Maciej Luśtyk

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Nikon wzbogacił swoją ofertę również o nowe modele z serii COOLPIX L. Aparaty oferują wysoką jakość obrazu, prostotę obsługi i wiele funkcji ułatwiających fotografowanie.
14 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Nikon zaprezentował nowe modele aparatów z serii Coolpix S. Nowe, kompaktowe aparaty Nikona posiadają mocne podzespoły i wiele funkcji wspomagających fotografowanie.
14 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Samsung zaprezentował kolejny model telefonu z nowo powstałej serii A. Samsung Galaxy A7 to jeden z najsmuklejszych telefonów producenta. Smartfon charakteryzuje się solidną, metalową obudową, mocnymi podzespołami i niezłym aparatem.
13 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Na rynku pojawił się nowy, bezprzewodowy kontroler do popularnych kamerek sportowych. Jak zapewnia producent, jest to pierwsze na świecie urządzenie łączące funkcje pilota i podglądu na żywo przeznaczone do kamer GoPro Hero.
13 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Koreański producent obiektywów udostępnił więcej szczegółów odnośnie specyfikacji obiektywu Samyang 135mm f/2.0 ED UMC, który niebawem trafi do sprzedaży. Na rynek trafi również wersja zaprojektowana z myślą o nagrywaniu materiału wideo.
13 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Producent poinformował na swojej stronie na facebooku, że obiektyw Voigtlander Nokton 10,5 mm f/0,95 trafi do sprzedaży w pierwszym półroczu 2015.
12 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
W związku z osłabieniem japońskiej waluty, Canon zamierza znów montować większość urządzeń w rodzimych zakładach produkcyjnych.
12 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
CES 2015 Firma Wacom zaprezentowała nowy, flagowy model monitora przeznaczony dla osób zajmujących się grafiką i obróbką zdjęć. Ekran oferuje dużą powierzchnię roboczą, szerokie kąty widzenia, a funkcje dotykowe pozwalają na bezpośrednią edycję obrazu na ekranie monitora.
9 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Na stronie producenta pojawiła się aktualizacja oprogramowania do aparatów kompaktowych RicohG800 i Ricoh G800SE. Uaktualnienie wprowadzają drobne poprawki i niwelują występujące wcześniej błędy.
9 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Producent na swojej stronie zamieścił kolejną informację skierowaną do użytkowników modeli aparatu Nikon D750, w których występuje problem odbić światła. Producent zobowiązał się do wykonania bezpłatnej kontroli i naprawy wadliwych aparatów.
9 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0