Zobacz, jak skutecznie retuszować oczy w Photoshopie, by te wyglądały nadzwyczajnie
0
Technika „dodge & burn“ w Photoshopie - zobacz, jak robić to dobrze
4 styczeń 2019
Chcesz, aby Twoje portrety nabrały głębi i wymiaru? Jednym ze sposobów osiągnięcia takiego efektu jest technika „dodge & burn“.
0
Photoshop w minutę. Dowiedz się jak łatwo usunąć zaczerwienienia cery na zdjęciach
27 grudzień 2018
Naturalnie wyglądający retusz skóry to jedno z największych wyzwań na etapie postprodukcji zdjęć. Ten krótki i zwięzły wideoporadnik pokaże Ci, jak łatwo uporać się z często występującym problemem.
0
Dowiedz się jak skutecznie zapanować nad krzywymi w Photoshopie
20 listopad 2018
Praca na krzywych jest wymagająca i czasem często czasochłonna. Jednak warto poświęcić kilka chwil, ponieważ otrzymane efekty mogą przekształcić nasze zdjęcie w zdumiewającą fotografię.
0
Ten 10-minutowy film pozwoli Ci lepiej zrozumieć narzędzie Content-Aware Fill dostępne w Photoshopie
16 listopad 2018
Wraz z październikową aktualizacją Photoshopa otrzymaliśmy masę nowości, w tym potężne w działaniu narzędzie Content-Aware Fill, które sprawia, że usuwanie obiektów ze zdjęć jest prostsze niż kiedykolwiek. A najnowszy tutorial PhotoshopCAFE rozkłada je na czynniki pierwsze.
1
Chcesz uzyskać naturalne tony skóry w portrecie? Ta technika Photoshopa Ci w tym pomoże
24 październik 2018
Skuteczny retusz potrafi uratować przeciętny portret, a dobry uczynić spektakularnym obrazem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dostosować kolorystykę zdjęcia, by twarz modela miała naturalne tony, to najnowszy wideoporadnik Aarona Nace’a jest właśnie dla Ciebie.
0
Lekko poruszone zdjęcie to nie problem. Dzięki tej sztuczce w Photoshopie uratujesz niejedno ujęcie
18 październik 2018
Nieostre zdjęcia zawsze lądują w koszu - jest to nadrzędną zasada niejednego fotografa. Jednak, co z lekko poruszonymi kadrami? Czy je także musi czekać taki los? Okazuje się, że nie! Dzięki kilku technikom i narzędziom dostępnym w Photoshopie możemy otrzymać zaskakujące rezultaty.
0
Zmiana tonacji kolorystycznej przy użyciu warstw w Photoshopie. Zobacz jak robić to szybko i skutecznie
5 październik 2018
Dostosowanie kolorów może radykalnie wpłynąć na finalny obraz i emocje, które wywołuje Twoje zdjęcie. Jest wiele sposobów na zmianę tonacji, ale jedna ze szczególnie skutecznych technik wymaga użycia Photoshopa i warstw.
2
Oto 4 oświetleniowe sztuczki, dzięki którym lepiej opowiesz swoją filmową historię
13 wrzesień 2018
Chcesz, aby Twoje filmy wyglądały jak kinowe produkcje? Zastosuj się do tych czterech rad dotyczących praktycznego oświetlenia sceny, a Twoje nagrania nabiorą rozmachu i głębi.
0
Oto 5 funkcji Lightrooma, o których istnieniu mogłeś nie mieć pojęcia
2