Nowe paski Joby

0
Marcin Grabowiecki
23 Wrzesień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Joby wprowadziła na rynek dwa nowe paski - UltraFit z mocowaniem UltraPlate, pasującym do każdego statywu oraz pasek na nadgarstek DSLR Wrist Strap z systemem automatycznego zacisku.
Joby UltraFit Hand Strap


Firma Joby wprowadza na rynek dwa nowe paski. Joby UltraFit Hand Strap z mocowaniem UltraPlate pozwala fotografom na przejście z fotografowania "z ręki" do komponowania ujęć ze statywu. To połączenie paska na rękę i mocowania do statywu z funkcją szybkiego zwolnienia. Joby UltraFit Hand Strap jest kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi. Pasek ma dawać swobodę podczas fotografowania z ręki i ze statywu. Joby UltraFit wykonany został w technologii Layered-Pad Technology, zapewniającej komfort użytkowania połączony z dopasowaniem do dłoni.

Joby DSLR Wrist Strap


Druga nowość to pasek na nadgarstek Joby DSLR Wrist Strap, który ma zabezpieczać aparat przed upuszczeniem i zniszczeniem. To pasek z systemem samozaciskowym zaprojektowany do lustrzanek cyfrowych i bezlusterkowców. Akcesorium ma zapewniać bezpieczeństwo podczas przenoszenia aparatu. Pasek wykonany jest z bardzo mocnego materiału wykończonego miękkim poszyciem. System bezpieczeństwa został tak pomyślany, aby automatycznie zaciskać pasek w momencie upuszczenia aparatu. Pasek DSLR Wrist Strap produkowany jest w jednym rozmiarze. Dostępne są dwa kolory: ciemno szary i jaskrawo zielony.

Więcj informacji na stronach:
joby.com/camera-straps/ultrafit-hand-strap-with-ultraplate
joby.com/camera-straps/dslr-wrist-strap

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
3
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Powiązane artykuły