Joby Action - rodzina mocowań do kamerek sportowych

W ofercie firmy Joby pojawiła się ciekawa seria mocowań przeznaczonych do kamerek sportowych typu GoPro. Wykorzystują one uchwyt Action Clamp, sztywne ramię Locking Arm lub elastyczne GorillaPod Arm.

Seria mocowań Joby Action jest przeznaczona do używania z niewielkimi kamerkami sportowymi typu GoPro i innymi wyposażonymi w standardowe mocowanie statywowe. Jednym z elementów zestawu może być uchwyt Action Clamp pasujący między innymi do słupków i powierzchni płaskich, sztywne ramię Locking Arm lub elastyczne GorillaPod Arm. Najbardziej uniwersalny jest GorillaPod Action Tripod, czyli statyw z elastycznymi nóżkami, które można owijać wokół niemal dowolnego elementu.


słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0