsza na aparaty kompaktowe i większa, przeznaczona dla bezlusterkowców.

Joby GorillaPod Micro to nowa seria nietypowych statywów, które po złożeniu stają się praktycznie częścią aparatu. Zostały zaprojektowane w ten sposób, by nosić je przypęte do aparatów cały czas. Dostępne są dwa rozmiary: kosztujący 20 dolarów Joby GorillaPod Micro 250 (o udźwigu 250 gramów) oraz GorillaPod Micro 800 (o udźwigu 800 gramów) warty 30 dolarów. Ten pierwszy nadaje się wyłącznie do niewielkich kompaktów, natomiast drugi poradzi sobie z większością bezlusterkowców.
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1