Szybkozłączki Vi Vante do pasków fotograficznych - dziwactwo czy praktyczny gadżet?

Autor: Andrzej Wencel

12 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

W pewnych kręgach paski do aparatu to nie tylko narzędzie do jego wygodnego noszenia, ale też forma biżuterii. Myślę że firma Vi Vante doskonale wstrzeli się w gusta użytkowników aparatów dalmierzy, tych z czerwoną kropka i tych trochę udawanych na „F”.

Marka Vi Vante zajmuje się produkcją ekskluzywnych dodatków do aparatów fotograficznych. W ofercie znajdziecie paski, torby, pokrowce i spusty. Wszystko wykonane z dużą dbałością o detal i jakość. Prezes firmy Scott Morvay tłumaczy, że jako entuzjasta fotografii miał problem z dobraniem odpowiednich akcesoriów do swojej Leiki dlatego postanowił stworzyć własne. 

Dla praktyków i tych, co po prostu lubią się pokazać

Tak już jest, że część użytkowników aparatów nie oczekuje od paska tylko wygody w przenoszeniu, ale traktuje go też, jak formę ozdoby. W przypadku nowych szybkozłączek Vi Vante wygrywają wszyscy. Praktycy docenią możliwość szybkiego odpięcia aparatu, np. kiedy chcą się przerzucić na nagrywanie video czy też z dowolnego innego powodu. Natomiast więźniowie mody będą mogli dopasowywać kolor paska do ubioru lub koloru przykręcanego spustu.

Cena i dostępność

Akcesorium kosztuje 25 dolarów (ok. 100zł) i jeśli chcecie możecie je zamówić tutaj prosto z Florydy. 

Więcej informacji o akcesoriach marki znajdziecie na stronie vi-vante.com i instagramie marki.

Skopiuj link

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Profoto B10Xi B10X Plus - błysk 250 i 500 Ws w lekkim oraz kompaktowym wydaniu
Profoto B10Xi B10X Plus - błysk 250 i 500 Ws w lekkim oraz kompaktowym wydaniu
Dwie nowe lampy dla twórców foto i wideo prezentuje Profoto. B10Xi B10X Plus to lekkie głowice błyskowe z wydajnym światłem ciągłym, w naprawdę kompaktowej odsłonie.
6
DJI OM 5 - 3-osiowy gimbal i selfie stick do smartfonów w jednym
DJI OM 5 - 3-osiowy gimbal i selfie stick do smartfonów w jednym
DJI prezentuje kolejną generację smartfonowego gimbala z serii OM (Osmo Mobile). Stabilizator otrzymuje wbudowany wysięgnik , nowe funkcję i wygodniejszą...
9
Nowa generacja kart Samsung Pro Plus i Evo Plus - nośniki dla twórców teraz bardziej wydajne
Nowa generacja kart Samsung Pro Plus i Evo Plus - nośniki dla twórców teraz bardziej wydajne
Samsung zaprezentował najnowsze karty pamięci microSD i SD z serii PRO Plus i EVO Plus, stworzone dla profesjonalistów, entuzjastów fotografii, filmowców i twórców...
8
Powiązane artykuły