Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Gorillamobile 3G/3GS - stabilna komórka

0

Autor: Michal Grzegorczyk

7 Październik 2009
Artykuł na: minutę
Gorillamobile to kolejne wcielenie Gorillapodów produkowanych przez firmę Joby. Nietypowe statywy zdobyły sporą popularność dzięki możliwościom jakie oferują. Można je zamontować praktycznie wszędzie. Zaprezentowana ostatnio wersja została stworzona z myślą o iPhone'ach i innych fotografujących i filmujących komórkach - coraz popularniejszych narzędziach rejestrujących obrazy w rękach amatorów.

Statywy Gorillapod firmy Joby odniosły sukces dzięki nietypowym możliwościom jakie stwarzają. Aparat może być zamontowanany na gałęzi drzewa, kierownicy roweru, latarni - wszędzie tam, gdzie znajdzie się coś, wokół czego można opleść nogi statywu. Do tej pory dostępna była wersja podstawowa i większa, {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=7974;na ciężkie lustrzanki. Brakowało małego statywu dopasowanego rozmiarami do filmujących i robiących zdjęcia komórek.

Gorillamobile 3G/3GS wypełnia tę lukę. Statyw mierzy 15 centymetrów i waży 63 gramy. W komplecie ma uchwyt dedykowany do iPhone'a 3G/3GS, uniwersalny adapter do innych komórek i dwa zdejmowane klipsy. Gorillamobile trafi do sprzedaży w Europie przed końcem października. Ma kosztować niecałe 35 euro.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły