Joby

Wszystkie artykuły z tagiem: "Joby" w serwisie fotopolis.pl:
Joby GripTight XL. Smartfon na statywie
Każdy kto wpadł na pomysł umieszczenia smartfona na statywie wie, że nie jest to wcale banalne zadanie. Rozwiązaniem może być uniwersalny uchwyt Joby GripTight XL, który poradzi sobie z urządzeniami o szerokości od 69 do 99 milimetrów.
24 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Joby Action - rodzina mocowań do kamerek sportowych
W ofercie firmy Joby pojawiła się ciekawa seria mocowań przeznaczonych do kamerek sportowych typu GoPro. Wykorzystują one uchwyt Action Clamp, sztywne ramię Locking Arm lub elastyczne GorillaPod Arm.
4 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Nowe paski Joby
Firma Joby wprowadziła na rynek dwa nowe paski - UltraFit z mocowaniem UltraPlate, pasującym do każdego statywu oraz pasek na nadgarstek DSLR Wrist Strap z systemem automatycznego zacisku.
23 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
Nowa linia komfortowych pasków do aparatów od Joby
Joby, marka znana z produkcji statywów GorillaPod, poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych fotografów. Pasują zarówno do aparatów kompaktowych, jak i zaawansowanych lustrzanek.
4 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Joby GripTight - statywy do telefonów komórkowych
Joby - producent ciekawych statywów fotograficznych - zaprezentował trzy nowe akcesoria dedykowane do telefonów komórkowych. Dwa statywy i uchwyt do smartfonów pozwolą na bardziej kreatywne podejście do fotografii telefonami.
26 Lis 2012
Marcin Falana
0
Joby GorillaPod Micro - statyw częścią aparatu
Firma Joby zaprezentowała GorillaPod Micro, czyli nietypowy statyw, który po złożeniu staje się niemal częścią aparatu. Dostępne są dwie wersje - mniejsza na aparaty kompaktowe i większa, przeznaczona dla bezlusterkowców.
30 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Joby w rękach DayMen Group
DayMen Group przejęło firmę Joby, znaną między innymi z produkcji elastycznych statywów GorillaPod. DayMen Group to z kolei producent oraz dystrybutor wysokiej jakości akcesoriów do ochrony sprzętu fotograficznego, komputerowego oraz elektroniki.
13 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Gorillamobile 3G/3GS - stabilna komórka
Gorillamobile to kolejne wcielenie Gorillapodów produkowanych przez firmę Joby. Nietypowe statywy zdobyły sporą popularność dzięki możliwościom jakie oferują. Można je zamontować praktycznie wszędzie. Zaprezentowana ostatnio wersja została stworzona z myślą o iPhone'ach i innych fotografujących i filmujących komórkach - coraz popularniejszych narzędziach rejestrujących obrazy w rękach amatorów.
7 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Gorillapod Focus - udźwignie najcięższą lustrzankę
Firma Joby, producent oryginalnych statywów Gorillapod, zaprezentowała nowy model przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych lustrzanek i kamer wideo.
8 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0