Joby Action - rodzina mocowań do kamerek sportowych

0
Michal Grzegorczyk
4 Marzec 2014
Artykuł na: minutę
W ofercie firmy Joby pojawiła się ciekawa seria mocowań przeznaczonych do kamerek sportowych typu GoPro. Wykorzystują one uchwyt Action Clamp, sztywne ramię Locking Arm lub elastyczne GorillaPod Arm.

Seria mocowań Joby Action jest przeznaczona do używania z niewielkimi kamerkami sportowymi typu GoPro i innymi wyposażonymi w standardowe mocowanie statywowe. Jednym z elementów zestawu może być uchwyt Action Clamp pasujący między innymi do słupków i powierzchni płaskich, sztywne ramię Locking Arm lub elastyczne GorillaPod Arm. Najbardziej uniwersalny jest GorillaPod Action Tripod, czyli statyw z elastycznymi nóżkami, które można owijać wokół niemal dowolnego elementu.


Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)