Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Producent poinformował na swojej stronie na facebooku, że obiektyw Voigtlander Nokton 10,5 mm f/0,95 trafi do sprzedaży w pierwszym półroczu 2015.
12 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
W związku z osłabieniem japońskiej waluty, Canon zamierza znów montować większość urządzeń w rodzimych zakładach produkcyjnych.
12 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
CES 2015 Firma Wacom zaprezentowała nowy, flagowy model monitora przeznaczony dla osób zajmujących się grafiką i obróbką zdjęć. Ekran oferuje dużą powierzchnię roboczą, szerokie kąty widzenia, a funkcje dotykowe pozwalają na bezpośrednią edycję obrazu na ekranie monitora.
9 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Na stronie producenta pojawiła się aktualizacja oprogramowania do aparatów kompaktowych RicohG800 i Ricoh G800SE. Uaktualnienie wprowadzają drobne poprawki i niwelują występujące wcześniej błędy.
9 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Producent na swojej stronie zamieścił kolejną informację skierowaną do użytkowników modeli aparatu Nikon D750, w których występuje problem odbić światła. Producent zobowiązał się do wykonania bezpłatnej kontroli i naprawy wadliwych aparatów.
9 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Na stronie producenta pojawiła się aktualizacja do zaprezentowanego niedawno aparatu Sony A7 II. Uaktualnienie usprawnia działanie systemu stabilizacji matrycy.
8 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
12 stycznia na warszawskim Torwarze odbędą się targi Press Photo Expo 2015, które będą okazją do zapoznania się nowościami na rynku fotografii i rozwiązań multimedialnych. Podczas targów odbędą się również liczne wykłady poświęcone różnym aspektom pracy fotografa.
8 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
CES 2015 Toshiba poszerza ofertę kart SD o trzecią generację korzystających z łączności bezprzewodowej kart FlashAir i nowe karty wyposażone w moduł NFC. Te ostatnie mają umożliwić podgląd zdjęć na karcie przy pomocy urządzeń mobilnych.
8 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
CES 2015 Podczas targów Consumer Electronics Show w Las Vegas, Polaroid zaprezentował nowe urządzenia, które niebawem pojawią się w sprzedaży. Wśród nich znajdziemy ultrakompaktowy aparat Polaroid iZone i przenośną drukarkę do zdjęć Polaroid Zip Mobile Printer.
8 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Dystrybutor marki Quantuum poinformował o wzbogaceniu katalogu produktów o nową lampę pierścieniową Quadralite Rx400 Ringflash. Lampa znajdzie swoje zastosowanie w fotografii modowej i reklamowej.
8 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0