Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Dostępne są nowe aktualizacje oprogramowania dla aparatów z serii M.
17 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Z żalem informujemy, że w piątek 14 listopada opuścił nas Jerzy Żak - wybitna postać polskiej fotografii. Miał 77 lat.
17 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Ostatnio Fomei wzbogacił swoją ofertę o 2 modele przenośnych lamp błyskowych z rodziny Terronic. Lampy czeskiego producenta łączą wysoką wydajnośc z małymi gabarytami.
17 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm wprowadził na rynek następce popularnego modelu X20. Wraz z nowym modelem otrzymujemy szereg nowości, ale czy wystarczy to by godnie zastąpić poprzednika i konkurować z aparatami innych producentów? Zobaczmy jak Fujifilm X30 poradził sobie w naszym teście.
14 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Z pewnością zauważyliście, że ostatnimi czasy na niebie pojawia się coraz więcej dronów. Niestety urządzenia te wciąż osiągają zbyt wysoki pułap cenowy dla większości użytkowników. Nowe dziecko firmy DJI ma zamiar to zmienić.
14 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Phase One za pośrednictwem serwisu Digital Transitions ogłosiło wprowadzenie nowej linii aparatów średnioformatowych o nazwie “The A Series”. Co ciekawe aparaty będą pozbawione układu lustra.
13 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm zaprezentowało plan rozwoju firmy na najbliższe lata pod nazwą “Vision 2016”. Naszą uwagę przykuł fragment poświęcony rozwojowi systemów optycznych i cyfrowej reprodukcji obrazu, który wskazuje priorytety firmy na rynku foto.
13 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Fundacja dla Filmu i Fotografii zaprasza na kolejne spotkania z cyklu poświęconemu młodej fotografii ze Śląska. Artyści opowiedzą o swoich zdjęciach, metodach pracy i życiu fotografa.
12 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto - lider wśród producentów statywów, zaprezentował nową głowicę z płynna regulacją. MHXPRO-2W znajdzie zastosowanie zarówno podczas fotografowania jak i filmowania.
12 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Właśnie dobiegła końca kolejna edycja organizowanego od 1975 roku konkursu Nikon’s Small World, skierowanego do miłośników fotografii mikroskopowej. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
12 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0