Nowa linia komfortowych pasków do aparatów od Joby

0
Patrycja Tuszyńska
4 Grudzień 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Joby, marka znana z produkcji statywów GorillaPod, poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych fotografów. Pasują zarówno do aparatów kompaktowych, jak i zaawansowanych lustrzanek.


Marka Joby wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych - 3-Way Camera Strap i UltraFit Sling Strap, które pasują zarówno do kompaktów, jak i zaawansowanych lustrzanek. Paski dostosowują się do kształtu ciała i nie krępują ruchów użytkownika, jednocześnie zapewniając szybki i wygodny dostęp do aparatu.UltraFit Sling Strap odpowiada na indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn. Zastosowano w nim technologię, która minimalizuje wagę sprzętu, zapobiega zwijaniu się poduszki naramiennej i zapewnia komfortowe noszenie aparatu. Dzięki systemowi SpeedCinch, kiedy nadarza się okazja do wykonania zdjęcia, system automatycznie wydłuża pasek. Z kolei 3-Way Camera Strap pozwala na noszenie sprzętu na trzy różne sposoby - na nadgarstku, ramieniu lub szyi.Pasek UltraFit Sling Strap dostępny jest w dwóch wersjach - dla kobiet i mężczyzn, w cenie ok. 50 dolarów, z kolei 3-Way Camera Strap dostępny jest w cenie ok. 40 dolarów. Więcej informacji można znaleźć na stronie joby.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)