Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć lub zagubić kartę SD podczas sesji, to mamy dobrą wiadomość. Memistore to wyjątkowo prosty gadżet, który sprawi, że dodatkowy nośnik pamięci będzie przymocowany do aparatu.
14 Gru 2017
Michał Chrzanowski
4
Nowa propozycja Lomography to oryginalne podejście do tematu kompaktowej optyki. Dzięki systemowi wymiennych elementów frontowych otrzymamy możliwość skorzystania z szerokiego zakresu ogniskowych, przy zachowaniu miniaturowych wymiarów całego systemu.
14 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Wydarzenia organizowane przez National Geographic zawsze gwarantują nam solidną dawkę niezwykłych zdjęć przyrodniczych. Nie inaczej jest i tym razem. Właśnie poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji National Geographic Nature Photographer of the Year.
14 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Firma Adobe udostępniła właśnie aktualizację całego ekosystemu związanego z Lightroomem CC. Wraz z nowym uaktualnieniem pojawia się kilka ważnych funkcji, których brakowało w pierwszej wersji programu.
13 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Już w najbliższy wtorek będzie można zobaczyć najnowsze zdjęcia Michała Zielińskiego. Wernisaż wystawy „Kwiat Ar-Rakki“ odbędzie się w Warszawie.
13 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Rekordery Atomos zdążyły już wyrobić sobie uznanie wśród filmowców. Teraz firma BEiKS wprowadza do sprzedaży nową serię konwerterów Connect Converters.
13 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Jesteś początkującym fotografem i chcesz nauczyć się wykonywać rewelacyjne portrety? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik serwisu Adorama jest właśnie dla Ciebie.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Zmienna gęstość 1.5-5 EV, odpowiedni kontrast i kolorystyka, a także brak niepożądanych efektów, które często występują przy pracy z regulowanymi filtrami - oto nowy NiSi Filters Pro Nano 1.5-5 Stop Enhance ND-Vario.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Flickr opublikował zestawienie pokazujące jakich aparatów w mijającym roku najchętniej używali użytkownicy serwisu. Wynik można było przewidzieć, jednak skala zaskakuje.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
1
Gościem kolejnej odsłony cyklu „Na pierwszej linii” będzie fotograf dokumentalny, Marcin Zaborowski. Podczas jutrzejszego spotkania opowie o swojej pracy i zaprezentuje zdjęcia wykonane w obozie dla uchodźców w Bangladeszu.
11 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0