Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Joby Gorillacam - większe możliwości fotograficzne iPhone'a

0

Autor: Michal Grzegorczyk

11 Grudzień 2009
Artykuł na: minutę
Firma Joby poszła za ciosem i po tym jak zaprezentowała mały statyw z serii Gorillapod dla telefonów komórkowych, teraz przygotowała aplikację rozszerzającą fotograficzne możliwości iPhone'a. Program Gorillacam pozwala na fotografowanie z samowyzwalaczem, interwałometrem, użycie zdjęć seryjnych, siatki ułatwiającej kompozycję i elektronicznej poziomicy. Aplikacja jest darmowa.

Kilkanaście tygodni temu prezentowaliśmy najmniejszy statyw firmy Joby z serii Gorillapod. {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=9699;Gorillamobile współpracuje z telefonami komórkowymi, w tym z iPhonem 3G/3GS. Firma poszła za ciosem i przygotowała aplikację znacznie rozszerzającą możliwości aparatu w telefonie Apple'a.

Gorillamobile pozwala na fotografowanie w trybie seryjnym (1,6 kl/s) i burst (3 klatki po jednym wyzwoleniu migawki). Użytkownik może też skorzystać z elektronicznej poziomicy, siatki ułatwiającej kadrowanie, samowyzwalacza i interwałometru. Kolejną nową funkcją jest Press Anywhere, dzięki której wyzwolenie migawki następuje po dotknięciu jakiegokolwiek miejsca na ekranie iPhone'a. Program jest darmowy, można go pobrać z App Store'a.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. Do końca roku kupicie je w rekordowo niskich cenach.
32
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)