Nowa linia komfortowych pasków do aparatów od Joby

Joby, marka znana z produkcji statywów GorillaPod, poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych, które zostały zaprojektowane specjalnie dla aktywnych fotografów. Pasują zarówno do aparatów kompaktowych, jak i zaawansowanych lustrzanek.


Marka Joby wprowadza na rynek dwa systemy pasków fotograficznych - 3-Way Camera Strap i UltraFit Sling Strap, które pasują zarówno do kompaktów, jak i zaawansowanych lustrzanek. Paski dostosowują się do kształtu ciała i nie krępują ruchów użytkownika, jednocześnie zapewniając szybki i wygodny dostęp do aparatu.UltraFit Sling Strap odpowiada na indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn. Zastosowano w nim technologię, która minimalizuje wagę sprzętu, zapobiega zwijaniu się poduszki naramiennej i zapewnia komfortowe noszenie aparatu. Dzięki systemowi SpeedCinch, kiedy nadarza się okazja do wykonania zdjęcia, system automatycznie wydłuża pasek. Z kolei 3-Way Camera Strap pozwala na noszenie sprzętu na trzy różne sposoby - na nadgarstku, ramieniu lub szyi.Pasek UltraFit Sling Strap dostępny jest w dwóch wersjach - dla kobiet i mężczyzn, w cenie ok. 50 dolarów, z kolei 3-Way Camera Strap dostępny jest w cenie ok. 40 dolarów. Więcej informacji można znaleźć na stronie joby.com.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0