pasek

Wszystkie artykuły z tagiem: "pasek" w serwisie fotopolis.pl:
Nowe paski Stroppa Flat - cieńsze i bardziej elastyczne
Polska marka Stroppa rozszerza swoją ofertę o nowe paski, które mają być jeszcze wygodniejsze. Pojawia się także wersja przeznaczona do noszenia aparatu na nadgarstku.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Rock n Roll The Hendrix - skórzane paski dla wymagających fotografów
Najnowsza kolekcja The Hendrix to trzy skórzane fotograficzne paski, które odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i niebanalnym designem.
3 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Skórzane paski COOPH to elegancja i funkcjonalność w jednym
Uwielbiacie styl retro i chcecie nadać swoim aparatom wyjątkowego stylu i elegancji? Jeśli tak to nowe skórzane paski firmy COOPH powinny Was zainteresować.
2 Lut 2017
Michał Chrzanowski
1
Stroppa - wytrzymałe i stylowe paski fotograficzne
Jeżeli poszukujecie ciekawych akcesoriów do waszych aparatów to mamy dobrą wiadomość. Stroppa to debiutujący właśnie na polskim rynku producent wytrzymałych, a przy tym stylowych pasków wykonanych z liny oraz naturalnej skóry.
28 Lis 2016
Michał Chrzanowski
1
Ponte Lift-Strap - pasek, który odciąży szyję podczas fotograficznych spacerów
Z bólami szyi zawzięcie walczą producenci bezlusterkowców, jednak nawet stosunkowo lekki aparat po kilku godzinach noszenia na pasku zdaje się ważyć kilkukrotnie więcej niż na początku. Dzięki sprytnemu paskowi Ponte noszenie nawet ciężkich lustrzanek przestanie być problemem.
7 Lip 2016
Maciej Luśtyk
9
Mettle Speed Strap - fotograficzny pasek na rower
Zaczyna się sezon rowerowy. Jak wygodnie i bezpiecznie zabrać ze sobą aparat na wycieczkę? Pomoże Wam w tym specjalny pasek firmy Mettle Cycling.
28 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
3
4V Design Sella - włoska elegancja połączona z funkcjonalnością
W ofercie firmy 4V Design pojawiła się nowa linia ekskluzywnych skórzanych pasków fotograficznych. Zaprezentowana kolekcja Sella powinna skusić niejednego profesjonalistę, który poszukuje stylowego uzupełnienia dla swojego aparatu.
23 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Holdfast Maven - ekskluzywny pas dla wymagających
Firma Holdfast zaprezentowała nowy pas fotograficzny. Model Maven to wykonany ze skóry wąski pas, który może okazać się ciekawą propozycją dla tych osób, które chcą nadać swoim aparatom wyjątkowego stylu i elegancji.
12 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Hold Fast Sightseer Sling - stylowy i funkcjonalny pas fotograficzny
Na rynku fotograficznym pojawia się coraz więcej eleganckich, a przy tym bardzo praktycznych akcesoriów. Amerykańska firma Hold Fast zaprezentowała nowy model pasa zaprojektowany z myślą o wymagających fotografach, dla których poza funkcjonalnością liczy się także niepowtarzalny wygląd.
27 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Eupidere - ekskluzywne paski dla wymagających
Skórzane paski fotograficzne Eupidere to bardzo ciekawa propozycja dla tych osób, które chcą nadać swoim aparatom wyjątkowego stylu i elegancji. W ofercie firmy znajdują się dwa modele, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Paski będą stanowić świetne estetyczne uzupełnienie dla współczesnych bezlusterkowców stylizowanych na aparaty analogowe.
12 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0