GGS Fotospeed F1 - funkcjonalny pas na ramię

0
Maciej Luśtyk
29 Czerwiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W ofercie firmy Foxfoto pojawił się pas naramienny GGS Fotospeed F1 Black Kingkong. Pas wykonany z wysokiej jakości materiałów oferuje wygodny i szybki system montażu i regulacji. Dodatkowo mocowanie wyposażone jest w stopkę pozwalającą na szybki montaż aparatu w statywie.
Pasek naramienny GGS Fotospeed F1 Black Kingkong posiada możliwość płynnej regulacji długości za pomocą klamer, a aparat montujemy do niego za pośrednictwem metalowej śruby z gwintem statywowym. Dodatkowo mocowanie wyposażone jest w stopkę w standardzie Arca-Swiss, co pozwoli na szybki montaż w statywie. Według producenta aparat zamontowany do pasa przylega do ciała i nie przemieszcza się podczas aktywności, dzięki czemu nie trzeba będzie go przytrzymywać.
Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Akcesorium wykonano z wysokiej jakości materiału. Części metalowe wykonano z lotniczego aluminium i stopów cynkowych, natomiast sam pas zrobiono z neoprenu. Komfort użytkowania zwiększają dodatkowo kieszenie powietrzne. Całkowita długość pasa to 190 cm, a jego waga to 270 g.Więcej informacji znajdziecie na stronie foxfoto.pl

Informacja prasowa:

GGS FOTOSPEED F1 - Pasek na ramię
Pasek naramienny GGS FOTOSPEED F1 Black Kingkong zapewnia dużą wygodę fotografowania w ruchu, pozwalając zaoszczędzić czas, potrzebny na schowanie sprzętu do torby czy plecaka. Używając paska FOTOSPEED F1, mamy pewność, że nasz aparat zabezpieczony jest przed upadkiem i może być użyty w każdym momencie, nie ograniczając przy tym swobody ruchu.

Pasek naramienny FOTOSPEED F1 posiada możliwość płynnej regulacji długości za pomocą klamer. FOTOSPEED F1 mocowany jest do aparatu za pośrednictwem metalowej śruby z gwintem statywowym 1/4 cala, zapewniającej bezpieczeństwo sprzętu.


Cechy:
Stabilizacja - dzięki szybkiej blokadzie, aparat przylega do ciała i nie przemieszcza się podczas aktywności, nie ma potrzeby przytrzymywania go ręką.
Bezpieczeństwo - wysokiej jakości materiały zapewniają bezpieczeństwo sprzętu, wiele części wykonano z lotniczego aluminium. Specjalna powłoka zapobiega podrażnieniom skóry. Dodatkowy pasek bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym rozpięciem.
Funkcjonalność - dzięki swej konstrukcji pasek sam dopasowuje się do ciała, pasek naramienny posiada kieszenie powietrzne zapewniającą wysoką wygodę. Mocowanie wyposażone jest w stopkę zgodną ze standardem Arca-Swiss.


Specyfikacja:
{ITL|- Pas naramienny wykonany z neoprenu z dodatkowymi kieszeniami powietrznymi
- Paski wykonane z balistycznego nylonu
- Części metalowe wykonane z lotniczego aluminium i stopów cynkowych
- Mocowanie w standardzie Arca-Swiss
- Długość całkowita: 190 cm
- Długość samoczynnego dopasowania: 40 cm
- Waga: 270 g

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)