Nowe paski Joby

0

Autor: Marcin Grabowiecki

23 Wrzesień 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Joby wprowadziła na rynek dwa nowe paski - UltraFit z mocowaniem UltraPlate, pasującym do każdego statywu oraz pasek na nadgarstek DSLR Wrist Strap z systemem automatycznego zacisku.
Joby UltraFit Hand Strap

Firma Joby wprowadza na rynek dwa nowe paski. Joby UltraFit Hand Strap z mocowaniem UltraPlate pozwala fotografom na przejście z fotografowania "z ręki" do komponowania ujęć ze statywu. To połączenie paska na rękę i mocowania do statywu z funkcją szybkiego zwolnienia. Joby UltraFit Hand Strap jest kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi. Pasek ma dawać swobodę podczas fotografowania z ręki i ze statywu. Joby UltraFit wykonany został w technologii Layered-Pad Technology, zapewniającej komfort użytkowania połączony z dopasowaniem do dłoni.

Joby DSLR Wrist Strap

Druga nowość to pasek na nadgarstek Joby DSLR Wrist Strap, który ma zabezpieczać aparat przed upuszczeniem i zniszczeniem. To pasek z systemem samozaciskowym zaprojektowany do lustrzanek cyfrowych i bezlusterkowców. Akcesorium ma zapewniać bezpieczeństwo podczas przenoszenia aparatu. Pasek wykonany jest z bardzo mocnego materiału wykończonego miękkim poszyciem. System bezpieczeństwa został tak pomyślany, aby automatycznie zaciskać pasek w momencie upuszczenia aparatu. Pasek DSLR Wrist Strap produkowany jest w jednym rozmiarze. Dostępne są dwa kolory: ciemno szary i jaskrawo zielony.

Więcj informacji na stronach:

joby.com/camera-straps/ultrafit-hand-strap-with-ultraplate

joby.com/camera-straps/dslr-wrist-strap

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
2
1
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze...
0
0
Powiązane artykuły