Nowa linia komfortowych pasków do aparatów od Joby

Joby, marka znana z produkcji statywów GorillaPod, poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych fotografów. Pasują zarówno do aparatów kompaktowych, jak i zaawansowanych lustrzanek.


Marka Joby wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych - 3-Way Camera Strap i UltraFit Sling Strap, które pasują zarówno do kompaktów, jak i zaawansowanych lustrzanek. Paski dostosowują się do kształtu ciała i nie krępują ruchów użytkownika, jednocześnie zapewniając szybki i wygodny dostęp do aparatu.UltraFit Sling Strap odpowiada na indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn. Zastosowano w nim technologię, która minimalizuje wagę sprzętu, zapobiega zwijaniu się poduszki naramiennej i zapewnia komfortowe noszenie aparatu. Dzięki systemowi SpeedCinch, kiedy nadarza się okazja do wykonania zdjęcia, system automatycznie wydłuża pasek. Z kolei 3-Way Camera Strap pozwala na noszenie sprzętu na trzy różne sposoby - na nadgarstku, ramieniu lub szyi.Pasek UltraFit Sling Strap dostępny jest w dwóch wersjach - dla kobiet i mężczyzn, w cenie ok. 50 dolarów, z kolei 3-Way Camera Strap dostępny jest w cenie ok. 40 dolarów. Więcej informacji można znaleźć na stronie joby.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1