Nowe paski Joby

Firma Joby wprowadziła na rynek dwa nowe paski - UltraFit z mocowaniem UltraPlate, pasującym do każdego statywu oraz pasek na nadgarstek DSLR Wrist Strap z systemem automatycznego zacisku.
Joby UltraFit Hand Strap


Firma Joby wprowadza na rynek dwa nowe paski. Joby UltraFit Hand Strap z mocowaniem UltraPlate pozwala fotografom na przejście z fotografowania "z ręki" do komponowania ujęć ze statywu. To połączenie paska na rękę i mocowania do statywu z funkcją szybkiego zwolnienia. Joby UltraFit Hand Strap jest kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi. Pasek ma dawać swobodę podczas fotografowania z ręki i ze statywu. Joby UltraFit wykonany został w technologii Layered-Pad Technology, zapewniającej komfort użytkowania połączony z dopasowaniem do dłoni.

Joby DSLR Wrist Strap


Druga nowość to pasek na nadgarstek Joby DSLR Wrist Strap, który ma zabezpieczać aparat przed upuszczeniem i zniszczeniem. To pasek z systemem samozaciskowym zaprojektowany do lustrzanek cyfrowych i bezlusterkowców. Akcesorium ma zapewniać bezpieczeństwo podczas przenoszenia aparatu. Pasek wykonany jest z bardzo mocnego materiału wykończonego miękkim poszyciem. System bezpieczeństwa został tak pomyślany, aby automatycznie zaciskać pasek w momencie upuszczenia aparatu. Pasek DSLR Wrist Strap produkowany jest w jednym rozmiarze. Dostępne są dwa kolory: ciemno szary i jaskrawo zielony.

Więcj informacji na stronach:
joby.com/camera-straps/ultrafit-hand-strap-with-ultraplate
joby.com/camera-straps/dslr-wrist-strap
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8