Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Galeria Sztuki w Legnicy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie towarzyszącym Międzynarodowemu Festiwalowi Srebra w Legnicy. Tematem tegorocznej edycji są szeroko pojęte granice. Termin nadsyłania prac mija 22 kwietnia 2015 roku.
20 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Producent udostępnił aktualizację wtyczek Camera Raw i DNG Converter, umożliwiających edycję plików RAW w programach Photoshop i Lightroom. Uaktualnienie rozszerza wsparcie o nowe aparaty i obiektywy, a także naprawia kilka błędów.
20 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Wałbrzyski Klub Fotograficzny i Wałbrzyski Ośrodek Kultury zapraszają na cykl wydarzeń fotograficznych pod nazwą “Double Set”. Trzeci piątek i niedziela każdego miesiąca będą okazją do spotkań i spacerów fotograficznych w okolicach Wałbrzycha.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Firma X-Rite we współpracy z Adobe przygotowała ofertę promocyjną, która umożliwia otrzymanie rocznej subskrypcji pakietu Adobe CC Photography przy zakupie urządzeń do kalibracji kolorystycznej.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Z okazji trzeciej rocznicy powstania magazyn modowy Odda zaprezentował numer specjalny, opisujący poszczególne dekady w świecie mody. Ciekawy materiał stanowi sesja z udziałem Paris Hilton inspirowana latami 90. XX wieku.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Trafostacja Sztuki w Szczecinie zaprasza na wernisaż kolejnej wystawy z cyklu MEDIA LAB. Ekspozycja “W miejscu” konfrontuje zdjęcia Mateusza Kiszki z filmem Urszuli Kozak, dla których punktem wyjścia do poszukiwań artystycznych były historia i zmieniająca się funkcja miejsc. Wernisaż odbędzie się 27 marca o godzinie 19:00.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Niemiecki producent akcesoriów oświetleniowych zaprezentował blendę Sun-Mover, która umożliwia łatwą kontrolę nad odbijanym światłem przy pomocy wygodnych uchwytów.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Producent rozszerza ofertę profesjonalnych monitorów o model ColorEdge CG248-4K. Monitor o przekątnej 23,8 cala i rozdzielczości 4K gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów i przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań w branży graficznej i fotograficznej.
19 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Związek Polskich Artystów Fotografików zaprasza do Krakowa na wernisaż wystawy Magdy Hueckel. “Anima. Sacrum” to fotograficzna opowieść o niezrozumiałym świecie Afryki i próbie odnalezienia w nim uniwersalnych prawd o życiu, śmierci i odrodzeniu. Wernisaż odbędzie się 24 marca o godzinie 19:00.
18 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej będącej owocem pleneru, który odbył się jesienią 2014 roku.
18 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0